2015 Ocak Anneleri

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

Toplam Oy: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

Toplam Oy: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

Toplam Oy: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

Toplam Oy: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

Toplam Oy: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

Toplam Oy: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .

Pmetre

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
483
731
olayın o olduğunun farkındayım ama birşekilde yapmak lazım. Benimkide alışmıştı bir ara. Ben yemek verirken tv yi kapalı tuttum 1-2 gün ağzını çevirdi diliyle itti. Sonra unuttu. İyice bağımlı olmadan unutturması kolay. Bırak bir iki gün az yesin bişey olmaz.
tamam canım doğru diyorsun denemek lazım.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1251 gün geçti.

Pmetre

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
483
731
kızlar size erken olmasına rağmen şimdiden düşündürücü sorular sorayım. Biliyorsunuz önümüz yaz duruma göre tatile veya memleketlerine gidecek olanlarınız var. Gidilecek yerler örneğin 7-8 saat ise ne yaparsınız? bebekler o kadar saat yolculukta ne yaparlar bunu göze alabilir misiniz? geçen sene gidemedim ama bu sene istiyorum ama nasıl bilmiyorum. Oğluş çok sıkıntılı bir çocuk yarım saat sabredemiyor ağlıyor koltuğunda değil ki 8 saat yola gitsin. Bu sene de gitmeyeyim hadi diyorum ama bunaldım ev- iş, iş-ev, götürmeyeyim diyorum nasıl olur bilemiyorum.
Bazen diyorum ay ne ayrıntıcı sıkıntılı problemli insansın diye ama napayım :110:. Siz ne düşünüyorsunuz ?

aysimason

Asıl yar yaradandır gerisi yaralayandır-":"-
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2014
2.560
6.449
kızlar size erken olmasına rağmen şimdiden düşündürücü sorular sorayım. Biliyorsunuz önümüz yaz duruma göre tatile veya memleketlerine gidecek olanlarınız var. Gidilecek yerler örneğin 7-8 saat ise ne yaparsınız? bebekler o kadar saat yolculukta ne yaparlar bunu göze alabilir misiniz? geçen sene gidemedim ama bu sene istiyorum ama nasıl bilmiyorum. Oğluş çok sıkıntılı bir çocuk yarım saat sabredemiyor ağlıyor koltuğunda değil ki 8 saat yola gitsin. Bu sene de gitmeyeyim hadi diyorum ama bunaldım ev- iş, iş-ev, götürmeyeyim diyorum nasıl olur bilemiyorum.
Bazen diyorum ay ne ayrıntıcı sıkıntılı problemli insansın diye ama napayım :110:. Siz ne düşünüyorsunuz ?
Canım biz tatile gidemiyrceğiz gibi gözüküyır ama aniden eşimin kadasına esebilir geçen yaz gitmiştik 2 3 saatlik yol arabada uyudu oğlum ozaman küçüktü şimdi ne olur bilmem..

Bide bizim baharda memlekete gitmemiz lazım adağımız var oraya arabayla gitmek istiyorum geze geze ama olaylar var oralarda inş bi çözüm bulunur bizde rahat rahat gideriz uoksa uçakla gidip biyeri görmeden geliriz:KK43:

Pmetre

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
483
731
Canım biz tatile gidemiyrceğiz gibi gözüküyır ama aniden eşimin kadasına esebilir geçen yaz gitmiştik 2 3 saatlik yol arabada uyudu oğlum ozaman küçüktü şimdi ne olur bilmem..

Bide bizim baharda memlekete gitmemiz lazım adağımız var oraya arabayla gitmek istiyorum geze geze ama olaylar var oralarda inş bi çözüm bulunur bizde rahat rahat gideriz uoksa uçakla gidip biyeri görmeden geliriz:KK43:[/

Bide bizim baharda memlekete gitmemiz lazım adağımız var oraya arabayla gitmek istiyorum geze geze ama olaylar var oralarda inş bi çözüm bulunur bizde rahat rahat gideriz uoksa uçakla gidip biyeri görmeden geliriz:KK43:
Memleket dediğin ne kadar bir yol acaba? Arabada duracak mı benimki feryat figan görsen. Tableti takıyorum koltuğa oradan da işte çocuk şarkıları v.s onları seyrede seyrede 15 dk falan duruyor bazen o da yok. Bu sebepten bir şeye cesaretim de yok ama nereye kadar onu da bilmiyorum :KK42:

Pmetre

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
483
731
Oğlum babası ile dükkana gitti daha yarım saat olmadı özledim heran öpmesem sesini duymasam dayanamıyorum:)
Valla öyle deme 07.40 da çıkıyorum evden 17.30 da dönüyorum nasıl burnumda tütüyor bazen dönüp gidesim geliyor ama ne kadar yapabilirim onu? bide bana hemen 2. yi yap diyorlar 1. yi hakettim ya sıra 2. de

aysimason

Asıl yar yaradandır gerisi yaralayandır-":"-
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2014
2.560
6.449
Memleket dediğin ne kadar bir yol acaba? Arabada duracak mı benimki feryat figan görsen. Tableti takıyorum koltuğa oradan da işte çocuk şarkıları v.s onları seyrede seyrede 15 dk falan duruyor bazen o da yok. Bu sebepten bir şeye cesaretim de yok ama nereye kadar onu da bilmiyorum :KK42:
24 saat canım ama arabayla 18 veya 20saatte gidilebiliyor tabi biz yolda molalar vere vere geze geze gideceğiz ama içte dediğim gibi doğuda olaylar var ona göre bakacağız

