2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Canim Allah kolaylık versin ikinizede bizim atesimiz düştü ama huysuzlugumuz arttı, herşeye ağlıyor ama ateslenmesinden iyi yinede sukrediyorum. Hepimizde aynı sorun var, Allah yardimcimiz olsun.

Pinking Tree Pinking Tree canım geçti çok şükür ateşi huysuzluguda idare ediyoruz artık. Ellerine sağlık hazırlıklar harika maşallah.

minione minione çok güzel olmus canım aynada odanda. Güle güle kullan bizede güzel fikir oldu.
saol canim bnm daha guzelleri sizin olsun :KK66:

sevgili fistik mi fistik fit mi fit,guzel mi guzel ocak anneleri :KK70: nasilsiniz??? kombisi bozulmus buz gibi evimizden tamirciyi beklerken kocaman sevgilerrrrr :KK70:
hanimlar bebeklerinize kitap aldinizmi,ben 3 tane almistim iki ay kadar oldu ,her birinev3 e dakikadan toplam 15 dk anca bakiyoruz ,iceri gidip gelene kadar kitaplari bakin ne hale getirmis,sizinkilerde kitap yiyorlar mi ???
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg

Gunaydinnn:KK68:(uykusuz geceden sonra 8:00de gune basladik)
annem almis odadan hic duymamisim da biraz uyudum sukur...yorgunluktan iki yerden dudagim ucukladi...abdullah kotu oksuruyo salya sumuk:KK43:(....ihlamur tarcin azcik bal verdim iciyo cok sukur.suluguna da suyla peditus surup koydum azcik suyla karustirdim icti:KK76: ins iyi gelir bunlar

annem almis odadan hic duymamisim da biraz uyudum sukur...yorgunluktan iki yerden dudagim ucukladi...abdullah kotu oksuruyo salya sumuk:KK43:(....ihlamur tarcin azcik bal verdim iciyo cok sukur.suluguna da suyla peditus surup koydum azcik suyla karustirdim icti:KK76: ins iyi gelir bunlar
gecmis olsun cnm,insallah
ucugunada dikkat et bendede cok cikiyor,cok yuxunu opmemeye calis pasanin :KK66:

sevgili fistik mi fistik fit mi fit,guzel mi guzel ocak anneleri :KK70: nasilsiniz??? kombisi bozulmus buz gibi evimizden tamirciyi beklerken kocaman sevgilerrrrr :KK70:
hanimlar bebeklerinize kitap aldinizmi,ben 3 tane almistim iki ay kadar oldu ,her birinev3 e dakikadan toplam 15 dk anca bakiyoruz ,iceri gidip gelene kadar kitaplari bakin ne hale getirmis,sizinkilerde kitap yiyorlar mi ???Eki Görüntüle 1735923 Eki Görüntüle 1735924 Eki Görüntüle 1735925
Ne guzel iltifatlar oyle tesekkurler....su sogukta aman usutneyin kombiniz yapilir ins....
ben de benim mecburen aldigim diyanetin cocuk dergileri vardi birikti onlardan veriyrdum ama guzelim dergileri ziyan ediyor buyunce lazim olucak baktim yiyor diye aynen boyle eline kagit defter vs turleri veremiyrum....kitap hic almadim

hanimlar bebeklerinize kitap aldinizmi,ben 3 tane almistim iki ay kadar oldu ,her birinev3 e dakikadan toplam 15 dk anca bakiyoruz ,iceri gidip gelene kadar kitaplari bakin ne hale getirmis,sizinkilerde kitap yiyorlar mi ???Eki Görüntüle 1735923 Eki Görüntüle 1735924 Eki Görüntüle 1735925
afiyet olsun :-) canım bizimki peçete kağıt hastası nerde bulsa yiyor kizimin resimlerini yemeye kitapları koparmaya çalışıyor..evde hikaye kitabım açıp veriyorum yırtıyor ablası hikaye okuyor o zaman dinliyir kuklayi cook seviyor birde defterle kalem verip karalama isini seviyor başında durunca tabi..ama kitapların kaderi malesef fit dedin ama ben xl fit olcam bu gidişle offf dün waffle dibine vurdum :KK43:

cook geçmiş olsun kuzum bizde aynen salya sümük bisey vermedim daha yemiyor bıçak oldu ağzını açmıyor daha kahvaltı yapmadı inek gibi beni yatırıp memeye vuruyor off

