2014 temmuz bebeklerinin kilo ve boylari

AFRACAN

Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2013
194
2
34
meraba kizlar burda hepimiz bebeklerimizin boylarini ve kilolarini yazsak ne yedigimizi ictigimiz paylassak birbirimize yardimci olmaz miyiz bence cik iyi olur biz 24+6 gunluk 865 gram ilmusuz

meraba kizlar burda hepimiz bebeklerimizin boylarini ve kilolarini yazsak ne yedigimizi ictigimiz paylassak birbirimize yardimci olmaz miyiz bence cik iyi olur biz 24+6 gunluk 865 gram ilmusuz

canım en son gittiğimde 25 hafta 3 günlükdü 31 cm ve 800 gramdı

Bu gun doktordaydik bizde 25+6 gunluk 1kg 10 gr 35 cm. Ne bulursam yiyoeum vall ozelliklw hamur islerini:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hay massallah size seker falan cikmadi mi ben hamur isi yemedim haldene kadar yuksek cikti
Cok sukur şeker cikmadi canim. Goturuyorum ben valla.
ya benim bebişim neden daha zayıf. 25+3 te gittim. 790 gr dı:KK43:

Canim bebege kilo andıran bi kac sey duymustum. Muz ve sut bebege iyi geliyormuş ben baya yiyorum valla canim basla sende bol bol :)

ya benim bebişim neden daha zayıf. 25+3 te gittim. 790 gr dı:KK43:

canım bebeğin kilosu olması çok da iyi bir şey değil ayrıca bebeğin zaıfta değil gayet iyi bence 3 kilo ve 3.500 kiloda doğarsa en ideali bence aynıyız benimde 800 grdı yani ayrıca son haftalarda daha çok kilo alıyorlar :KK49:

25+6 günlük meleğim 900 gr ve 33 cm:)))Benim ikinci bebeğim oğlum2750 gr 53 cm ddoğdu ve cok hizli gelişti kilosu değil sağlığı ve refleksleri önemli bence..Ama yine de kızımın en azından üç kilo doğmasına isterim.Ama kısmet bakalim:)))

Cok sukur şeker cikmadi canim. Goturuyorum ben valla.

Canim bebege kilo andıran bi kac sey duymustum. Muz ve sut bebege iyi geliyormuş ben baya yiyorum valla canim basla sende bol bol :)

ım süt malesef hiç içemiyorum. midemi bulandırıyor. ancak yoğurt yiyebiliyorum ama muz u denicem canım. çok sağol:))

canım bebeğin kilosu olması çok da iyi bir şey değil ayrıca bebeğin zaıfta değil gayet iyi bence 3 kilo ve 3.500 kiloda doğarsa en ideali bence aynıyız benimde 800 grdı yani ayrıca son haftalarda daha çok kilo alıyorlar :KK49:

ya evet çok kilolu dogmasını bende istemiyorum. dediğin gibi 3- 3,5 arası iyi diye düşünüyorum ama aynı haftalarda olanlar 900 falan yazıyor ya. insan tedirgin oluyor. inşallah alır ebişim son haftalarda:)

27 haftalık- 1kg boyumuzda 32 cm. :) Mümkün olduğunca kalsiyum almaya çalışıyorum yoğurt,sütlü gıdalar ve bol meyve tüketiyorum.

:21:
ya evet çok kilolu dogmasını bende istemiyorum. dediğin gibi 3- 3,5 arası iyi diye düşünüyorum ama aynı haftalarda olanlar 900 falan yazıyor ya. insan tedirgin oluyor. inşallah alır ebişim son haftalarda:)

merak etme canım alır son haftalarda bende şeker olduğu için çok korkuyorum yüksek çıkar diye şimdilik normal gidiyor yani seninki gibi normal dediğim son haftalarda bak nasıl alıyor:KK1:

Bende şimdi kontrolden geldim. 28+5 günlük bebeğim 1285 gr. 37,80 cm

X