2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Slm kizlar yazamadim bi turlu 2 gundur epey zor günler geçiriyoruz.Kizimi gece acile goturduk 40 derece ates ile ne kullandiysak fayda etmedi ates dusurucu olarak.Gunduz cocuk doktorumuza gitmistik ztn viral dedi, salgin varmis.Probiyotik verdi, bulantı icin(olursa diye) ilac verdi..Yalniz gece kotulesti kizim hic atesi dusmedi gun boyunca. Acilde kan, gaita tahlili yapildi.Antibiyotik verdi öğlen verdim bi kez henuz, ates düştü simdilik yine cikabilir tabiki. Kanda bi sey cikmadi ama kakada eritosit ve lokosit goruldu..
3 ay once de ishal olmustu 20 gun surmustu bu nasıl olacak bakalim..
C Cucu cok cok sevindim cnm iyi haberlerle dönmüşsunuz. .oglusuna da masallah epey hareketli..
I imspecial hosgeldin cnm evine..bu arada okullar daha gec aciliyor, iyi oldu boyle ama seminerler hakkinda bi bilgim yok..

Slm kizlar yazamadim bi turlu 2 gundur epey zor günler geçiriyoruz.Kizimi gece acile goturduk 40 derece ates ile ne kullandiysak fayda etmedi ates dusurucu olarak.Gunduz cocuk doktorumuza gitmistik ztn viral dedi, salgin varmis.Probiyotik verdi, bulantı icin(olursa diye) ilac verdi..Yalniz gece kotulesti kizim hic atesi dusmedi gun boyunca. Acilde kan, gaita tahlili yapildi.Antibiyotik verdi öğlen verdim bi kez henuz, ates düştü simdilik yine cikabilir tabiki. Kanda bi sey cikmadi ama kakada eritosit ve lokosit goruldu..
C Cucu cok cok sevindim cnm iyi haberlerle dönmüşsunuz. .oglusuna da masallah epey hareketli..
I imspecial hosgeldin cnm evine..bu arada okullar daha gec aciliyor, iyi oldu boyle ama seminerler hakkinda bi bilgim yok..
Geçmiş olsun. Allah şifa versin. Minikler hasta olunca insan hiç dayanamıyor.

canm geçmiş olsun kuzuya Bi an önce eski sağlıklı günlere dönsün inşallah

hareketli ötesi valla
iyi mi kötümü bilemedim önceden oturur oyuncaklarıyla oynardı işlerimi yapardım,ne güzel
şimdi korkuyorum yalnız bırakmaya duvardan bile tutup kalkıyor

bende 1.68 çok bisey yokki boy olarak canım benim düşün 10 kilo fazlayım şuan senden nasıl boyle. Cahillik yaptım neyse veririm:KK66:

M miss_curious coook geçmiş olsun canım inş hemen ge cer çok üzüldüm
.
verirsin cnm bencede doğum kilolarını nasıl verdin bunlarıda veririsin kararlı olmak önemli

İyi gecelr hanımlar okuyorum ama yazamıyorum kaç kere hepinizi alıntıladım abdullah paşa bırakmadı öyle yarım kaldı abdullah çok yaramaz oldu beni iki saniye yanlız bırakma diyor yürütece bile koyuyorum arkasına yaslanıp kendisini sarkıtıp bana bakıyor Yürütece bile koyamıyorum kendini sarkıyor..
Bu aralar çok yoğunum iki saniye surmuyorum yerimdenama kilolar aynı yerinde duruyor bi oturuşta bi öküzü yiyiyorum ne ılacak bu boğazımın hali..
Pinking Tree Pinking Tree canım teşekkür ederim 250 gr mlık kavanoz buldum yaptığım çorbalardan kalanı ayırıyorum artık..

I imspecial hoşgeldimiz evinize canım ahmet paşa nasıl oldu ökdürük geçtimi??

M miss_curious çok geçmiş olsun canım çabucak atlatır prensesimiz inşallah..

C Cucu çok sevindim güzel haberlerine canım:))

@eflalim merak ediyoruz canım inş kötü birşey yoktur..

Daha da okuyup alıntılayamadığım arkadaşlar kusuruma bakmayın lütfen..

canm geçmiş olsun kuzuya Bi an önce eski sağlıklı günlere dönsün inşallah

hareketli ötesi valla
iyi mi kötümü bilemedim önceden oturur oyuncaklarıyla oynardı işlerimi yapardım,ne güzel
şimdi korkuyorum yalnız bırakmaya duvardan bile tutup kalkıyor

verirsin cnm bencede doğum kilolarını nasıl verdin bunlarıda veririsin kararlı olmak önemli
vermeye başladım bile biraz zor ni diyet ama iyi verdiriyor:KK66: 73.1 olmuşum:-)

