2014 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeklerimizi cinsiyetleri..?

• Ankete Katılan
    451
Grup aktif değil ama yazmak istedim😊 2014 temmuz anneleri ne güzel gruptuk ne güzel duyguları heyecanları paylaştık hepberaber. şimdi ikinci kuzumu kucağıma almak için tekrar tedaviye başladim.

beyindeki bi yapı canım..corpus callozum agenezisi yazınca google çıkıyor bizimkisi disgenezi corpus var ama kuyruk kesimi gelişmemiş kusurluymuş..
şuan doktorum özürlü muamelesi yapıyor bebeğime..hayırlısı artıkk Allah büyüktür heyecanımı hiç bişey öldüremez :KK16:
ikili üçlü test bana göree hikayee ikili zaten çok iyiydi üçlüye gerek duymamıştı önemli olan bence ayrıntılı ultrasonlar.
yengemin 2 ve 3'lü testlerinde down riski 26/1 çıkmıştı risk yüksek aldır diye çok baskı yapmıştı doktorlar.. 26 mayısta sağlıcakla kızını kucağına aldı..

Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın....maşallah yavruna inş. hep mutlu haberler alırsın canım inş sen ayrıntılıdan da güzel haberlerle gelirsin.. :KK16: bende özlüyorum ama giremez oldum artık doğum sancılarımda başladı uyuşuk tembel bi karı oldum :KK53:
Merhaba,

Çok uzun zaman olmuş. Çocuğunuz doğmuş ve okul çağına sağlıklu bir şekilde gelmiştir umarım. Benzer bir durum yaşıyorum. Çocuğunuz nasıl doğdu ve nasıl gelişti acaba ?

Merhaba,

Çok uzun zaman olmuş. Çocuğunuz doğmuş ve okul çağına sağlıklu bir şekilde gelmiştir umarım. Benzer bir durum yaşıyorum. Çocuğunuz nasıl doğdu ve nasıl gelişti acaba ?
Siz ne yaptınız? İnşallah sağlıklı bir şekilde kucağınıza almışsınızdır. Bebeğiniz nasıl, iyidir umarım

Siz ne yaptınız? İnşallah sağlıklı bir şekilde kucağınıza almışsınızdır. Bebeğiniz nasıl, iyidir umarım
Merhaba, benim bebeğim doğdu, 6. Ayını doldurdu. Maşallah diyeceğim herşey yolunda, emin olmak için kaç defa profosör nörologlara götürdüm. Dediler ki sizin bi daha bize getirmenize gerek yok bu çocuğu, gayet sağlıklı, biz de bu konuyu kapattık 😊🥲

X