2015 Ocak Anneleri

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

Toplam Oy: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

Toplam Oy: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

Toplam Oy: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

Toplam Oy: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

Toplam Oy: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

Toplam Oy: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .

aysimason

Asıl yar yaradandır gerisi yaralayandır-":"-
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2014
2.560
6.449
İç çççççççç
canım ne kötüsü ya sen tatlı iyi bir insansın, hakkını savunmak kötülükse kötünün dik alasıyım:) doğru olanı yapmışsın kimse kimsenin hakkını gasp edemez, bu dünyada doğru söyleyen hakkını savunan haksızlığa susmayan sevilmiyor olay bu, insanlar başına vurup lokmasını elinden alacak tipleri seviyor.

terbiyesizlik yapmış kadın tabi ki onun görevi , bizim kreştekiler her işi yapıyor görüyorum, doğru olanı yapmışsın
canım bu son yaşadığınız hastalık böyle hiç götürüp oralarda perişan etme derim
Çok duğru söylüyorsun canım yönetici kadın kendisini dünyanın merkezi sanıyor
Ben daha binaya ilk taşındığım anda kıl oldum ona kapımı çalığ çöp günleri var o günler harici çöp dökersen bana 5 tl ceza vereceksin dedi ben büyüğüm diye saygıdan tamam dedim ama ona afedersin b.... K para veririm cezası neyse belediyeyi ararım onun önünde gelin ben çöp döktüm bana ceza yazın ödeyeyim derim ben..

Bende bu tür bi manyağım:KK70:

aysimason

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2014
2.560
6.449
Aynen Negoo Negoo saf insan olsak hemen iyi biziz ama hakkimi savununca da tam savunurum ..toplantıda herkesin yanında cen cen ötünce ben kimse ağzını açamadı arkadaş avukat olacak kadınsın diyor:-) bende zaten olacam herkesi hizaya getircem az kaldı diyorum:KK48:
Ben sokakta biri bi kişiye haksızlık yapsa fahil olurum huyum kurusun:-)

Dafiduck

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2014
1.572
4.038
Karpuz içi gibi pişik oluyorsa o gıdaları 6 ay 1 yıl süre ile verme. Bebeğinin alerjisi var demek ki onun için öyle oluyor, yer etmesin vücuduna o gıdayı unutturdultan sonra tattıracaksın.
Kızım balık yedi mi kıpkırmızı külot giymiş gibi oluyordu balığa alerjisi var diye bıraktık. O ürünleri bermeyeceksin.
Ama mesela brokoli nohut vs gaz yapıcı şryleri yiyince de gazdan vs hafif kızarabiliyor o zaman yedirmeden kremini sürüyorum o gün yıkayıp havalandırıyorum vs o ayrı. Seninki alerjik, o gıdaları verme canım.
İş için de hayırlısı olsun.
Pazara markete bakkala ve parka gidin. En cıvıl cıvış yerler bunlar.
Her sabah akşam baba giderken gelince anne baba öpüşün bebrğin el sallasın babaya.
Ve bol bol konuş, illa güzel aktiviteler yapmak zorunda değilsin. Konuş konuş kpnuş:) o zaten sana uyum sağlar..

Hepsi öyle canım.. Birkaç istisna dışında iyisine rastlamadım:KK43: o yüzden hep kamera ses kaydı derim. Bebeği tv karşısına oturtup el işi yapıyorlar tel de konuşuyorlar kadın programı izliyorlar. Brbeği doyuruyorlarsa ne ala.. Yeğenimin eline çubuk kraler pkeyi verirmiş kadın:KK43:(
Hiç kendini üzme bebekler çabuk değişiypr bir haftada neler öğrendiğine şaşarsın. Sen annesisin:) birlikte durumu toparlarsınız..

Canım sana yazıcam yazamadım. İçimden kızmak da geliyor ama haddim değil.
Çocuğunda böyle bir şeyden şüpheşeniyordan doktora sağlık ocağına git. Bir an bile bekleme.

Öte yandan işleri bırakıcam diyorsun ne işi? Başbakanla mı görüşüyorsun her gün? Ne olacak yani..haftada bir süpürge evin yemeğini yapmak
Bebeği olan bir kadına yeter.. Kaldı ki bir odada pturuyoruz diyorsun.
Abartma ve çocuğunu ihmal etme. Maleaef şocuklu yaşam yorucu kaldı ki iki üç çpcuklular ne yapsın ikiz anneleri vs..

Mutlaka pazara markete götür. Algıları açıloyor orada:)
Parka yaşıtlarına götür
Bol bol konuş yemek yaparken tarif ver büyüyünce yapcaklqrınızı anlat
Babasının mesleğini aileni uzakta olma nedeninizi anlat
Fotoğrafları göstet anne baba abla diye
Her şeyi ablat konuş gülerek, öpüşüp koklaşın.

