2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Kizlar geçmişin hepsini okuyamadim
Bebeğim 2 gün kuvezde kaldı orda emzirmeue gittim ama süt gelmedi hatta doğumun 5. Günü sütim biraz bira geldi diyebilirim 3 gün kaldık hastanede cumartesi eve çıktık
sütüm gelmedi
kuvezde verdiler mamayi verdiler mamayi çocuğumun bağırsaklari kurudu hep eve geleli 5 gün oldu daha 3 kere kaka yapabildi yavrum..... sıkıntili günler yaşadik tüm gece ayaktayuz annem esim kardesim ben
süt için humana cayi
hosaf
incir
su yapmadifim sey kalmadı

@bestemeste ve AngelHeart AngelHeart dogurdunuz mu

Mamacim.com diye bir site var, teslimatları gayet hızlı ve fiyatları iyi, tavsiye ederim. Anne bebek ürünleri satıyorlar. Aynı modeli mi aldık seninle bilmiyorum ama tekli elektronik philips avent pompayı 195 tl ye aldım ben.
canım güvenilir bir site mi? fiyat çok fazla uygun geldi? ürün orijinal mi?

Bebeğim 2 gün kuvezde kaldı orda emzirmeue gittim ama süt gelmedi hatta doğumun 5. Günü sütim biraz bira geldi diyebilirim 3 gün kaldık hastanede cumartesi eve çıktık
sütüm gelmedi
kuvezde verdiler mamayi verdiler mamayi çocuğumun bağırsaklari kurudu hep eve geleli 5 gün oldu daha 3 kere kaka yapabildi yavrum..... sıkıntili günler yaşadik tüm gece ayaktayuz annem esim kardesim ben
süt için humana cayi
hosaf
incir

cnm ilk sutunun gelebilmesi için once bebeginin memeyi emip uyarması gerekiyor. O denedigin seyler olan sutu arttırır olmayan sutu getrmz dedigm gbi bebegn emmesi gerek. Bebegin tuttumu memeni emdirdinmi hç bol bol emzr.

ayy özlemcmmmm bende çok istedim oğlak olsunnn,kovayı hiç istemıyordum çünkü,ama meğerse süper miş hep bilimadamları büyük insanlar kovaklardan çıkıyormuş,desene kızınla oğlumun d.günleri aynı :KK73::KK73::KK73:
bnm oglan 17 ocakta dogdu burcu ne oluyor kovamı oglakmı.

Çok teşekkür ederim desteğin için. Kızımın normalde oğlak burcu olması gerekiyordu, hep öyle bekledim ama bir türlü doğmak bilmeyince 22 Ocak'ta zorlayarak doğdu ve o da kova burcu olmuş oldu. Şimdi eşime yandın sen diyorum evde çok bilmiş iki kova kadını ile yaşayacaksın:)

Esim de bana yandim ben napicam diyor,bi de benim bi tane daha kizim var evde 3 hatun olcaz,bi de oğlum var o da babasıyla takilsin,3 kıza karşı 2 erkek evde bizim dediğimiz olacak tabii :63:

minione minione hosgeldin sefa getirdin memeyi kapmus oglusun gozunaydin hep botle emsin cop cop ins..eskilerin benzetmelerine bayildim uyurken gulerse falan :)
Bizim oglanda fiskiye gibi masallah alt degisirken vbazen full degisiyoruz :)
Memeler kamu mali oluyor bi sure sonrA kadinlar şak diye heryerde aciyorlar cop cop emziriyorlar insan bi arkasini doner degil mi :)
Cok opuyrm sixi kova burclari biz esim kizim ben uc akrep oglum oglak oldu aslinda akrep olsun istedim ama 3.denemede tuttu :)
hadi hayırlı uğurlu olsun oğlağınız inşallah:))
eşim akrep ben oğlak,uyumlular bence

sütüm gelmedi
süt için humana cayi
hosaf
incir

bak cnm bugun özlem de paylaşmış ibrahım saraçoğlunun tarifini hemen annemle yaptık incirleri suda haşla 4 e 5 e bölüp ama başka bir tencerede sütü ısıt,ikisini karıştırıp sütlü bişey yaptı annem çok iyi geldi bana,birde dere otu sabah akşam yemeklerden önce bir tutam aç karnına demiş ama yoyemezsen öyle sende bnm gibi doğra yoğurda karıştırıp yemeyı dene

çok sağol canım.. bende alıcam karar veremiyodum hangisi iyidir diye. ve son sorum :) damaklı mı emzik?

