2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
bak cnm bugun özlem de paylaşmış ibrahım saraçoğlunun tarifini hemen annemle yaptık incirleri suda haşla 4 e 5 e bölüp ama başka bir tencerede sütü ısıt,ikisini karıştırıp sütlü bişey yaptı annem çok iyi geldi bana,birde dere otu sabah akşam yemeklerden önce bir tutam aç karnına demiş ama yoyemezsen öyle sende bnm gibi doğra yoğurda karıştırıp yemeyı dene
annem yaptı İncirli karışımı hattta su an onu yiyorum nhanimi emzirdim esim gaz cikartmaya çalışıyo

Ohhh yaaa sonunda buraya bende dogurdum kızlaaaaarr yazabiliyorum rabbime sükürler olsun :) ama uykusuzluktan ölüyorum cok yorgunum epiduralnormal dogum yaptım cok sükür bebegimde bende iyiz tek sorun cok memeci uyumuyo uyurken agzında meme olucak yalancı meme verdim begenmedi beyfendi napcm ben yaaaaa
Hayırlı b uğurlu olsun canim
hepimizin meme probelkj yasiyoruz anlaşıldı

Ohhh yaaa sonunda buraya bende dogurdum kızlaaaaarr yazabiliyorum rabbime sükürler olsun :) ama uykusuzluktan ölüyorum cok yorgunum epiduralnormal dogum yaptım cok sükür bebegimde bende iyiz tek sorun cok memeci uyumuyo uyurken agzında meme olucak yalancı meme verdim begenmedi beyfendi napcm ben yaaaaa
gozun aydın canım Allah analı babalı buyutsun. Bebegn emmek istiyorsa emdr cnm yalancı memeyle kandrma onu ki emsinde sutun hemn gelsin hemde gogsundeki bi kaç damla sutu bile alabilsnki kan şekeri duşmesin

Kizlar geçmişin hepsini okuyamadim
Bebeğim 2 gün kuvezde kaldı orda emzirmeue gittim ama süt gelmedi hatta doğumun 5. Günü sütim biraz bira geldi diyebilirim 3 gün kaldık hastanede cumartesi eve çıktık
sütüm gelmedi
kuvezde verdiler mamayi verdiler mamayi çocuğumun bağırsaklari kurudu hep eve geleli 5 gün oldu daha 3 kere kaka yapabildi yavrum..... sıkıntili günler yaşadik tüm gece ayaktayuz annem esim kardesim ben
süt için humana cayi
hosaf
incir
su yapmadifim sey kalmadı

@bestemeste ve AngelHeart AngelHeart dogurdunuz mu
hosgeldin cnn gozun aydn..sutun bol olsun ins...dogum yaptilar beste sezeryan angelheart epidural. Normal

ya mervecim sen tecrübelisin sana birşey danışmak sitiyorum
salı dr randevumuz vardı maşallah oğlumda çok hafif sarılık var,ama dedi ciddi birşey değil,çok sağlıklıymış bebeğim,kilosu 3640 doğdu o günden 3450 geldi aaa dedim neden böyle hayır dedi olması gerek bu hher bebek 200-400 gr arası kılo kaybeder dedi sakın üzülme korkulcak birşey yok dedi,her bebek gibi benmkıde gazı var,kusuyor,sıçıyor işiyor,ama maşallah bir osruyor koca adam gibi,benm eşimle aramdakı en buyuk sorunum osuruktur afedersiniz ama zart zurt evlendimden beri bıktım valla,tmm rahatlamak gzl birşey ama bu kdrda rahat olunmazkı kardeşim,dikkat ediceksin biri başımdayken 2.ci osurukluyu dünyaya getırmışım babası kılıklı,sen bugun bezini açıyorum masada açıyoruz bu arada salonumun masasıa yer yaptık :KK48: ay napıyım yatakta belım ağrıyo dikişlerim acıyo en güzeli salon masası neyse bezi açtım tam götü burnumla arası q5 cm mesafemiz koca adam gibi zartttt diye bir osurdu hafif koktu bu koku normali ? yoksa bebeğm üşüttümü ?o_O
Osuruklu he ..:))) normal tabi canım.. Bnm oglanda ole zooooort diye osuruyo ayyy diyorum ogluö rezilllsin:))))
Öle kokar gecer..
Bide yedigimiz şeylere baglı bizim sütümüzden direk onlara geçiyo bi ara ben kaysı hosafı cok içtim benim oglanın osırugu böle asitli bişi gibi kokuyodu böle tuzeuhu gibi sanki :)))

veeeeeeeee minione minione sahalara döndü:KK66:

ahhh kuzum mememi tutabiliyor slikon uçlada uçsuzda ama emmek istemiyor sütüm aktığı halde

önce güç bela tutturuyorum başlıyor homurdanmaya

sonra çığlık çığlığa ağlama

böbreğinden dolayı aç bırakma lüksüm yok

bütün uğraşlarım sonucunda biberonu alıyor sanırsın kıtlıktan çıkmış

ayyyy bir homurdanıyor bir sitemler tripler şaka gibi

böyle anne memesini reddeden bebekte varmış piyango bana vurdu

Gunaydın kızlar dogum yapan bütün cici annelere hayırlı olsun diyorum...
Paşam şimdi uyucak ama ıkınmaltan uyuyamıyo :))) ne zamn geccek bu oktan ppooktan işler ... Ara vermedim hiç cocuklar arasında ama herseyi unutöus gibiyimmm yaaa