Ne guzel iltifatlar oyle tesekkurler....su sogukta aman usutneyin kombiniz yapilir ins....
ben de benim mecburen aldigim diyanetin cocuk dergileri vardi birikti onlardan veriyrdum ama guzelim dergileri ziyan ediyor buyunce lazim olucak baktim yiyor diye aynen boyle eline kagit defter vs turleri veremiyrum....kitap hic almadim
saol canim ya cok sukur geldiler tamir oldunyine gitti 300 lira :KK43: bir yerden ekonomik birsey bulup seviniyorum,ucuz bez bulunca kostur kostur al ote yandan yok yere bir elektrik voltaj dusuklugu kombiyi bozsun yada eve iki ayri hgs cezasi gelsin 200 kusur lira :KK43: insan cok uzuluyor
saglik sihhatlerimiz yerinde olsun gerisi bos tabide yinede insana cok koyuyor
gecen bir cafedeyiz,boyle entel dantel bir bsyan esimin tabiriyle onden muzelik arkadan liselik bir tip :KK70: dedi kitap aliyormusun ogluna,ben 3 coxuk buyuttum hepsi kitapla buyudu,aliyorum ama dedim yiyorr bende vermiyorum deyince kadin gozlerini actiiii tabikiii yicekkkk herseyi yicekkk oyle taniyorlarrr nasil vermezsin vericekdsin yicekkkk yicekkkk diye diye gitti urkttum kadindan :KK70:
Evet canim ben kactikca sivaniyor sipa...yuzume vuruyo cok aciyo tabi cok da tehlikeli ucuk...
gecen cikti bendede hani ilk ici su dolu bikac tane oluyo ya agrili oldugu donem yuzume bir tirnak atti tam o ucugun oldugu yere,tirnagiylw kokunden kaldirdiii o aciyii sana tarif edememmm gozumden yas akti :KK43:((
afiyet olsun :-) canım bizimki peçete kağıt hastası nerde bulsa yiyor kizimin resimlerini yemeye kitapları koparmaya çalışıyor..evde hikaye kitabım açıp veriyorum yırtıyor ablası hikaye okuyor o zaman dinliyir kuklayi cook seviyor birde defterle kalem verip karalama isini seviyor başında durunca tabi..ama kitapların kaderi malesef fit dedin ama ben xl fit olcam bu gidişle offf dün waffle dibine vurdum :KK43:

cook geçmiş olsun kuzum bizde aynen salya sümük bisey vermedim daha yemiyor bıçak oldu ağzını açmıyor daha kahvaltı yapmadı inek gibi beni yatırıp memeye vuruyor off

xl fit ol sende,sana her sey yakisirrr ,zayiflari sevmiyorum ne o oylee kemik comuklk
kadin dedigin dimbiş dimbiş olacak :KK70:

saol canim ya cok sukur geldiler tamir oldunyine gitti 300 lira :KK43: bir yerden ekonomik birsey bulup seviniyorum,ucuz bez bulunca kostur kostur al ote yandan yok yere bir elektrik voltaj dusuklugu kombiyi bozsun yada eve iki ayri hgs cezasi gelsin 200 kusur lira :KK43: insan cok uzuluyor
saglik sihhatlerimiz yerinde olsun gerisi bos tabide yinede insana cok koyuyor
gecen bir cafedeyiz,boyle entel dantel bir bsyan esimin tabiriyle onden muzelik arkadan liselik bir tip :KK70: dedi kitap aliyormusun ogluna,ben 3 coxuk buyuttum hepsi kitapla buyudu,aliyorum ama dedim yiyorr bende vermiyorum deyince kadin gozlerini actiiii tabikiii yicekkkk herseyi yicekkk oyle taniyorlarrr nasil vermezsin vericekdsin yicekkkk yicekkkk diye diye gitti urkttum kadindan :KK70:

gecen cikti bendede hani ilk ici su dolu bikac tane oluyo ya agrili oldugu donem yuzume bir tirnak atti tam o ucugun oldugu yere,tirnagiylw kokunden kaldirdiii o aciyii sana tarif edememmm gozumden yas akti :KK43:((

xl fit ol sende,sana her sey yakisirrr ,zayiflari sevmiyorum ne o oylee kemik comuklk
kadin dedigin dimbiş dimbiş olacak :KK70:
kadının kalcalisi diyorsun yani:-) bende kırmızı ışık cezası yedim yeni yilinn son günleri herkesin geçtiği kamerası yerde nasıl beni buldu anlamıyorum aci aci girdi 150 tl :KK70:eşinin sözünü yazdım ond en muzelikk arkadan liselik:KK71:

