2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Merhaba anneler...

Üzüntüm çok çok çok büyük. Gencecik güzeller güzeli ablama akciğer kanseri teşhisi kondu, ileri safhasındaymış:KK43:( iki tane minik oğluşu var. Biri ilkokulda biri üç yaşında..

Rabbim onlara evine eşine ailesine bize bağışlasın ablamı tez vakitte sağlık versin inş. Allah rızası için amin diyip bi fatiha okur musunuz ablamın şifası için?

Annelerin, bebeklilerin duası kabul olur derler:KK43:(
rabbim
acilllll sifalar versinnn :KK43: cok uzuldumm derdi veren Allah sifasinida verir insallah evlatlarina sizlere bagislasin insallah

Merhaba anneler...

Üzüntüm çok çok çok büyük. Gencecik güzeller güzeli ablama akciğer kanseri teşhisi kondu, ileri safhasındaymış:KK43:( iki tane minik oğluşu var. Biri ilkokulda biri üç yaşında..

Rabbim onlara evine eşine ailesine bize bağışlasın ablamı tez vakitte sağlık versin inş. Allah rızası için amin diyip bi fatiha okur musunuz ablamın şifası için?

canım çok üxüldüm okufken tüylerim diken diken oldu raabi onu o hastaluktan kurtarsın onu evlatlarına bağışladın inş:KK43:

Kızlar çok sinirliyiö içimden kv arayıp ağzıma geleni. Saymak geliyor:KK43:

Geçenlerde oraya gittim bi bez parçası verdi bilmen hangi türbenin beziymişte oğluna tak iyi gelir dedi. Önce istemedim çünkü bende o kadına karşı xerre güven kalmamış sonra bunuda tartışma kavga konusu yapar diye aldım ama oğluma takmadım beşiğinin baş ucuna taktım ve onu tsktığımdan beri oğlum uyumaz oldu öksürük grip tekrarladı dün gece söktüm onu beşikten içimden bi his bunda bişey var dedi inanırmıdınız hala oğlum uyuyor ve bikere bile ökdürmedi bukadarıda tesadüf olmaz diye düşünüyorum kv lwrdden döndüğümüzden beri uyumayAn oğlum geceden beri uyuyor bu nasıl bir anne ya çözemedim bunu ben:KK43:

I imspecial Canım çok sevindim sağlıkla huzurla oturun hayrını gorün, darısı başıma tez vakitte buevden kurtulmak huzurla güzel kendime ait bir evde oturmak istiyorum:)
akşam tam cevap yazarken minik uyandı, tam da hazır çocuklar uyumuşken ormantik takılalım diyordum:) eşimde uyuyordu akşam ondan girebildim

Canim cok guzel olmus karika bir fikir canim. İlk drfa girdum
I imspecial yapmıstı canım karne hediyesi öğrencilerine birde oğlumun aile katılım günüda yapmışlardı
Merhaba anneler...

Allah şifa versin

Geçenlerde oraya gittim bi bez parçası verdi bilmen hangi türbenin beziymişte oğluna tak iyi gelir dedi. Önce istemedim çünkü bende o kadına karşı xerre güven kalmamış sonra bunuda tartışma kavga konusu yapar diye aldım ama oğluma takmadım beşiğinin baş ucuna taktım ve onu tsktığımdan beri oğlum uyumaz oldu öksürük grip tekrarladı dün gece söktüm onu beşikten içimden bi his bunda bişey var dedi inanırmıdınız hala oğlum uyuyor ve bikere bile ökdürmedi bukadarıda tesadüf olmaz diye düşünüyorum kv lwrdden döndüğümüzden beri uyumayAn oğlum geceden beri uyuyor bu nasıl bir anne ya çözemedim bunu ben:KK43:[/QUOTEn yok mu bGku saatte takilmazdin benimki görmeden takiliyorum:-)
Bende sinir oldum nasıl babanne ya, canım kaynanan bu konuda mimli zaten güvenme asla

Merhaba anneler...

Canim benim sabiler hurmetine rabbim acil sifalar versin.cok uzuldum....rabbbim bizden daha merhmetli vardir bir hayir...safi ismiyle tumm hastalara sifa versin insallah

Selam millet ne kadar oldu yazamadım ilk takip edenlerdenim oğlum 3 yaşını geçti eskilerden kimler var geriye dönüp okuyamadim zaman hiçbişeye yetmiyor artık krese verdinizmi çocuklarınizi benim oğlan kekelemeye başladı hemen geri aldim.hastalara Allah acil şifalar versin hepinizi opuyorum

Merhaba anneler...

çok üzüldüm ya ALLAHIM ŞİFA VERSİN İNSAN GENCECİK İNSNALARIN bu illetre tutulmasına inanamıyor neden bu kadar gec farketti akciğer kanseri belirti veriyor aslında zature gibi teshısler konuluyor off Allah cocuklarının yuzune baksın :KK43:

Geçenlerde oraya gittim bi bez parçası verdi bilmen hangi türbenin beziymişte oğluna tak iyi gelir dedi. Önce istemedim çünkü bende o kadına karşı xerre güven kalmamış sonra bunuda tartışma kavga konusu yapar diye aldım ama oğluma takmadım beşiğinin baş ucuna taktım ve onu tsktığımdan beri oğlum uyumaz oldu öksürük grip tekrarladı dün gece söktüm onu beşikten içimden bi his bunda bişey var dedi inanırmıdınız hala oğlum uyuyor ve bikere bile ökdürmedi bukadarıda tesadüf olmaz diye düşünüyorum kv lwrdden döndüğümüzden beri uyumayAn oğlum geceden beri uyuyor bu nasıl bir anne ya çözemedim bunu ben:KK43:
Allah bildiği gibi yapsın kadını seni svemiyorda torunundan ne istiyor sonucta canı kanı ..böyle işlerle ugrasanları Allah ıslah etsin