Oyunlardan anlamıyorsa.. Mutfak çekmecelerini boşaltın. Eşya spetini döksün toplayın konuşa konuşa.. Yerde uzan onu kovala ceee yap vs. Parmaklarınla üstünde gezin..

Bebeğe ne veriyorsan onu alıyorsun. Oyunlar gülücükler sözcükler ver ki pnları alasın.

En ufal şüphen varsa doktora götür bebeğini. Kötü vir şey yoksa ilgi alaka ile üstesinden gelirsin bence içinde bulunduğun durumun.
Kesin alerji canim daha 1 yas kontrolune goturmedim gidince doktora da soracam tavsiyelerin icin cok sagol bikac gunde bile degisiklikler basladi cok şükür bebisimde
Ablan icin cok uzuldum canim allah yavrularina bagislasin tez vakitte sifa versin

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2281 gün geçti.

bitoss

minik tosbağamm :)
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2014
152
716
@Mrssuperfine canım Allah acil şifalar versin çok üzülldüm :KK43: rabbim yavrularına sevdiklerine bağışlasın atlatır inşallah tez zamanda

I imspecial aysimason aysimason oohh helal size kızlar ya ben haklı da haksız da olsam savunamıyorum kendimi bulaşmak istemiyorum korkuyorum başım belaya girer diye :KK70: ilkokulda bile öyleydim süveterimi kitabımı çaldırdım sesimi çıkaramadım kazanan öteki taraf olurdu hep :KK53: şimdi öyle değiliz tabi canım gelişme var biraz:cool:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2281 gün geçti.

aysimason

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2014
2.560
6.449
@Mrssuperfine canım Allah acil şifalar versin çok üzülldüm :KK43: rabbim yavrularına sevdiklerine bağışlasın atlatır inşallah tez zamanda

I imspecial aysimason aysimason oohh helal size kızlar ya ben haklı da haksız da olsam savunamıyorum kendimi bulaşmak istemiyorum korkuyorum başım belaya girer diye :KK70: ilkokulda bile öyleydim süveterimi kitabımı çaldırdım sesimi çıkaramadım kazanan öteki taraf olurdu hep :KK53: şimdi öyle değiliz tabi canım gelişme var biraz:cool:
Canım ilkokul dedinde aklıma bişey geldi ben birinci sınıfta daha yeni okula başlamıştım bi çocuk bana. Sürekli karışıyordu en son kalemimi kurmıştı bende öğretmene söyledim pek takmadı dersin ortasında çıkıp abimi getirmiştim çocuk kalemimi kırdı benden durmuyor öğretmende takmıyor diye :KK70:

imspecial

BK...79.2 GK:73.0 hdf:65 ..1.68boy
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2014
5.243
15.675
33
ne güzel iste haksızlık karşısında susmamak lazim da iste bana bulaşmasın diye bende çok karışmıyorum kuyruguma basılınca yada kul hakkına giriliyorsa o zaman susmuyorum yoksa biçok insan pisliginde bogulsun umrum değil:63:

haha bizim gibilere cazgır size hanım diyorlar boşver ben hic hanim olamadım ama olsun:KK45:ama ilkokulda hep benden küçük sınıf bi oğlandan dayak yerdim en sonunda abim gördü oğlanı ohhh pislik kurtuldum bende:KK23::KK23:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2312 gün geçti.

aysimason

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2014
2.560
6.449
ne güzel iste haksızlık karşısında susmamak lazim da iste bana bulaşmasın diye bende çok karışmıyorum kuyruguma basılınca yada kul hakkına giriliyorsa o zaman susmuyorum yoksa biçok insan pisliginde bogulsun umrum değil:63:

haha bizim gibilere cazgır size hanım diyorlar boşver ben hic hanim olamadım ama olsun:KK45:ama ilkokulda hep benden küçük sınıf bi oğlandan dayak yerdim en sonunda abim gördü oğlanı ohhh pislik kurtuldum bende:KK23::KK23:
:KK70: :KK70: aynı kaderi yaşamışız..

imspecial

Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2014
5.243
15.675
33
İyi şükür canım dişten olduğnu anşayınca geçti bütün şikayetler:)
Sadece çok terliyor gece üstünü çok açıyor üşütüyor..

