2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
doktor döllenmeden anormallik olduğunu söyledi kan pıhtısı testinden bahsetmediler ilk gebelikte olabiliyor dedi. hayırlısı artık inşş bu sefer hepimize kucağımızı almayı nasip eder benim son adet tarihim 4 nisan ona rağmen idrar testinde çıktı hayırlısı olsun artık...

Selamlar, bende yaptigim idrar testi sonucu bugun hamile oldugumu ogrendim. Son adet tarihim: 3 nisan. 3 hafta 3 gunluk hamile gorunuyorum. Rabbim hepimize hayirli, sorunsuz bir gebelik nasip etsin.

kan testi yaptırdık teakrar değerim 166 dan 379 a çıkmış ama 3 gün oldu cuma sabahı ve pazrtesi sabahı bi sıkıntı yoktur umarım içime kuşku düştü

kan testi yaptırdık teakrar değerim 166 dan 379 a çıkmış ama 3 gün oldu cuma sabahı ve pazrtesi sabahı bi sıkıntı yoktur umarım içime kuşku düştü

canım 2 günde ıkı katı olması gerekiyor denılıyor genel olarak ama benım dr bana 3 günde demıstı.O yüzden sıkma canını gayet güzel artmış..rabbim tamamına erdirsin inş..

canım 2 günde ıkı katı olması gerekiyor denılıyor genel olarak ama benım dr bana 3 günde demıstı.O yüzden sıkma canını gayet güzel artmış..rabbim tamamına erdirsin inş..

ayyy işalllah yaaa benim de dr um arayacak ama muhtemelen şimdi tüp bebek işlemindedir ancak öğleden sonra döne bana zaman geçmiyor

Vaaayyy 2015 Ocak annişleri de ortaya çıkmış:)) böyle yeni hamişler görünce bebişimin büyüdüğünü anlıyorum :) hepinize hayırlı hamilelikleeerrr:))))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Vaaayyy 2015 Ocak annişleri de ortaya çıkmış:)) böyle yeni hamişler görünce bebişimin büyüdüğünü anlıyorum :) hepinize hayırlı hamilelikleeerrr:))))

sağol canım sizin ki baya ilerlemiş ne güzel maşşşallllahhhhh:nazar::nazar:

Doktorum bana 10 mayıs kese ve kalp atışı dedi ama 5+5 olucaz kalp için erken gibi geliyor bana ne dersiniz

amin canımm hareketlerini hissetmek muhteşem olsa gerekkk :nazar::nazar:

Minik minik atışları var pıt pıt :) Hissedince çok seveceksin sevineceksinnn :))) Allahım hepinize nasip etsin.
Bi de ben cinsiyetini öğrendiğimde az kalsın ağlayacaktım :) Çok duygusal oluyor :)))

Herkese merhaba. bugün test yaptım ve çift çizgi çıktı:). sat 22mart. Doktora henüz gitmedim. 5 ay önce boş gebelikten dolayı kürtaj olmuştum.
Yine aynı şeyle karşılaşmaktan korkuyorum açıkçası. Kalp atışları 6.haftadan sonra duyuluyor sanırım. Doktorum çağırırsa giderim artık.
Allah herkese gönlüne göre hayırlı bebekler versin:)

Herkese merhaba. bugün test yaptım ve çift çizgi çıktı:). sat 22mart. Doktora henüz gitmedim. 5 ay önce boş gebelikten dolayı kürtaj olmuştum.
Yine aynı şeyle karşılaşmaktan korkuyorum açıkçası. Kalp atışları 6.haftadan sonra duyuluyor sanırım. Doktorum çağırırsa giderim artık.
Allah herkese gönlüne göre hayırlı bebekler versin:)

işallah bu sefer sağlıkla alırsın bebişini kucağına

Bende ocak 2015te bebeğimi kucağıma alıcam inşallah :) ben biraz erken öğrendim hamile olduğumu. geç döllenme olduğundan adetime yakın hamile kalmışım şuan 2buçuk haftalığız. Rabbim izin verirse 9ay sonra bebeğim kucağımda olucak. bu güzel duyguyu herkese göstersin Allahım...:KK49:

Doktorum bana 10 mayıs kese ve kalp atışı dedi ama 5+5 olucaz kalp için erken gibi geliyor bana ne dersiniz

Tebrikler cnm bende bugün hamile olduğumu öğrendim 12 gün sonra kese görmeye gidicem inşallah

Son düzenleme:
Bende ocak 2015te bebeğimi kucağıma alıcam inşallah :) ben biraz erken öğrendim hamile olduğumu. geç döllenme olduğundan adetime yakın hamile kalmışım şuan 2buçuk haftalığız. Rabbim izin verirse 9ay sonra bebeğim kucağımda olucak. bu güzel duyguyu herkese göstersin Allahım...:KK49:

Amin cnmm:KK16:
Bende çok şükür hamileyim

X