2014 mayis-haziran ayinda tup bebek yaptiracaklar haydi toplanalimm

umutlugirl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2014
308
64
Selam arkadaşlar
Ben raporumu alip Allahim nasip ederse Mayis gibi baslamayi dusunuyorumm
Varmi aranizda mayis haziran gibi yaptirmayi düşünenler
Suan neler yapıyorsunuz kullandiginiz ilaçlar bitkisel kürler hadi birbirimize yardimci olup bebislerimizi kucaklarimiza alalimm
:KK16:

Selam kızlar hepinize iyi geceler öncelikle bu grup cok iyi olmus paylaşmak iyi geliyo çünkü ben 3 yıllık evliyim 22 yaşındayım pco var kilo var ne ararsanız var😁😁 7 ay önce laparoskopi ve histeroskopi oldum sol tüp açıldı ve çikolata kistler alındı daha snra duphaston kullanarak adetlerim düzene girdi ama kendiliğinden hamilelik olmadı mart 31 de tüp bbek tedavisine başladım 187.5 doz gonal-f ile ama yumurtalar bi türlü büyümedi e2 de düşük cıkıyodu 200doz + orgalutran kullandım 13 gün ama olmadı bugun tedaviyi durdurdular cok üzüldüm hala başım ağrıyo deli gibi neyse cok uzattım bidahaki adette yine başlıcaz ilaca hayırlısı hakkımızda benim hikayem bu acı ama gercek😊😊😊

Selam kızlar hepinize iyi geceler öncelikle bu grup cok iyi olmus paylaşmak iyi geliyo çünkü ben 3 yıllık evliyim 22 yaşındayım pco var kilo var ne ararsanız var😁😁 7 ay önce laparoskopi ve histeroskopi oldum sol tüp açıldı ve çikolata kistler alındı daha snra duphaston kullanarak adetlerim düzene girdi ama kendiliğinden hamilelik olmadı mart 31 de tüp bbek tedavisine başladım 187.5 doz gonal-f ile ama yumurtalar bi türlü büyümedi e2 de düşük cıkıyodu 200doz + orgalutran kullandım 13 gün ama olmadı bugun tedaviyi durdurdular cok üzüldüm hala başım ağrıyo deli gibi neyse cok uzattım bidahaki adette yine başlıcaz ilaca hayırlısı hakkımızda benim hikayem bu acı ama gercek😊😊😊

Bir çırpıda yazmışşın ama ne kaadar zor anlar yasamıssın
Umarımm bu son olur herşey sorunsuz devam eder muttluluga ulaşırız bende 29 yasındayımm sorun sperm azlıgı :KK43:(

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bir çırpıda yazmışşın ama ne kaadar zor anlar yasamıssın
Umarımm bu son olur herşey sorunsuz devam eder muttluluga ulaşırız bende 29 yasındayımm sorun sperm azlıgı :KK43:(

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hakkımızda hayırlısı cnm nasipten öte köy yok😊😊

Slm kizlar.gecen ay polip aldirdim.ankarada anatolia tup bebek merkezi nde yaptiracam.10 Mayıs gibi adet olurum diye bekliyorum.38 yasindayim.sebepsiz infertilite benimki.birde kan pihtilasmam var. Hayirlisi bakalim.allah hepimize hayirlisini versin insallah.

Slm kizlar.gecen ay polip aldirdim.ankarada anatolia tup bebek merkezi nde yaptiracam.10 Mayıs gibi adet olurum diye bekliyorum.38 yasindayim.sebepsiz infertilite benimki.birde kan pihtilasmam var. Hayirlisi bakalim.allah hepimize hayirlisini versin insallah.

amin inşallah
bende 19-20 mayis gibi olurum diye bekliyorum herseyin hayirlisi insallah

Selam arkadaşlar
Ben raporumu alip Allahim nasip ederse Mayis gibi baslamayi dusunuyorumm
Varmi aranizda mayis haziran gibi yaptirmayi düşünenler
Suan neler yapıyorsunuz kullandiginiz ilaçlar bitkisel kürler hadi birbirimize yardimci olup bebislerimizi kucaklarimiza alalimm
:KK16:

Selammmmm umutlugirl bende Mayıs ayında başlıyorum tüp bebek yavaş yavaş başladım denilebilir :) 2 Mayıs ılk ıgnemı vurulacam, Allah'ın izniyle :) ilk tüp bebek mı sızınde ?

Selammmmm umutlugirl bende Mayıs ayında başlıyorum tüp bebek yavaş yavaş başladım denilebilir :) 2 Mayıs ılk ıgnemı vurulacam, Allah'ın izniyle :) ilk tüp bebek mı sızınde ?

evet benimde ilk olacak
daha raporumu alamadim alirsamm hemen kliniğe kosucamm :)
senin ilk mi ? suan ki hangi asamadasin ?

evet benimde ilk olacak
daha raporumu alamadim alirsamm hemen kliniğe kosucamm :)
senin ilk mi ? suan ki hangi asamadasin ?

Evet canım ilk benımde .. Ben yurt dişinda yaşiyorum burunspray kullanıyorum özel yumurtlalık larımı buyutuyormuş sımdı bu hafta adet olacam olduktan sonra plana yapıldı 2 mayısda iğneye başlıyacam 8 gün boyunca puregon ıgnesı..

esimde sperm azligi var bende suan için sorun yokk ama iki ay once basit kist cikmisti dogumkontrol hapiyla geçti sukur
sizin sorun neydi ?
bu arada yurtdisinda nerde yasiyorsun ?

Cnm ilk bizdede eşimin sperm azlığı degılde morfoloji sayısı mı ne varmış o 1 geldı ama on görüşmede doktor herşey normal dedi ikinizinde :) ben ısvecde yasıyorum ya siz ?

Son düzenleme:
Cnm ilk bizdede eşimin sperm azlığı degılde morfoloji sayısı mı ne varmış o 1 geldı ama on görüşmede doktor herşey normal dedi ikinizinde :) ben ısvecde yasıyorum ya siz ?

istanbuldayim ben

sadece ulke olarak merak ettim :)

valla biz morfoloji falan hic birsey bilmiyoruz

sadece değeri cok az herhalde o yüzden bizde morfolojisine bakilmadi bilemiyorum yani :KK17:

Kizlar bugün kayseri acibademi dusunmeye basladim.zaman belli ama yer belirsiz. Bugun goruscem dr la hayirlisi insallah.

Ben 14 yillik evliyim.10 yasinda bir kizom var.ama 6 gebeligim var.6da bir yani. 7 yildir gebe kalamiyorum.ilac alerjim var. Insallah baslayabiliriz.

X