İyi gecelr hanımlar okuyorum ama yazamıyorum kaç kere hepinizi alıntıladım abdullah paşa bırakmadı öyle yarım kaldı abdullah çok yaramaz oldu beni iki saniye yanlız bırakma diyor yürütece bile koyuyorum arkasına yaslanıp kendisini sarkıtıp bana bakıyor Yürütece bile koyamıyorum kendini sarkıyor..
Bu aralar çok yoğunum iki saniye surmuyorum yerimdenama kilolar aynı yerinde duruyor bi oturuşta bi öküzü yiyiyorum ne ılacak bu boğazımın hali..
Pinking Tree Pinking Tree canım teşekkür ederim 250 gr mlık kavanoz buldum yaptığım çorbalardan kalanı ayırıyorum artık..

geçti gibi canım bi zimkide aynen dedigin gibi çok yaramaz hep ağlıyor arkamdan babasini bile istemiyor bu ara

Kızlar gece kızıma bakmaya gitmistim ahmeti düşürdum yataktan düşmüş çok üzüldüm Allah korudu bugun park yatağı odamıza gecirircem :KK43:

hoş geldin canm sağol

sıplara bişey oldu bu ara hiç durmuyorlar

bizim diş geliyor sanırım huysuz ve ishal var gibi damağıda epeydir bembeyaz
vermeye başladım bile biraz zor ni diyet ama iyi verdiriyor:KK66: 73.1 olmuşum:-)

geçti gibi canım bi zimkide aynen dedigin gibi çok yaramaz hep ağlıyor arkamdan babasini bile istemiyor bu ara

Kızlar gece kızıma bakmaya gitmistim ahmeti düşürdum yataktan düşmüş çok üzüldüm Allah korudu bugun park yatağı odamıza gecirircem :KK43:

valla mı :KK66: yazsana bana diyeti nooolurrr

Kaca aldığımı hatirlamiyorum oğlum doğmadan almıştım 200 küsürdü ama 240 mi 260 mi 280 mi hatırlamıyorum
ebebek de indirim var bak istersen Eki Görüntüle 1611462
Canim e bebege giderkenbir yere ugradik 280 dedi. E bebekte 240 oradan aliyim o zaman deyince indirim yapti aldik.
Cok sagol

Arkadaşlar ek gıdayı 1günde kaç kere veriyorsunuz?
Benim;
Sabah: kahvaltı
Araöğün: meyve
Öğlen: sebze püre
Araöğün: meyveli yogurt
Aksam: bakliyat corba yada püre
Araöğün: cevizli meyve püre
Yatarken: devam sütü 180ml
Geceleri önceden 1kere kalkıyordu, son bir haftadır 3e cıktı. Her kalktıgında devam sütü veriyorum.
(Not: öğünleri bu şekilde ama yazdıgım şeyleri bazen hiç yemiyor, yada çoğu zaman yarısını zor yiyor)

Benim;
Geceleri önceden 1kere kalkıyordu, son bir haftadır 3e cıktı. Her kalktıgında devam sütü veriyorum.
(Not: öğünleri bu şekilde ama yazdıgım şeyleri bazen hiç yemiyor, yada çoğu zaman yarısını zor yiyor)
Annesi sanırım kuzucuğun acıkmasına fırsat vermiyosun. Ondan yemiyodur. (Bende yesin diye ısrar ediyorum. Her an aç gibi geliyor vicdan yapıyorum)

Benim;

Ben şöyşe yapıyorum.
Sabah Uyanıyor emziriyorum sonra kuş kadar uyuyor. Uyanınca kahvaltısını veriyorum. Yemiyor :) öğlene kadar o bitsin diye uğraşıyorum.
12-4 arası meyve veya yoğurt faslı
Akşam 6-8 arası da sebze yemeği...

Aralarda da emziriyorum. Yerse ne ala... 6. Ayda iki öğün teklif edin Demişti doktor, şimdi üç öğün teklifi sunuyorum:) o da hayır annecim diyor:))

Annesi sanırım kuzucuğun acıkmasına fırsat vermiyosun. Ondan yemiyodur. (Bende yesin diye ısrar ediyorum. Her an aç gibi geliyor vicdan yapıyorum)

Ben de bebeğime benden başkası bakamazmış gibi geliyor vicdan yapıyorum:KK66:)
Bebek Doğduğundan beri hep kendimi zorluyordum emziriyorum diye:)) ek gıdaya geçmemle birlikte yıkıldım ne türlü hastalık varsa hepsini geçiriyorum hala iyileşemedim:KK43:(

Ve kızım üstten dört diş çıkardı, altı Dişli olduk:)önce yanlar hemen sonra üst dişler çıktı:) yanları sonra çıkmadı yani ilginçtir ki ..

Hanımlar merhaba. 2016 ocak anne adayı olarak sizlere çatlak kremi konusunda danışmak istiyorum.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/catlak-kremi-secimi.850505/
Tecrübeli arkadaşlardan dinlersem çok iyi olacak...
Ben lierac kullandım bol bol. Be zaman kullanmasam malesef o zaman çatladım. Bir arkadaşımız da L leble mustela nın kremini öneriyordu Israrla. Onu almadığıma da pişman oldum. Çünkü doğum sonrası toparlayıcı kremi süper işe yaradı...
Allah sağlıkl kucağına almayı nasip etsin inş.

X