2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Hayırlı günler kızlar.
Hasta bebilere ve annelerine Allah acil şifalar versin.
I imspecial İpek ameliyat olacakmış. Allah şifa versin inşallah.
@eflalim Eymen sünnet olmuş ameliyatla birlikte oldu değil mi? Çok geçmiş olsun Allah damatlıklarını da hayırlısıyla göstersin.

@aysimason Mustafama benzettim Abdullahı fotoğraflardan çok tatlı maşallah sübhanallah.
hihami hihami eşin gelmiş galiba doğru mu okudum? Allah ayırmasın gözün aydın.
minione minione ne rejimi o kızzzz 1,5 kilo vermişsin bileeee. Bende kaldım 57,5 ta aylardır. Şubatta diyetisyenime tekrar gideceğim.

Pinking Tree Pinking Tree offff ne masa olmuş öyle beeee oyyy ne yerdim haaaa
gerçi hiç kaz yemedim ben güzel mi ki :KK70:
önünde de saygıyla eğiliyorum elinekoluna her yerine sağlık maşallah sübhanallah.
eee foto yok mu Allah aşkına yaaaaa

doğum günü kimler yaptı hani foto
varsa fotonuz beni etiketleyin mesjınızda bakayım albümünüze

Bizim evin tek konusu haftalardııııırrrr doğum günü
Haftaya Cuma inşallah çok aşırı heyecanlıyız.
Eşim de bu sefer aşırı hevesli ve heyecanlı.
Diyorum eşime insanın kınası düğünü içinde kalınca böyle oluyor galiba
Sanki evleniyoruz düğün hazırlığı yapar gibiyiz çok eğlencelii:KK70:
:KK70:davetli listeleri davetiyeler, peçetelerinden suyuna, yemeğine balonuna kıyafetine çatalına bıçağına kadar ince eleyip sık dokuma. Çok açık ve net kendimize yapıyoruz:KK70:

Ben foto istiyoruuuummm:KK12:

Keşke herkesin facebook u olsa:KK12: ordan takip edip görmek bakmak daha kolay:KK12:
Saol cnm..bizde senden ve diğer arkadaslardan bol foto bekliyoruz

nnightsaill nnightsaill foto isteriz

Günaydınlarr:KK68:topikcanlar kimsecikler yok:KK43:
ben hasta ve yorgun
dun aksam kv lerdeydik cok kotu oldum titreme ates.abdullah da hastaydi.
gece terledim parol ve esim balli limonlu sicak su yaoti ictim oglus da 4-5kez uyandi ama sukur aglamadi emdi uyudu.simdi biraz daha iyiyim....

ben hasta ve yorgun
gece terledim parol ve esim balli limonlu sicak su yaoti ictim oglus da 4-5kez uyandi ama sukur aglamadi emdi uyudu.simdi biraz daha iyiyim....
Geçm us olsun kuzum ikinize de çok soğuk kurak havalar burda

Kızlar merhaba. Doktora gittik temin. Artık suluk kullanabilirsiniz dedi. Aventin gördüm. Hiç nir fikrim yok. Fikir verirmisiniz?
Avent.almıştım ben de, 6 aylikken. 1 kere bile içmedi sadece dişlerini kasiyor, bardaktan içiyor suyu. Dışarda iken sorun oluyor ama hiç istemedi suluktan .. Her çocuk değişik tepki veriyot tabi ki

Slm kızlar moralim çok bozuk yılın ilk günüme çok kötü Bi şekilde girdik. Dün iş çıkışı kanamam başladı çok çok azdı önemsemedim.oğlumdada bu haftalarda öyle olmuştu çünkü. Eve geldim. Geceye doğru artmaya başladı. Sabah acile gittik. Muayeneye ilk kez pazartesi gidecektim. Doktor baktı ultrasonla kese görünmüyor dedi vajinal muayene yaptı yine göremedi. 2 tane gebelik testi yaptım ikiside pozitifti dedim. Kan tahlili yaptılar betahcg 16 çıktı. Kimyasal gebelik büyük ihtimal dedi. Pazar tekrar gelip kan tahlili yaptır düşmesi gerekiyor dedi. Benim aklım dış gebelikte kaldı inşallah öyle değildir. Çok moralim bozuk çok
Geçmiş olsun canım her şeyin hayırlısı , dış gebelik diye hiç korkutma kendini, muhtemelen kimyasal gebelik

ben hasta ve yorgun
Geçmiş olsun canım acil sifalar dilerim, biz de evcek hastayiz önce oğlum şimdi ben ve muhtemelen babamiz da.olacak nane molla bu aralar , zencefil limon bal yaptım kendime de evde anne hasta olunca hayat duruyor sanki, aman cocuklar hasta olmasın da biz olalım yine de

Bu arada bugün mehmet yasinin doğum günüydu galiba @Mrv5534 iyiki doğdu doğmayan oğlusun:KK66:
canimmmm cokkk tsk ederim...dogum gunumuzu yaptik..ablasininki ile beraver kutladim..cok guzel gecti...koskoca bir sene gecti..rabbim butunn bdbislere hayirli uzuuun omurler versin