Pmetre

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
483
731
ayyy cok guldumm
unutkanla saskin bizim
ilk goz agrimizzz hapsuuuuuuuuu :)))
herhalde 10 000 kere söyledik dinledik o şarkıyı ama hala her seferinde aynı dikkatle dinliyor eee sonra nolmuş der gibi :) diğerlerinden sıkıldı ama unutkan ve şaşkın asla. Artık ben söylerken bir rüzgar esmiş diyorum o uuuuu diyor. bide bubu baba bubu baba canım babacııım sen benim biricik canım babamsın var o da fenomen. tv nin internet kumandasını aldığım gibi bubu baba diyor :) ne alfabe kaldı ne günaydın de anneye babaya günaydın de ler kaldı.
Başta açıyordum mama yerken o dinliyordu sonra baktım onlar her zaman gerekiyor ezberledim noktası virgülüne
yıka yıka yıka elini yüzünü yıka kayıyor amaaa

Pmetre

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
483
731
24 saat canım ama arabayla 18 veya 20saatte gidilebiliyor tabi biz yolda molalar vere vere geze geze gideceğiz ama içte dediğim gibi doğuda olaylar var ona göre bakacağız
24 saat mii :KK57: helal olsun sana ne diyim bana da yuh olsun bu arada :KK3:

Queen_21

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2014
916
2.130
@Mrssuperfine canım çok geçmiş olsun çok üzüldüm ablana. Allah acil şifalar versin, evlatlarına bağışlasın.

Cuma günü istanbula kayinvaldemlere gidiyoruz inşallah, 5 ay oldu gitmeyeli bende özledim istanbulu iyi gelecek inşallah banada.

@eflalim fotoğraf bekliyoruz özellikle de seninkini. Sen hep çok özenlisin eminim çok şık olmussundur.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2302 gün geçti.

Dafiduck

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2014
1.572
4.038
Bugun oglumla basbasa yemege gidelim dedim ilk defa çıkıyoruz ana ogul neyse yol ustunde gordugum magazalari da bi ziyaret edeyim dedim magazaya girer girmez basiyor aglamayi magazadan cikinca hemen susuveriyor magazadaki kizlar bile erkek degil mi alisverise gelince agliyor sokaga cikiverince nasil da susuyor dediler:)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2281 gün geçti.

imspecial

BK...79.2 GK:73.0 hdf:65 ..1.68boy
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2014
5.243
15.675
33
Oğlum babası ile dükkana gitti daha yarım saat olmadı özledim heran öpmesem sesini duymasam dayanamıyorum:)
ooo çalışmaya başlamış yakışıklı:KK48:

24 saat mii :KK57: helal olsun sana ne diyim bana da yuh olsun bu arada :KK3:
:KK70::KK70: ..canım arabayı sen mi kullanacaksın esin kullanacaksa arkada bisekilde oyalarsn oyuncak alıştırmalık gibi ama 2 kez mola vermen gerekebilir

Bugun oglumla basbasa yemege gidelim dedim ilk defa çıkıyoruz ana ogul neyse yol ustunde gordugum magazalari da bi ziyaret edeyim dedim magazaya girer girmez basiyor aglamayi magazadan cikinca hemen susuveriyor magazadaki kizlar bile erkek degil mi alisverise gelince agliyor sokaga cikiverince nasil da susuyor dediler:)
:KK70::KK70:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2312 gün geçti.

Dafiduck

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2014
1.572
4.038
@eflalim güzel geçmesine sevindim canım ..darısı sunnetine damatligina olsun..bu arada utangaçlık benim kızda da var evde canavar olanlar boyle oluyor dışarda normal yani birde ilk gösterisi zamanla açılıyorlar:KK66:

@asliayet afiyet olsun ben hic bulasmayim pasta börek hayatım 3 ay ara veriyorum:KK45:

Sabah diyetisyen hastane koşturdum aldım listemi başlıyorum bu aksamdan itibaren aylık en az 3 kg verecekmişim ve 3 ay içinde 10 kg 4 ayda 12verip 63 olacakmışım:KK49: isine yarayan olursa ekleyim En Büyük TÜRKİYE Eki Görüntüle 1775708 Eki Görüntüle 1775710 Eki Görüntüle 1775708
Hadi hayirli olsun diyetin canim insallah uygulayabilirsin sporsuz sadece bu elindeki listeye gore mi 3 kg vericeksin ayda

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2281 gün geçti.

imspecial

BK...79.2 GK:73.0 hdf:65 ..1.68boy
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2014
5.243
15.675
33
Kızlar ya yine saldırı ve bu sefer resmen can damarimiza kadar Allahım bu isi yapanlar bu dünyada.obur dünyadada cehennem görsün ..esim iyi şükür onların tarafın servisi değil ama arkadaşlarına ulaşamıyor çok üzüldük eşleri evde bekliyor gelecekler diye off lanet olsun pkk ya ve destek verenlerine ..Allah belalarini versin defolsun gitsinler pislikler

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2312 gün geçti.