2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Ben sokakta biri bi kişiye haksızlık yapsa fahil olurum huyum kurusun:-)
ne güzel iste haksızlık karşısında susmamak lazim da iste bana bulaşmasın diye bende çok karışmıyorum kuyruguma basılınca yada kul hakkına giriliyorsa o zaman susmuyorum yoksa biçok insan pisliginde bogulsun umrum değil:63:

@Mrssuperfine canım Allah acil şifalar versin çok üzülldüm :KK43: rabbim yavrularına sevdiklerine bağışlasın atlatır inşallah tez zamanda

I imspecial aysimason aysimason oohh helal size kızlar ya ben haklı da haksız da olsam savunamıyorum kendimi bulaşmak istemiyorum korkuyorum başım belaya girer diye :KK70: ilkokulda bile öyleydim süveterimi kitabımı çaldırdım sesimi çıkaramadım kazanan öteki taraf olurdu hep :KK53: şimdi öyle değiliz tabi canım gelişme var biraz:cool:
haha bizim gibilere cazgır size hanım diyorlar boşver ben hic hanim olamadım ama olsun:KK45:ama ilkokulda hep benden küçük sınıf bi oğlandan dayak yerdim en sonunda abim gördü oğlanı ohhh pislik kurtuldum bende:KK23::KK23:

ne güzel iste haksızlık karşısında susmamak lazim da iste bana bulaşmasın diye bende çok karışmıyorum kuyruguma basılınca yada kul hakkına giriliyorsa o zaman susmuyorum yoksa biçok insan pisliginde bogulsun umrum değil:63:

haha bizim gibilere cazgır size hanım diyorlar boşver ben hic hanim olamadım ama olsun:KK45:ama ilkokulda hep benden küçük sınıf bi oğlandan dayak yerdim en sonunda abim gördü oğlanı ohhh pislik kurtuldum bende:KK23::KK23:
:KK70: :KK70: aynı kaderi yaşamışız..

İyi şükür canım dişten olduğnu anşayınca geçti bütün şikayetler:)
Sadece çok terliyor gece üstünü çok açıyor üşütüyor..

Ahmette hasta olmamıştır inş öksürüyor demiştin dün..
Yok canım olmadı şükür sanırım çok yedi üstüne emince reflu yaptı oda oksurttu aklınızda olsun sabaha karşı sebepsiz öksürük reflu de olabiliyor kızımda var

Yok canım olmadı şükür sanırım çok yedi üstüne emince reflu yaptı oda oksurttu aklınızda olsun sabaha karşı sebepsiz öksürük reflu de olabiliyor kızımda var
Yok canım bizde reflü yok bide sabah öksürmüyor gece genellikle ama şükür yavaş yavaş anlatıyoruz..
Sevindim paşanın hasta olmadığına

Aynen Nego Nego saf insan olsak hemen iyi biziz ama hakkimi savununca da tam savunurum ..toplantıda herkesin yanında cen cen ötünce ben kimse ağzını açamadı arkadaş avukat olacak kadınsın diyor:-) bende zaten olacam herkesi hizaya getircem az kaldı diyorum:KK48:
evet avukat olacak benim arkadaşım:KK19:
Günaydınlar bu arada bu haftanın tadını çıkaralım havalar çok sıcak gidecek dün kabani elime aldim
haftasonu eski haline dönecekmiş sıcaklıklar
İç çççççççç

Çok duğru söylüyorsun canım yönetici kadın kendisini dünyanın merkezi sanıyor
Ben daha binaya ilk taşındığım anda kıl oldum ona kapımı çalığ çöp günleri var o günler harici çöp dökersen bana 5 tl ceza vereceksin dedi ben büyüğüm diye saygıdan tamam dedim ama ona afedersin b.... K para veririm cezası neyse belediyeyi ararım onun önünde gelin ben çöp döktüm bana ceza yazın ödeyeyim derim ben..

Bende bu tür bi manyağım:KK70:
ha hay bende öyleyim ama iyi mi bilmiyorum başımıza bela almayalım da:)
Ben sokakta biri bi kişiye haksızlık yapsa fahil olurum huyum kurusun:-)
hah ben öyleyim işte başkasına yapılanda bana dert olur
@Mrssuperfine canım Allah acil şifalar versin çok üzülldüm :KK43: rabbim yavrularına sevdiklerine bağışlasın atlatır inşallah tez zamanda

I imspecial aysimason aysimason oohh helal size kızlar ya ben haklı da haksız da olsam savunamıyorum kendimi bulaşmak istemiyorum korkuyorum başım belaya girer diye :KK70: ilkokulda bile öyleydim süveterimi kitabımı çaldırdım sesimi çıkaramadım kazanan öteki taraf olurdu hep :KK53: şimdi öyle değiliz tabi canım gelişme var biraz:cool:
canım bazı yerlerde susmak gerekir mesela karşında ki psikopatsa Allah korusun öyle tiplerden işin ucu maalesef ölüme gidiyor, her zaman konuşmakta iyi değil aslında, deli cesareti bizimkisi