günaydınlar

sabah benim minik mememi çıplak tuttu sevinme sonu hüsran dedim öylede oldu

emdi ama biberon aradı durdu

yok sana bugün biberon meme var dedim

arandıkça verdim ama sonunda uğundu

aç kalmasına gönlüm el vermedi sağdığım sütü verdim

sabah sabah yine ağladım ağladım

lohusa depresyonuna giricelohusa depresyonuna giricelohusa depresyonuna giricelohusa depresyonuna giricem

en iyisi artık u

en iyisi artık uğraşmamak

ağlamaktan sütüm kesilecek yoksa

AngelHeart AngelHeart gözün aydın cok sevındımmm epıdural olmasına da nıye bana yapmamıslardı resmen 3.cocuktan soguttular beni Allah seni oglusunla mutlu etsın:nazar:
@Tiramisu35 gözünaydın cnm kızına da saglıklı ömürrler nasip olsun
PINAR45 PINAR45 canım benm zaten sütüm vardı Nego Nego in azalmıstı duzeldı sanırım soganı salataya kat benm kızımda hep bosa akardı sütüm coktu bunda kızımdaki kadar yok sanıyordum ama kılo alımı masallah guzel olunca sutu tam bosalttıgını anladım zaten cok uyuyup emem saati gecince akıyor elbıseye gecelerı mesela bence takma kafana kilo alımı ıyıyse yetıyıor nzaten bezını ıslatsın yeter kıyafetlere akmasın cok kokuyor sarı leke kalıyr
@Mrv5534 evlilik yıldonumuz ktlu olsun lohusa olmayaydın kutlardınız:KK60:ama sen yınede soyle mutlu mutlu bı yemek hazırla gıyın cocuklarınla guzel bı aksam gecirin tabi gaz rahat bırakırsa :KK66:
@sarfansari inşallah atanırsn güüzel bi yere kız cocuk berekettr emınım atanırsın :KK36: benim bakıcım hazırdı aslında komsum ama onunda esı gunduz evde uyuyor benm eve gelmiyordu kızıma orda baktı kızım gecen kıs cok hasta oldu sırf bu yuzden kızmla kalmak ıcın ahmetı dogurdum desem yalan olmaz esi sigara iciyor kızımın yanında ıcmıyor aam cok etkılendı kzıım o yuzden eve gelmeyı kabul etmezse bakcı arıcam:cry:
Sağolasın canım. Epidural neden yapmadılar ki? İnsan rahatlıyor çok. Ama açıklığın 4 cm i geçmemesi lazım.

Benimki gece uykuya gecene kadar yalanci emzikle savas yapiyor o cikariyor ben veriyrm emiyor sonra dusuruyor ekrar hergun rutin 11den 12bucuga kaar sonraa emmeye 3ve 5gibi kalkiyor sabajta 7de kesin kalkis yapip gunduz uyumayi tercih ediyor surekli gaz ve kaka yapiyor masallah ynede akilli bebisim :) AngelHeart AngelHeart canim epidural yanlisi degildi dr um dogum gecikiyor sezeryan oluyor sonu diye 4cm olunca istedim ama yapcam diye oyaladi o ara 7cm oldu iste kaderde benm hep catir catir dogrmak varmis srnin alt dikislerin nasil

canım güvenilir bir site mi? fiyat çok fazla uygun geldi? ürün orijinal mi?
Önce ben de tereddüt ettim, siteyle ilgili olumlu yorumlar okuyunca daha önce göğüs pedi, kremi, seba med in bebek ürünleri siparişleri verdim, bir sıkıntı yaşamadım. Siteden siparişin ve kargonun durumunu anlık takip edebiliyorsun, telefonla aradığımda da hep yanıt aldım aramalarıma. Kargo bedeli de 3-3,5 tl gibi birşey. Pompa orijinal philips avent, faturalı gönderiliyor. Aynı ürün miniço internet Mağazası'nda 230 tl, beylikdüzü Mağazası'nda sordum 250 tl dediler. Emin olamayınca şikayet sitelerine bakıyorum, ciddi bir şikayet var mı firmayla ilgili diye, onlar da fikir veriyor. Istersen sen de öyle yapabilirsin.

hayırrrrrrrrr eve cumartesi geldik hergün yıkadık cnm dr hergün dedi,göbek düşsün düşmesin,ahh anacımm iyiki varsın,o olmasa ben nasıl yıkarım oğlumu,hatta cnm salı dr a gittik ya başka bir aile daha vardı odada aaaa dedi nolmuş bu çocuga kafa kan içinde ee dedi 5 gündür yıkamamdık ki ,dr delirdiii nasıl yanı dedi size hergun dedikk,neden dinlemezsiniz anlamıyorum dedi,bizimde göbekl bağımız düşmedi ama bugunden itibaren 2 günde 1 yıkama kararı aldık ve 40 ı çıkana kdr evde bu cmt den itibaren gece annmler kalmıycak artık evlerıne dönüyorlar sabah 9 gelıp akşam 5 de gitcekler o varken yıkamayı planlıyorumm çok ama çok zormuşş

Biz yikamadik canim ama annem bebek temizleme eldivenleri getirmisti kendiliginden islak onunla her gun sildik vucudunu basini vs. dun gece de dustu gobek bagi :) yikamak beni de korkutuyo bakalim nasil olcak allah annelerimizi basimizdan eksik etmesin

Kızlar annelik telaşım başladı. Gece ağladı hep şimdi uyuyor. Siz de durumlar nasıl?

Aynen canım 3 gecedir sabah 6 da yatıyorum malum Gündüzde uyunmuyor ama o uyuyor tabi :) hortlak gibiyim resmen senin kaç gündür böyle gaz sanırım yada gece gündüz karıştı biZde gaz olsa gündüz de sıkıntı olması Lazım değil mi

X