Kehribar bebek diş kolyesi; bebeklerin diş çıkartırken yani salya akıtma döneminde kullanılmaya başlaması önerilen bir ürün. ‘Aksesuar değil! Rahatlatma amaçlı kullanılıyor bu kolyeler. Dünyada çok, Türkiye’de İLK sloganı ile çıktık VeraZeyn olarak. Aktarmak istediğimiz bilgi kehribar bebek diş kolyesinin Antik Roma’dan başlayan bir tıp geçmişi var. Sarılık tedavisinden tutunda, her türlü üst solunum yolu hastalıklarının tedavisine kadar. Türk bilim adamı Ibni Sina, kehribarı bir çok hastalığa ilaç olarak nitelendirmiş. En önemli özelliği ‘ağrı taşı’ olması! En yaygın kullanım şekli ise bebeklerin diş çıkarma döneminde kullanılıyor olması. Çünkü bebek salya akıtmaya başladığı dönemde göğüs bölgesini sürekli kuru tutmak gerekiyor ki bebek hastalanmasın. Bu dönemde bağışıklıkda kısmen düştüğü için kehribar hem bağışılığını güçlendiriyor bebeğin. Hem de ağrısını alıyor. Dişte ağrı olmayınca bebek herhangi bir yemek yememe problemi yaşamıyor. Gıdasını almaya devam ediyor. Bünyesi zayıf düşmemiş oluyor. Ayrıca kehribar statik elektriği de topladığı için yani nazar dediğimiz olgu, çocuğumuzu bu negatif enerji akışından da koruyor
Çok güzel anlatmışsınız duymamıştım bende alayım inşallah

Kızlar eşime hep " öldüm bittim canıma okudu ne olur erken gel" diyorum ama gelmiyor. Erken dedğimde akşm 9 :))

Bugün "aşkım kendini fazla yorma. Kızın gece canını okuyacak, benim pilim bitti" dedm. Erkek g eleyim mi diye arıyor:)))

Serra ateşler içinde.. Huysuz mızmız.. Bu bir haftadır zirve yptı. Kulaktan ateşölçeriöiz vardı o da bpzulmuş bugün düştü yere bakalım napıcaz..

Kızlar eşime hep " öldüm bittim canıma okudu ne olur erken gel" diyorum ama gelmiyor. Erken dedğimde akşm 9 :))

Bugün "aşkım kendini fazla yorma. Kızın gece canını okuyacak, benim pilim bitti" dedm. Erkek g eleyim mi diye arıyor:)))

Serra ateşler içinde.. Huysuz mızmız.. Bu bir haftadır zirve yptı. Kulaktan ateşölçeriöiz vardı o da bpzulmuş bugün düştü yere bakalım napıcaz..
Gecmia olsun canim
Benimkinin de pili bitmis olcmuyor. Tembel kocam da almiyor

Gecmia olsun canim
Benimkinin de pili bitmis olcmuyor. Tembel kocam da almiyor
ikinize de geçmiş olsun kızlar ben geçen dijital ateş ölçer a101 denaldım kulaktan olcerimizin plastik değişen başlığı kalmamaistibizimde en iyisi eski usul 3 tl pek maharetli
P_20160105_175712.jpg

Son düzenleme:
ikinize de geçmiş olsun kızlar ben geçen dijital ateş ölçer a101 denaldım kulaktan olcerimizin plastik değişen başlığı kalmamaistibizimde en iyisi eski usul 3 tl pek maharetliEki Görüntüle 1736293
Bundan da var benim yedek :)
Digeri daha hassas diye guvenilir oluyor.
Rabbim gerek duyurmasin

ikinize de geçmiş olsun kızlar ben geçen dijital ateş ölçer a101 denaldım kulaktan olcerimizin plastik değişen başlığı kalmamaistibizimde en iyisi eski usul 3 tl pek maharetliEki Görüntüle 1736293
Bende var bundan sanki bozuldu doğru ölçmüyor bende kulaktan ölçenlerden albım alnındanda ölçebiliyoruz..

kizlarrr bends sizi cok ozledim...
minione balon muhabbetini hatirlayip hala guluyorum..ne guzel zamanlardi be....
bnm bi gecede 40 defa cift tarafli bant demem..
cakma ocak annesi vukuati...
pinar yaziyomu hala nasilsiniz..eflalim oglusun ameliyat olmus..sunnette olmus ohhh ne guzel...iyi yapmissin bitanem...
ben bu aralar biraz hobi edindim..hem zevk aliyorum..hem kafam dagiliyo

X