Günaydın, ilkokul demişsiniz ben ne fenaydım:KK45: ben üçüncü sınıftayken kardeşim birinci sınıfa başlamıştı sınıfımdaki erkekleri kardeşimle oynayacaksınız diye tehdit etmiştim:KK70::KK70: kardeşim ağlıyordu okula gelmek istemiyordu çünkü, ben erkek Fatma o kadar erkeği dize getirmiştim oynarlardı her teneffüs:KK70:

Neyse dün kutlama oldu, küçük paşam öğlene kadar zır zır ağladı güya ablamı çağırdım o küçüğe bakarken bende börek yapacaktım yoookk gitmedi ablama nasıl ağlıyor, sağolsun ablam yaptı iki tepsi börek, büyük paşam kuzeniyle çok koşturdu oğlum bak yorulacaksın gösterin var dedim yok dinler mi, sonuç gösteride esnedi hareketleri falan yapmak istemedi ağladı ağlayacak haldeydi, ilk başta güzel başlamıştı, arada konuştum utanıyorum falan dedi, tabi benim moral çöktü ama belli etmedim gülümsedim hep, zaten kameraya kaydettim, sonrası pasta kesildi konfetiler falan güzel oldu neşesi yerine geldi paşamın, hediyesini de verdim orda mutlu oldu, annem ablam küçük görümcem geldi

Foto ekliycem inşallah tablette, birde fotoyu ablam çekti onun bana atması lazım , öğretmeni de bana pek şıksınız dedi, ayy pek mutlu oldum:KK48:

Bu oğlumun utangaçlığı ne olacak, eşimle konuştuk çok sabah çok kısıtlıyoruz hareketlerini hoplam zıplam yok düşersin şöyle böyle, artık yapmayalım bu yüzden oluyor dedim, hak verdi, tabi araştırıcam neden böyle oluyor utanması falan, eşimde kameraya çektiğimi izledi o da üzüldü hepsi yapmış hareketleri bizimki başka alemde diye:KK43:

Nego Nego güzel geçmesine sevindim canım ..darısı sunnetine damatligina olsun..bu arada utangaçlık benim kızda da var evde canavar olanlar boyle oluyor dışarda normal yani birde ilk gösterisi zamanla açılıyorlar:KK66:

@asliayet afiyet olsun ben hic bulasmayim pasta börek hayatım 3 ay ara veriyorum:KK45:

Sabah diyetisyen hastane koşturdum aldım listemi başlıyorum bu aksamdan itibaren aylık en az 3 kg verecekmişim ve 3 ay içinde 10 kg 4 ayda 12verip 63 olacakmışım:KK49: isine yarayan olursa ekleyim En Büyük TÜRKİYE
P_20160217_120408.jpg
P_20160217_120435.jpg
P_20160217_120408.jpg

Eklentiler

• P_20160217_120417.jpg
    P_20160217_120417.jpg
    60,2 KB · Görüntüleme: 27
olayın o olduğunun farkındayım ama birşekilde yapmak lazım. Benimkide alışmıştı bir ara. Ben yemek verirken tv yi kapalı tuttum 1-2 gün ağzını çevirdi diliyle itti. Sonra unuttu. İyice bağımlı olmadan unutturması kolay. Bırak bir iki gün az yesin bişey olmaz.
tamam canım doğru diyorsun denemek lazım.

kızlar size erken olmasına rağmen şimdiden düşündürücü sorular sorayım. Biliyorsunuz önümüz yaz duruma göre tatile veya memleketlerine gidecek olanlarınız var. Gidilecek yerler örneğin 7-8 saat ise ne yaparsınız? bebekler o kadar saat yolculukta ne yaparlar bunu göze alabilir misiniz? geçen sene gidemedim ama bu sene istiyorum ama nasıl bilmiyorum. Oğluş çok sıkıntılı bir çocuk yarım saat sabredemiyor ağlıyor koltuğunda değil ki 8 saat yola gitsin. Bu sene de gitmeyeyim hadi diyorum ama bunaldım ev- iş, iş-ev, götürmeyeyim diyorum nasıl olur bilemiyorum.
Bazen diyorum ay ne ayrıntıcı sıkıntılı problemli insansın diye ama napayım :110:. Siz ne düşünüyorsunuz ?