Geçmiş olsun canım acil sifalar dilerim, biz de evcek hastayiz önce oğlum şimdi ben ve muhtemelen babamiz da.olacak nane molla bu aralar , zencefil limon bal yaptım kendime de evde anne hasta olunca hayat duruyor sanki, aman cocuklar hasta olmasın da biz olalım yine de
Aynen canim size de gecmis olsun hasta olsak dahi yatmak falan haram oluyo anneye.ama yavrular hastalaninca daha zor tabi ki

sanada geçmiş olsun canım oğlusunada

canimmmm cokkk tsk ederim...dogum gunumuzu yaptik..ablasininki ile beraver kutladim..cok guzel gecti...koskoca bir sene gecti..rabbim butunn bdbislere hayirli uzuuun omurler versin
amin canım bizde anlamıyla kutladık foto isteriz

Bugün kızımın mis kokulumun doğumgünü..

Perşembe akşamı evde kutladık, çok çok mutlu oldu. Bugün dışarıda kutlayacağız:) sevincini videoya aldık, pastasını bile üfledi pozlar verdi güzel kızım:))

Geçen sene bugün doğduğu an bana ve babasına bakıp hmm diyip gözlerini kapatıp göğsüme yatmıştı. Anne babasını tanımış, onlar oradaysa tamam dermiş gibi... Rabbim başta yavruma sonra tüm evlatlara sağlık huzur mutluluk ferahlık versin inş...

Duha22 Duha22 geçmiş olsun canım ben de hastaydım bi nebze daha iyiyim çok zormuş anneyken hasta olmak
Aynen canim hastayken bile rahat yok. sana da cok gecmis olsun.
Dağ gibi ütü yaptım makineyi açtık sökük diktik ama makinenin yanından bi dk ayrılmadı zıpırcan ahmet:-)
Becerikli Hatun bana diyene bak.makinada Dikis yapiyon masallah:)

Perşembe akşamı evde kutladık, çok çok mutlu oldu. Bugün dışarıda kutlayacağız:) sevincini videoya aldık, pastasını bile üfledi pozlar verdi güzel kızım:))

Geçen sene bugün doğduğu an bana ve babasına bakıp hmm diyip gözlerini kapatıp göğsüme yatmıştı. Anne babasını tanımış, onlar oradaysa tamam dermiş gibi... Rabbim başta yavruma sonra tüm evlatlara sağlık huzur mutluluk ferahlık versin inş...
dogum gunu kutlu olsun prensesin...vee tabiki foto istiyoruz foto istiyruz :KK68:

nice yillaraaaa canimmm iyiki dogmus guzel serra,hayirli nice yaslari olsun insallah

ben hasta ve yorgun
cok gecmis olsun canimm Allah sifa versin
mervecim nice seneleri olsun miniginin
ya cok ozledik seni niye daha sık girmiyorsun

Maşallah serraya inşallah bir ömür mutlu ve huzurlu olursunuz canım.

2 gündür kızımın ateşi çıkıyor ara ara dün gece acile götürdük artık yollar kar buz, arabayla korka korka gittik, dişi çıkıyor dedi doktor. Inşallah bir an önce normale döner, iki gündür uyuyamiyorum ara ara çıkıyor ateşi müdahale ediyim diye. Ilk dişi çıktığında bu kadar ateşi olmamıştı. Normal mi bu durum kızlar? Bu kadar ateş olur mu?

Maşallah serraya inşallah bir ömür mutlu ve huzurlu olursunuz canım.

2 gündür kızımın ateşi çıkıyor ara ara dün gece acile götürdük artık yollar kar buz, arabayla korka korka gittik, dişi çıkıyor dedi doktor. Inşallah bir an önce normale döner, iki gündür uyuyamiyorum ara ara çıkıyor ateşi müdahale ediyim diye. Ilk dişi çıktığında bu kadar ateşi olmamıştı. Normal mi bu durum kızlar? Bu kadar ateş olur mu?
Atesi kac da canim.bizim de ilkler de huzursuzdu ama bu kadar zor degildi.bi atesleniyo cok yuksek degil ama basi filan sicak belli yani.hemen de cikmiyo 3 haftadir ara ara oluyo sonra geciyo bu gun bajtim ust yan patlamis digerleri de kabarmis...ne zormus yahu bu disler

Slm güzel annişler hepinize hayırlı, bol bereketli seneler dilerim.
Annişler bir sorunum var oğluşumla ilgili sizlere danışmak istedim.oglum 1 yaşına girmek uzere ama cok yabani aile haricinde kimi gorse agliyo.demin yengesine gittik girer girmez kopardi cigligi 5 dk oturup ciktim altli ustlu oturuyoruz ama pek samimi degiliz esimde cok gurultu yaptin in asagi dedi onlarinda 1 ay kucuk cocugu vardi o hic aglamiyo ve tam tersi gulucuk saciyo benimki ciglik cigliga susmuyo cok uzuldum evime indim agladim ablasida var okulada goturuyorum insanda goruyo ama neden boyleki birde yemesi iyi ama kilo almiyo kac aydir ayni

X