I imspecial şimdi bi eviniz oldu eviniz hayırlı uğurlu olsun içinde çocuklsrınızla beraber mutlu olun:)
saol kuzum gercekten daha yeni bizim oldu daha önceden benim gibi degildi simdi paaşa gibi kurulabilirim bi kaç sonra satıcaz zatn:)
Nego Nego canım amin güzel huzurlu evleriniz olsun tatlım:)
Duha22 Duha22 saol canım amin tüm isteyenlere olsun insallah canım

Selam millet ne kadar oldu yazamadım ilk takip edenlerdenim oğlum 3 yaşını geçti eskilerden kimler var geriye dönüp okuyamadim zaman hiçbişeye yetmiyor artık krese verdinizmi çocuklarınizi benim oğlan kekelemeye başladı hemen geri aldim.hastalara Allah acil şifalar versin hepinizi opuyorum
yanlış gruba yazdeın sanırım canım bizimkiler daha anne baba diyor,:)

canım yemek yerken sadece yemeğenodaklanmış olmalıymış. Eğer tv şarkı veya başka birşeye dikkat çekip çocuğa yeme yediriyorsak ileride yeme bozuklukları oluyormuş.
o zaman biz yeme bozuğu olduk çıktık çünkü varsa yoksa sevimli dostlar. hele o unutkan ve şaşkın yok mu bir gün oturuyorken parkta bir rüzgar esmiş ikisi de üşümüş o anda oooooooooo çok soğuk oldu......
yemeğe odaklansa zaten yemiyor olay o :)

Okuruz tabi canım Rabbim tez zamanda şifasını versin inşallah

rabbim
acilllll sifalar versinnn :KK43: cok uzuldumm derdi veren Allah sifasinida verir insallah evlatlarina sizlere bagislasin insallah

canım çok üxüldüm okufken tüylerim diken diken oldu raabi onu o hastaluktan kurtarsın onu evlatlarına bağışladın inş:KK43:

Allah şifa versin

Canim benim sabiler hurmetine rabbim acil sifalar versin.cok uzuldum....rabbbim bizden daha merhmetli vardir bir hayir...safi ismiyle tumm hastalara sifa versin insallah

Amin inş tez vakitte şifa bulsun inş.. allah razı olsun hepinizden

çok üzüldüm ya ALLAHIM ŞİFA VERSİN İNSAN GENCECİK İNSNALARIN bu illetre tutulmasına inanamıyor neden bu kadar gec farketti akciğer kanseri belirti veriyor aslında zature gibi teshısler konuluyor off Allah cocuklarının yuzune baksın :KK43:canım
Genç diye şüphelennemişler dahiliye orteğedi kadın doğum hepsini feziyordu vir iki aydır :KK43:(
Amin inş inş:.

diyetisyenden geliyorum canım tahlil istedi bir sürü onları yaptırırp carsamba tekrar gidicem liste hazırelıycaz:KK66:
metabolizma yaşım 35 çıktı:KK70:
İyi yaptın canım giderek 2 aya bişey kalmayacak inşallah bu ara ben de dikkat etsem iyi olacak canım istemediği halde bile yiyorum :))

I imspecial Canım çok sevindim sağlıkla huzurla oturun hayrını gorün, darısı başıma tez vakitte buevden kurtulmak huzurla güzel kendime ait bir evde oturmak istiyorum:)
akşam tam cevap yazarken minik uyandı, tam da hazır çocuklar uyumuşken ormantik takılalım diyordum:) eşimde uyuyordu akşam ondan girebildim

I imspecial yapmıstı canım karne hediyesi öğrencilerine birde oğlumun aile katılım günüda yapmışlardı

Allah şifa versin

Bende sinir oldum nasıl babanne ya, canım kaynanan bu konuda mimli zaten güvenme asla
Babaanne demeye bin şahit lazım canım zaten güvenmiyorum ona şimdi artık hiç güvenmem..
aysimason aysimason pes artık diyorum kv ne nasıl bir
zihniyet karakter bu:KK43:((
eşi benzeri yok diyeyim canım geçen rüyasını gördüm kabus gibiydi resmen yaratıklar doğuruyordu..

çok üzüldüm ya ALLAHIM ŞİFA VERSİN İNSAN GENCECİK İNSNALARIN bu illetre tutulmasına inanamıyor neden bu kadar gec farketti akciğer kanseri belirti veriyor aslında zature gibi teshısler konuluyor off Allah cocuklarının yuzune baksın :KK43:
Allah bildiği gibi yapsın kadını seni svemiyorda torunundan ne istiyor sonucta canı kanı ..böyle işlerle ugrasanları Allah ıslah etsin

saol kuzum gercekten daha yeni bizim oldu daha önceden benim gibi degildi simdi paaşa gibi kurulabilirim bi kaç sonra satıcaz zatn:)
Nego Nego canım amin güzel huzurlu evleriniz olsun tatlım:)
Duha22 Duha22 saol canım amin tüm isteyenlere olsun insallah canım
canım beni zaten kıskanıyor üstüne oğlum oldu eşim onu çok seviyor diye onuda kıskanıyor bu lafını hiç unutmayacağım döndü ufacık bebeğe sen oğlumu benden aldın dedi..

X