2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
akgokcen akgokcen
Merhaba kızlar hastanede gelenlere ikram etmek icin çikolata yaptırmak istiyorum paketin uzerinde ismi yazsin mavis kapli olsun tavsiye edeceginz bir yer yada marka varmi

instagram kullanıyosan missdükkan diye bi yer var ama biraz pahalı :KK70: bi da kalitesini bilmiyom sadece güzel görünüyo ve farklı..

Ben bu modelini beğendim çikolatanın hemde fiyatıda uygun

Eklentiler

• Adsız.png
    Adsız.png
    691,5 KB · Görüntüleme: 102
rabbim sağlıkla giydirmeyi nasip etsin inş canm
ikeadauygun fiyata şifonyerler var bak istersen canm

aynen canım yaaa katılıyorum sabah içersin der :KK70::KK70:

bende ne yaptıracağım bilmiyorum bu çikolata konusunu şunlardan sormuştuk kilosu 110 tl imiş:KK57:

1 kiloda 30 civarı varmış
2 kilo almak lazım ki yetsin 220 tl:KK57:

şuan düşünme aşamasındayız:KK51:
Eki Görüntüle 1300767
ben buldum canm 100 adet madlen kaplı (isime özel) 100 tl. cok uygun geldı.

Missdelly kacak senı kacak
Ce e dıyıp gıttın yıne..
Yawrum nerdesın ya

Allhım bu mrssıoerfin dogurdu he... ;(
Ses seda yok.. O gelirdi buraya ya.. Yan hanı serum berip gönderseler derdi ewdeyim falan.. Buun bi haber alsak bari

Off kızlar ya kanaması olan arkadaş naptı cok meraktayım allahım sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin ilk dogum normaldi ama yurtdışında rahattı hersey sancım başlayınca belden uyyşturdular uyudum ben cok aşırı sancıyı hissetmedim sonra uyandın dogum masasına gwctım 45 dk bır Sancı cektım pırt oldu ama tuekıyedeki dogum hıkaywkerı beni geriyooo devlette yapıcam saglık güvencede olmayınca off stresteyim

selam ,
hastaneden geldik ama biraz canım sıkkın. malesef bebeğim yine 2 hafta büyük çıktı doktor ekstra testler istedi ve şeker ölçümü istedi:KK43:
dönmemiş bebişim, ya da dönememiş boynuna kordonu dolanmış makat geliş pozisyonunda duruyor, arkası da dönüktü zaten yine yüzünü göremedim. kordon dolanması yüzünden dönmekte sıkıntı yaşayabilirmiş, ağrın filan olursa hemen gel dedi. 2050 gr 43 cm boyu.
bende almış başımı gidiyorum , 2 kilo daha almışım 2 haftada. şekerim sınırda çıkmıştı ama heralde dikkat etmediğim için hortlattım şekeri yine

selam ,
hastaneden geldik ama biraz canım sıkkın. malesef bebeğim yine 2 hafta büyük çıktı doktor ekstra testler istedi ve şeker ölçümü istedi:KK43:
dönmemiş bebişim, ya da dönememiş boynuna kordonu dolanmış makat geliş pozisyonunda duruyor, arkası da dönüktü zaten yine yüzünü göremedim. kordon dolanması yüzünden dönmekte sıkıntı yaşayabilirmiş, ağrın filan olursa hemen gel dedi. 2050 gr 43 cm boyu.
bende almış başımı gidiyorum , 2 kilo daha almışım 2 haftada. şekerim sınırda çıkmıştı ama heralde dikkat etmediğim için hortlattım şekeri yine
takılma hıc bızımde cok erken döndü 22. haftada dönmüştü, bu da ıyı degıl dedi doktor ama pozisyonu degısmedı son sanıyede bıle donebılır hıc uzulme canım. Benım yengemın son sanıye kontrolde dondugunu anladılar.
Missdelly kacak senı kacak
Ce e dıyıp gıttın yıne..
Yawrum nerdesın ya
buradayım kuzum ısler cok sıkı bızım ya

takılma hıc bızımde cok erken döndü 22. haftada dönmüştü, bu da ıyı degıl dedi doktor ama pozisyonu degısmedı son sanıyede bıle donebılır hıc uzulme canım. Benım yengemın son sanıye kontrolde dondugunu anladılar.

Arada bi ygra canım.. Adın gii özletiyosun kendini.. Neyse sen bebiş iyi olda. Napalım..dogurunca dogurdum diye yazda :KK70:

Merhaba kızlar..
bugun bebisimin giysilerinin etiketlerini filan kestim. Kendi sifonyerimde bi kati bosaltip dizdim. Simdilik oda almayi dusunnmuyoruz ama galiba bi sifonyere ihtiyacimiz olacak. Cunku daha cok eksik var onlarida annem gelirken getircek hayirlisiyla. Yikama isini simdilik erteledim daha alcaklarim var cunku hepsini berabrr yikarim diye düşündüm. Aranizda sadece sifonyer alan varmi? Nerden aldiniz ne kadara aldiniz? Bilgi verirseniz sevinirim :) Eki Görüntüle 1300711

canım bende kendi şifonyerimin 2 çekmecesini boşalttım ama yetmicek gibi odamda da yer yok valla bilmiyorum ne yapacağımı :KK42:

Merhaba kızlar hastanede gelenlere ikram etmek icin çikolata yaptırmak istiyorum paketin uzerinde ismi yazsin mavis kapli olsun tavsiye edeceginz bir yer yada marka varmi

canım benim teyzem yapacak onu buzdolabı süsümüde o yapmıştı zatii

Allhım bu mrssıoerfin dogurdu he... ;(
Ses seda yok.. O gelirdi buraya ya.. Yan hanı serum berip gönderseler derdi ewdeyim falan.. Buun bi haber alsak bari

yaa banada öyle geliyor aman sağlıklı olsunlarda bir haber geleydi iyiydi aralık annelerinde yine doğum var bu arada facebook ta ocak annelerinin sayfasında bir doğum yapmış tebrik ediyolardı 36+4 müş

sağol canım dönmemesinden ziyade şu kordon işi canımı sıktı.hayırlısı bakalım, yediklerime dikkat etmekten ve beklemekten başka yapacak bir şey yok zaten

X