2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Canim biz iki gundur kisa kol giyiyor Külotlu Çorap giyiyor ya mecbur ustune bi daha bisi giydirmiyorum bugun biraz simdi serinledi diye ince uzun kollu badi gidirdim altinda sadece corabi var bizimkide cok terliyor kisa kolluyla yatirdim hald3 gece su gibi kalkiyor ve genelde biz balkondayiz sicakta uyumakta zorlaniyor balkonda arabadinda uyutuyorum
O zaman cnm ben tek kata dusureyim uzun kollu body giydiriim sadece icinde kisa kollu da olunca su gibi oluyor...
Bosver cnm uyusun da bizimki arabada yaygarayı basiyo..

Slm anneler anneler ve bebişleri iyidir umarım kızlar yaa buğün oğlumu akşamüstü 5 te yatırdım hala uyuyor 5 buçuk saattir ilk defa böle uyudu yavrum normalde 2_3 saatte uyanırdı panik oldum evdede yalnzm napcamı bilemedim normal mi ki?
cnm biz gece bazen oyle uyuyoruz yalnız Asi oldugu gun de o kadar uyumustu gunduz asagi yukari. .

Biz de eve geldik uyutmaya calisiyorum bizim minigi, kv ye hediye aldik..
Yarin sabah beraber kahvaltiya gitme kararı aldik, bu arada esim anneler günü hediyesi almis cenemden kurtuldu :KK48:

Yarin sabah beraber kahvaltiya gitme kararı aldik, bu arada esim anneler günü hediyesi almis cenemden kurtuldu :KK48:
Sevîndim canım senin eşin odunluk sınavını geçti :-) yani odun değil
Kızlar sabah eşlerimizi sınava çekelim Bakalım kaç odun kaç romantik çıkacak M miss_curious un eşi sınavdan geçen ilk eş oldu
Benim eşim kesin sınavda1. Olur oda odunların birincisi:-) :-)

Kızlar oğlum bu aksam öksürmeye başladı şimdide uyurken hirilti geliyor offf hasta mi oluyo bir önceki akşam terlemişti ondan mi oldu yaaa ne yapıcam :KK17:

Kızlar oğlum bu aksam öksürmeye başladı şimdide uyurken hirilti geliyor offf hasta mi oluyo bir önceki akşam terlemişti ondan mi oldu yaaa ne yapıcam :KK17:
korkma canim minikler hastalaniyo ama inan cabuk atlatiyorlar.biz de geçenlerde hastalandik.minik benden daha hafif geçirdi. ilacını dahi bi iki kez verdim sadece.hırıltısi ve öksürügü geçti

Ben bu kizla napcam bilemem evin icinde uyumadi balkona ciktik 10demedi uyudu :mad:iyce sicaklar basinca napcem beeen:mad:

canım bebek arabasıyla evde uyumaz mı. Antalyanın sıcağı yakar balkonda haklısın

ay gözünaydın canım güle güle kullan:)

benimki almaz sevmiyor böyle günleri gerçi bende sevmiyorum işin açığı

hatta bu sene bende almadım hediye

Sevîndim canım senin eşin odunluk sınavını geçti :-) yani odun değil
Kızlar sabah eşlerimizi sınava çekelim Bakalım kaç odun kaç romantik çıkacak M miss_curious un eşi sınavdan geçen ilk eş oldu
Benim eşim kesin sınavda1. Olur oda odunların birincisi:-) :-)
benim eşim almaz. bilmiyor bile bugün ne olduğunu.
haziran 10 u doğum günüm.13 de evlilik yıldönümümuz keşke hatırlasa hediye alsa ama nerdeee odunlarin hası kütük.
dogurdum almadi hala başına kakiyorum
gecen senelerde almisti hep zorunla artik biraktim peşini zorla güzellik olmuyor.

O zaman cnm ben tek kata dusureyim uzun kollu body giydiriim sadece icinde kisa kollu da olunca su gibi oluyor...
Bosver cnm uyusun da bizimki arabada yaygarayı basiyo..

cnm biz gece bazen oyle uyuyoruz yalnız Asi oldugu gun de o kadar uyumustu gunduz asagi yukari. .
Bencede tek kata dusur rahatlasin yavrucak ole valla uyusunda
canım bebek arabasıyla evde uyumaz mı. Antalyanın sıcağı yakar balkonda haklısın
yaniyoruz zaten simdiden onumuzdeki gunlerde napcez bilmem

Hayırlı pazarlar güzel anneler. :KK39: Anneler günümüz kutlu olsunn, benim ilk anneler günüm. Ilk olarak annem kutladı, canım yaa, garip bir duygu tabi güzel de aynı zamanda..:KK71::KK73::KK8:

Eşimden henüz birşey yok, kardeşim alese girecekti onu götürdü henüz dönmedi ama dün gece bana baka baka kizimla konusuyodu, kızım anneye yarın sürpriz yapalım mı falan diye.. :KK48:Bekliyorum bakalım. :KK49:

FB_IMG_1431250666948.jpg

Kızlar anneler gününüz kutlu olsun.bir şey soracagım sizlere bebeğimin bıngıldagının bugün nabız gibi attığını farkettim int.araştırdım normal diyor ama sizde böyle bi durumla karşılaşan varmı.tşkr

X