2014 Seçim Sonuçları

benim yaşadığım ilde oylar yeniden sayılıyor aradaki 800 fark şimdi 400e inmiş daha sayılmaya devam ediliyor. Hilesiz seçime bak sen :) Elektrikler de gidiyor ama arızadan tabii canım 40 ilde aynı anda kesilmesi tamamen tesadüf.

ama o yazı öyle olanlara ithafen kuzum sen öyle değilsen zaten hiç alınma üstüne:KK34:

Sıkıtnı burada başlıyor Renginam..
Yazıda akpye oy verenler Atamızın düşmanıı ehii ohoo hoppa hoppa tarzı bişey yok ki. Atamıza hakaret eden ya da yolundan gitmeyen adamı şakşaklamaktan bahsediyor..
İnsanın yarası varsa gocunur.. Yazıda en ufak bir Atatürk sevgisi sorgulama yoktu. Bizzat Tayyip'e yazılmış yazının son paragrafı.. Okumadı arkadaş sanırım..

kesin mi, bir bildirim mi aldınız, ona göre davranalamda bir bildiğiniz varsa?

evet canım kesin bildirim aldım Kuran-ı Kerim i açıp bakın orda kul hangi günahla gelirseniz gelin ama kul hakkıyla gelmeyin yazıyo o ayakkabı kutularının içinde doğmamış torunlarımızın bile hakkı vardı bilmem anlatabildimmi?alın size din le siyasetin karışmış hali bizi bile kendinize benzettiniz:KK19:

benim yaşadığım ilde oylar yeniden sayılıyor aradaki 800 fark şimdi 400e inmiş daha sayılmaya devam ediliyor. Hilesiz seçime bak sen :) Elektrikler de gidiyor ama arızadan tabii canım 40 ilde aynı anda kesilmesi tamamen tesadüf.

al işte 800 den 400 e nasıl indi o aradaki 400 ü kim yok etti:KK19::KK19::KK19:

her şey bu milletin gözü önünde oldu zimmete para geçirmek adaletsizlik oy çalma elektrik kesintileri vs vs hala göremeyenler varsa denilecek pek bir şey yok bence bu millet iyi ya da kötü ne olacaksa başına gelecekleri hak ediyor...

İyi ki İzmirliyim İyi ki İzmirdeyim...En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Vay vay vay güzel ülkemin kadınlarının üslubuna bakınız hele.

Beddualar, sataşmalar, hadi birde saç saça girin birbirinize.

2014 yerel seçimlerinde aday olan ve halkın oylarıyla belediye başkanı, muhtar olan herkesi tebrik ediyorum, halka hizmetlerinde başarılar diliyorum.

Bu topik seçim sona erdiğine göre kapatılabilir artık.
Bildirimleriniz ayrıca değerlendirilecek, içinde hakaret, küfür olan yorumlara yaptırım olacaktır elbette...

X