Ahmette hasta olmamıştır inş öksürüyor demiştin dün..
Yok canım olmadı şükür sanırım çok yedi üstüne emince reflu yaptı oda oksurttu aklınızda olsun sabaha karşı sebepsiz öksürük reflu de olabiliyor kızımda var

aysimason

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2014
2.560
6.449
Yok canım olmadı şükür sanırım çok yedi üstüne emince reflu yaptı oda oksurttu aklınızda olsun sabaha karşı sebepsiz öksürük reflu de olabiliyor kızımda var
Yok canım bizde reflü yok bide sabah öksürmüyor gece genellikle ama şükür yavaş yavaş anlatıyoruz..
Sevindim paşanın hasta olmadığına

Negoo

Manyak paratoneri
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
10 Haziran 2010
59.780
218.475
37
Aynen Negoo Negoo saf insan olsak hemen iyi biziz ama hakkimi savununca da tam savunurum ..toplantıda herkesin yanında cen cen ötünce ben kimse ağzını açamadı arkadaş avukat olacak kadınsın diyor:-) bende zaten olacam herkesi hizaya getircem az kaldı diyorum:KK48:
evet avukat olacak benim arkadaşım:KK19:
Günaydınlar bu arada bu haftanın tadını çıkaralım havalar çok sıcak gidecek dün kabani elime aldim
haftasonu eski haline dönecekmiş sıcaklıklar
İç çççççççç

Çok duğru söylüyorsun canım yönetici kadın kendisini dünyanın merkezi sanıyor
Ben daha binaya ilk taşındığım anda kıl oldum ona kapımı çalığ çöp günleri var o günler harici çöp dökersen bana 5 tl ceza vereceksin dedi ben büyüğüm diye saygıdan tamam dedim ama ona afedersin b.... K para veririm cezası neyse belediyeyi ararım onun önünde gelin ben çöp döktüm bana ceza yazın ödeyeyim derim ben..

Bende bu tür bi manyağım:KK70:
ha hay bende öyleyim ama iyi mi bilmiyorum başımıza bela almayalım da:)
hah ben öyleyim işte başkasına yapılanda bana dert olur

canım bazı yerlerde susmak gerekir mesela karşında ki psikopatsa Allah korusun öyle tiplerden işin ucu maalesef ölüme gidiyor, her zaman konuşmakta iyi değil aslında, deli cesareti bizimkisi

Negoo

Manyak paratoneri
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
10 Haziran 2010
59.780
218.475
37
Günaydın, ilkokul demişsiniz ben ne fenaydım:KK45: ben üçüncü sınıftayken kardeşim birinci sınıfa başlamıştı sınıfımdaki erkekleri kardeşimle oynayacaksınız diye tehdit etmiştim:KK70::KK70: kardeşim ağlıyordu okula gelmek istemiyordu çünkü, ben erkek Fatma o kadar erkeği dize getirmiştim oynarlardı her teneffüs:KK70:

Neyse dün kutlama oldu, küçük paşam öğlene kadar zır zır ağladı güya ablamı çağırdım o küçüğe bakarken bende börek yapacaktım yoookk gitmedi ablama nasıl ağlıyor, sağolsun ablam yaptı iki tepsi börek, büyük paşam kuzeniyle çok koşturdu oğlum bak yorulacaksın gösterin var dedim yok dinler mi, sonuç gösteride esnedi hareketleri falan yapmak istemedi ağladı ağlayacak haldeydi, ilk başta güzel başlamıştı, arada konuştum utanıyorum falan dedi, tabi benim moral çöktü ama belli etmedim gülümsedim hep, zaten kameraya kaydettim, sonrası pasta kesildi konfetiler falan güzel oldu neşesi yerine geldi paşamın, hediyesini de verdim orda mutlu oldu, annem ablam küçük görümcem geldi

Foto ekliycem inşallah tablette, birde fotoyu ablam çekti onun bana atması lazım , öğretmeni de bana pek şıksınız dedi, ayy pek mutlu oldum:KK48:

Bu oğlumun utangaçlığı ne olacak, eşimle konuştuk çok sabah çok kısıtlıyoruz hareketlerini hoplam zıplam yok düşersin şöyle böyle, artık yapmayalım bu yüzden oluyor dedim, hak verdi, tabi araştırıcam neden böyle oluyor utanması falan, eşimde kameraya çektiğimi izledi o da üzüldü hepsi yapmış hareketleri bizimki başka alemde diye:KK43:

imspecial

Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2014
5.243
15.675
33
Negoo Negoo güzel geçmesine sevindim canım ..darısı sunnetine damatligina olsun..bu arada utangaçlık benim kızda da var evde canavar olanlar boyle oluyor dışarda normal yani birde ilk gösterisi zamanla açılıyorlar:KK66:

asliayet asliayet afiyet olsun ben hic bulasmayim pasta börek hayatım 3 ay ara veriyorum:KK45:

Sabah diyetisyen hastane koşturdum aldım listemi başlıyorum bu aksamdan itibaren aylık en az 3 kg verecekmişim ve 3 ay içinde 10 kg 4 ayda 12verip 63 olacakmışım:KK49: isine yarayan olursa ekleyim En Büyük TÜRKİYE
P_20160217_120408.jpg
P_20160217_120435.jpg
P_20160217_120408.jpg

Eklentiler

• P_20160217_120417.jpg
    P_20160217_120417.jpg
    60,2 KB · Görüntüleme: 23