başka model yokki zaten tatlım free yani yalancı emzizk diye geçiyor,desenlileri var mavisi beyazı ne renk istersen 0-6 ay
7_buyuk.jpg

başka model yokki zaten tatlım free yani yalancı emzizk diye geçiyor,desenlileri var mavisi beyazı ne renk istersen 0-6 ay Eki Görüntüle 1393670
başka model yokki zaten tatlım free yani yalancı emzizk diye geçiyor,desenlileri var mavisi beyazı ne renk istersen 0-6 ay Eki Görüntüle 1393670
https://www.google.com.tr/search?q=...G_oGwBw&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=360&bih=592&dpr=3 bak bundan bahsediyorum cnm

Allah herkese kolaylıklar versin..pazartesi 3100gr 50cm kısmı doğurdu genel anestezi sezeryan ile.epidurqle karar vermiştim ama orda çok korktum.ameliyat iyiydi.yarın doktorlara görünecek ben ve kızım.ay çok tatlı. Bugün emmede büyük sorun yaşadım ama.bir türlü uyandırmak olmadı.çok az emdi ne yapacağımızı şaşırdık.büyün yolları denedim sanırım sarılık oluyor çok Üzgünüm anlatamam tavsiyemiz var mı? Altını yıkama kulak sıkma ayak açma topuk sıkma üfleyerek vs .çok kötüyüm dünyanın sonu değilsarılık ama korkuyorum

Allah herkese kolaylıklar versin..pazartesi 3100gr 50cm kısmı doğurdu genel anestezi sezeryan ile.epidurqle karar vermiştim ama orda çok korktum.ameliyat iyiydi.yarın doktorlara görünecek ben ve kızım.ay çok tatlı. Bugün emmede büyük sorun yaşadım ama.bir türlü uyandırmak olmadı.çok az emdi ne yapacağımızı şaşırdık.büyün yolları denedim sanırım sarılık oluyor çok Üzgünüm anlatamam tavsiyemiz var mı? Altını yıkama kulak sıkma ayak açma topuk sıkma üfleyerek vs .çok kötüyüm dünyanın sonu değilsarılık ama korkuyorum
cnm kan şekeri açliktan duştugu için uyuyordur . Kaşikla mama akıt agzına biberonla verme memeni tutmaz yoksa.

Dogum yapan tecrubeli anneler bsey sorcam biz daa 3 gunluguz :) dun az uyudu oglum. Sabaha karsi 5 te bi daldi 6 saat uyudu. Bugun de uzun uzun iki kere uyyuyo. Normal mi yani 3 saatte 1 uyandrmam mi lazim emzirmem icin? Dun kakasini yapamadi. Annem kulak pamuguna halis zyagi damlatip makattan azcik soktu kakasini yapti rahatladi. Bu uyku olayini napicam? Gece uyyamicak mi ya
Canım bizim bebek doktorumuz yardımcı docent. Daha dün sordum ne kadar uyuması gerektiğini. Günün 18 saatini uyuyarak geçirirler dedi. Emzzirme sıklığımı sordu.Ben de ağladıkça emziriyorum iki saati de geçmesine izin vermiyorum dedim. İyi beslediğini düşündüğün bir seansda 4 saat uyumasına izin verebileceğimi söyledi. Bu gece gündüz farkını anlamasına da yardımcı oluyormuş. Kaka ile ilgili soruna yanıt veremiycem, bihim ve fikrim yok maalesef :KK43:

Ohhh yaaa sonunda buraya bende dogurdum kızlaaaaarr yazabiliyorum rabbime sükürler olsun :) ama uykusuzluktan ölüyorum cok yorgunum epiduralnormal dogum yaptım cok sükür bebegimde bende iyiz tek sorun cok memeci uyumuyo uyurken agzında meme olucak yalancı meme verdim begenmedi beyfendi napcm ben yaaaaa

Ohhh yaaa sonunda buraya bende dogurdum kızlaaaaarr yazabiliyorum rabbime sükürler olsun :) ama uykusuzluktan ölüyorum cok yorgunum epiduralnormal dogum yaptım cok sükür bebegimde bende iyiz tek sorun cok memeci uyumuyo uyurken agzında meme olucak yalancı meme verdim begenmedi beyfendi napcm ben yaaaaa
hayirli evlat olsun insallah cnm, gozun aydin. .
ben de sasiriyorum surekli uyumasi gerekir diye biliyorum yenidoganlar in ama biz eve geldik geleli uyumuyoruz.Uyurken memede uyuyor ve yatağına koydugum anda uyanıyor. Surekli ggogsumde cok yoruldum bugun 28 gunluk olduk.
Emzik de almiyor avent kullaniyorum..nolucak bilmiyorum..

X