Aşılama 2015 AŞILAMA VE TÜP BEBEK YAPTIRACAK ARKADAŞLAR :)

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İnfertilite Nedeniniz

• Ankete Katılan
    117
Iyi akşamlar bayanlar. 3 yıllık evliyim 2 yıldır dr dr geziyorum.Ben bu ay ikinci aşılamamı oldum.Fakülte hastanesinde yumurtam 20 mm olmuştu gayet iyiydi fakat işlemden sonra ögrendikki eşimin yıkanmış sperm sayısı 1milyondu. Detayını bilemiyorum bize söylenen bu.Sizce bu yeterli bir sayımı?
bence hiç dert etme yumurtayı sadece 1 tane sperm dölleyecek.

İnşallah öyle olur muayeneler hsg iğneler ilaçlar her seferinde negatif sonuçlar yoruyor insanı. Allah kimseye aratmasın

İnşallah öyle olur muayeneler hsg iğneler ilaçlar her seferinde negatif sonuçlar yoruyor insanı. Allah kimseye aratmasın
ben 1 sene önce tüp bebek tedavisi gördüm olmadı.Aşılama yaptıracaktım nisanda mide ameliyatı olmaya karar verdim zayıflayınca hamile kalmak kolaylaşır diye. nasıl olsa bebek olmuyor diye bebek olayını kafamdan silerek erteledim ve ameliyat oldum. ameliyatın 3. günü 10 -12 gün evvel adet oldum ve dayanılmaz mide bulantıları,baş dönmeleri yaşadım yaklaşık2,5 ay.su dahi içemedim ilk oğlumda olduğu gibi belirtilerim vardı,ancak bana bu ameliyatı olanlar tarafından yaşadıklarımın normal olduğu söylenince herşeyi ameliyata bağladım.2,5 ay sonra test pozitif çıktı.ameliyatın 3. günü adet sandığım kanama yerleşme kanamasıymış ameliyata birkaç günlük gebe olarak girmişim.bebeğim ancak 2, 5 ay dayanabilmiş ve kalbi durdu. yani arkadaşım kafaya takmayınca bebek geliyor hiç üzülme olacağı varsa 1 tane spermle de olur herşeyi oluruna bırak ne kadar rahat olursan gebelik de o kadar çabuk oluyor Allah isteyen herkese hayırlısını versin.

X