kızlar size erken olmasına rağmen şimdiden düşündürücü sorular sorayım. Biliyorsunuz önümüz yaz duruma göre tatile veya memleketlerine gidecek olanlarınız var. Gidilecek yerler örneğin 7-8 saat ise ne yaparsınız? bebekler o kadar saat yolculukta ne yaparlar bunu göze alabilir misiniz? geçen sene gidemedim ama bu sene istiyorum ama nasıl bilmiyorum. Oğluş çok sıkıntılı bir çocuk yarım saat sabredemiyor ağlıyor koltuğunda değil ki 8 saat yola gitsin. Bu sene de gitmeyeyim hadi diyorum ama bunaldım ev- iş, iş-ev, götürmeyeyim diyorum nasıl olur bilemiyorum.
Bazen diyorum ay ne ayrıntıcı sıkıntılı problemli insansın diye ama napayım :110:. Siz ne düşünüyorsunuz ?
Canım biz tatile gidemiyrceğiz gibi gözüküyır ama aniden eşimin kadasına esebilir geçen yaz gitmiştik 2 3 saatlik yol arabada uyudu oğlum ozaman küçüktü şimdi ne olur bilmem..

Bide bizim baharda memlekete gitmemiz lazım adağımız var oraya arabayla gitmek istiyorum geze geze ama olaylar var oralarda inş bi çözüm bulunur bizde rahat rahat gideriz uoksa uçakla gidip biyeri görmeden geliriz:KK43:

Canım biz tatile gidemiyrceğiz gibi gözüküyır ama aniden eşimin kadasına esebilir geçen yaz gitmiştik 2 3 saatlik yol arabada uyudu oğlum ozaman küçüktü şimdi ne olur bilmem..

Bide bizim baharda memlekete gitmemiz lazım adağımız var oraya arabayla gitmek istiyorum geze geze ama olaylar var oralarda inş bi çözüm bulunur bizde rahat rahat gideriz uoksa uçakla gidip biyeri görmeden geliriz:KK43:[/

Bide bizim baharda memlekete gitmemiz lazım adağımız var oraya arabayla gitmek istiyorum geze geze ama olaylar var oralarda inş bi çözüm bulunur bizde rahat rahat gideriz uoksa uçakla gidip biyeri görmeden geliriz:KK43:
Memleket dediğin ne kadar bir yol acaba? Arabada duracak mı benimki feryat figan görsen. Tableti takıyorum koltuğa oradan da işte çocuk şarkıları v.s onları seyrede seyrede 15 dk falan duruyor bazen o da yok. Bu sebepten bir şeye cesaretim de yok ama nereye kadar onu da bilmiyorum :KK42:

Oğlum babası ile dükkana gitti daha yarım saat olmadı özledim heran öpmesem sesini duymasam dayanamıyorum:)
Valla öyle deme 07.40 da çıkıyorum evden 17.30 da dönüyorum nasıl burnumda tütüyor bazen dönüp gidesim geliyor ama ne kadar yapabilirim onu? bide bana hemen 2. yi yap diyorlar 1. yi hakettim ya sıra 2. de

Memleket dediğin ne kadar bir yol acaba? Arabada duracak mı benimki feryat figan görsen. Tableti takıyorum koltuğa oradan da işte çocuk şarkıları v.s onları seyrede seyrede 15 dk falan duruyor bazen o da yok. Bu sebepten bir şeye cesaretim de yok ama nereye kadar onu da bilmiyorum :KK42:
24 saat canım ama arabayla 18 veya 20saatte gidilebiliyor tabi biz yolda molalar vere vere geze geze gideceğiz ama içte dediğim gibi doğuda olaylar var ona göre bakacağız

ayyy cok guldumm
unutkanla saskin bizim
ilk goz agrimizzz hapsuuuuuuuuu :)))
herhalde 10 000 kere söyledik dinledik o şarkıyı ama hala her seferinde aynı dikkatle dinliyor eee sonra nolmuş der gibi :) diğerlerinden sıkıldı ama unutkan ve şaşkın asla. Artık ben söylerken bir rüzgar esmiş diyorum o uuuuu diyor. bide bubu baba bubu baba canım babacııım sen benim biricik canım babamsın var o da fenomen. tv nin internet kumandasını aldığım gibi bubu baba diyor :) ne alfabe kaldı ne günaydın de anneye babaya günaydın de ler kaldı.
Başta açıyordum mama yerken o dinliyordu sonra baktım onlar her zaman gerekiyor ezberledim noktası virgülüne
yıka yıka yıka elini yüzünü yıka kayıyor amaaa

@Mrssuperfine canım çok geçmiş olsun çok üzüldüm ablana. Allah acil şifalar versin, evlatlarına bağışlasın.

Cuma günü istanbula kayinvaldemlere gidiyoruz inşallah, 5 ay oldu gitmeyeli bende özledim istanbulu iyi gelecek inşallah banada.

Nego Nego fotoğraf bekliyoruz özellikle de seninkini. Sen hep çok özenlisin eminim çok şık olmussundur.

X