2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
kan değerim 166 tüp bebek tedavisi olumlu sonuçlandı tarihe göre 5 ocak evet ama aralıkta anne olurum büyük ihtimalle ama bn buraya dahil olup bana yakın arkadaşlarla takılıcammmmmmm :KK16::KK16:

kan değerim 166 tüp bebek tedavisi olumlu sonuçlandı tarihe göre 5 ocak evet ama aralıkta anne olurum büyük ihtimalle ama bn buraya dahil olup bana yakın arkadaşlarla takılıcammmmmmm :KK16::KK16:

ne kadar güzel hayırlı uğurlu olsun sağlıkla kucağına al inşallah...:KK16:
bende 21 nisanda aşılama yaptırdım tutarsa ocak annesi olcam inşallah Allahın izniyle:KK16::KK16:

ne kadar güzel hayırlı uğurlu olsun sağlıkla kucağına al inşallah...:KK16:
bende 21 nisanda aşılama yaptırdım tutarsa ocak annesi olcam inşallah Allahın izniyle:KK16::KK16:

ayyy hadi gel işalllah arkamdan şu an tek başımayım sankiiiii:44::44:

tebrikler canım. grubun ilk üyesi sensin :) bende tüp bebekle ocakta bebeğimi kucağıma aldım. ilkbaharda tüp bebek iyi tutuyor bence. heryercanlanırken vücudumuzda bi silkelenip kendine geliyor. :)) İnşallah sende sağsalim kucağına alırsın yavrunu. 10 haftalıkken kalbi durduysa bunda clexan kullansan iyi olur canım. bi doktoruna danış. benimde 8 haftalık bi kaybım olmuştu ve clexan kullandım hep.

tebrikler canım. grubun ilk üyesi sensin :) bende tüp bebekle ocakta bebeğimi kucağıma aldım. ilkbaharda tüp bebek iyi tutuyor bence. heryercanlanırken vücudumuzda bi silkelenip kendine geliyor. :)) İnşallah sende sağsalim kucağına alırsın yavrunu. 10 haftalıkken kalbi durduysa bunda clexan kullansan iyi olur canım. bi doktoruna danış. benimde 8 haftalık bi kaybım olmuştu ve clexan kullandım hep.

Bende de kayıptan sonra kan tahlli yapıldı kan pıhtılaşması olduğu ortaya çıktı her gün kan sulandırıcı yapıyorum ne kadar yaparım sonuna kadar gidermiyim bilmiyorum faraxparyne bnmki aynı seyden bahsediyoruz galiba

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Aa tüp bebekle kısmını sonradan dikkatimi çekti saat geç olunca tabiiii :))))

Bende de kayıptan sonra kan tahlli yapıldı kan pıhtılaşması olduğu ortaya çıktı her gün kan sulandırıcı yapıyorum ne kadar yaparım sonuna kadar gidermiyim bilmiyorum faraxparyne bnmki aynı seyden bahsediyoruz galiba

Muhtemelen aynı grup ilaçtır. Ben doğumdan iki gün öncesine kadar kullandım. Bazı doktorlar gerek yok kullanma derken, bazıları kullan dedi. Bende riske atmamak için kullandım. Belki kullanmasaydım da bir sorun çıkmayacaktı ama okadar verilen emek ve umutlardan sonra insan bişey olursa diye çok tırsıyor.

Muhtemelen aynı grup ilaçtır. Ben doğumdan iki gün öncesine kadar kullandım. Bazı doktorlar gerek yok kullanma derken, bazıları kullan dedi. Bende riske atmamak için kullandım. Belki kullanmasaydım da bir sorun çıkmayacaktı ama okadar verilen emek ve umutlardan sonra insan bişey olursa diye çok tırsıyor.

haklısın canım riske gerek yok inan ki sen de biliyoun tüp bebek tutmadığı zaman 2 gün üzülüyosun bitiyo ama içinde hissedince kayıp dahada zorlaşıyor sonuna kadar kullan desin gıkımı çıkarmıycam kullancam :)

çok erken öğrendiğim için bana hamilelik takvimi yaptırmıyo kk:84::84::84::84: yanlış format diyo :) neyse bekliyim biraz

Merhabalar herkesee :) 3 haftalık hamileyim daha cok yeni ilk bebeğim çok heyecanlıyım :) Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah çok ayrı bir şey

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhabalar herkesee :) 3 haftalık hamileyim daha cok yeni ilk bebeğim çok heyecanlıyım :) Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah çok ayrı bir şey

yaşasın yaşasınnnn hoşgeldinnn 2 kişi olduk topikte ...:KK19::KK19:

nasıl öğrendin çok erken ya ?

yaşasın yaşasınnnn hoşgeldinnn 2 kişi olduk topikte ...:KK19::KK19:

nasıl öğrendin çok erken ya ?

O kadar miyiz daha :KK70: inşallah artarız zamanla ya ben 2 aydir korunmuyordum annem doktordur gel bi tahlillerini yapalim gelen bi kontrol olsun dedi banada şok oldu aslinda daha yeni karar vermistik :KK70:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: allahım esirgesin inş. canım çok sevindim yaaaa... bu sefer sonuna kadar gidecek inş. rabbim kucağına almayıda nasip etsin canım çok dikkat et lütfen hayırlı olsun :KK9::KK9::KK9:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: allahım esirgesin inş. canım çok sevindim yaaaa... bu sefer sonuna kadar gidecek inş. rabbim kucağına almayıda nasip etsin canım çok dikkat et lütfen hayırlı olsun :KK9::KK9::KK9:

çok sağol sevalcim dediğin gibi sağlıkla gelsinler kucaklarımıza aynı sıkıntıları yaşatmasın Alllah ım

Kizlar hayirlisi olsunnn cok sevindim bende bekliyorum ocak annesi olmayi dun test yaptim yarim saat sonra cift cizgi cikti hayirlisi ins.daha cok erken 7 mayisa kadar beklemem lazim zaman gecmiyor sanki

Sizin icin cok sevindim benim olursa eger 2.bebis olucak hayirlisi bakalim

arkadaşlar evde yapılan idrar tahlili pozitif çıktı daha adetime 6 gün var sabah bir deneyeyim dedim çok şaşırdım çok erken değil mi? ilk gebeliğimde bebeğimin kalp atışları durmuştu çok korkuyorum problem çıkmasından Allah inşallah bu sefer banada nasip eder anne olmayı..

arkadaşlar evde yapılan idrar tahlili pozitif çıktı daha adetime 6 gün var sabah bir deneyeyim dedim çok şaşırdım çok erken değil mi? ilk gebeliğimde bebeğimin kalp atışları durmuştu çok korkuyorum problem çıkmasından Allah inşallah bu sefer banada nasip eder anne olmayı..

walla bende çok erken idrar testi yaptım silik çizgiyi görünce her sabah yapmaya devam ettim hepsinde silik silik çıktı işalllah isizn de ööledir

normal adet dönemini beklemediğim için bişey diyemiyorum tüp bebekte 10 yada 12 de kan testi yapılır benim sat normalde 31 mart

ponita bu arada bende bi bebeğimi kalp atışı durarak kaybettim şimdi hergün kan sulandırıcı iğne kullanıyorum transferden beri

kan pıhtılaşması testi yaptılar mı sanaa

X