2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Bugun oglumla basbasa yemege gidelim dedim ilk defa çıkıyoruz ana ogul neyse yol ustunde gordugum magazalari da bi ziyaret edeyim dedim magazaya girer girmez basiyor aglamayi magazadan cikinca hemen susuveriyor magazadaki kizlar bile erkek degil mi alisverise gelince agliyor sokaga cikiverince nasil da susuyor dediler:)

Oğlum babası ile dükkana gitti daha yarım saat olmadı özledim heran öpmesem sesini duymasam dayanamıyorum:)
ooo çalışmaya başlamış yakışıklı:KK48:

24 saat mii :KK57: helal olsun sana ne diyim bana da yuh olsun bu arada :KK3:
:KK70::KK70: ..canım arabayı sen mi kullanacaksın esin kullanacaksa arkada bisekilde oyalarsn oyuncak alıştırmalık gibi ama 2 kez mola vermen gerekebilir

Bugun oglumla basbasa yemege gidelim dedim ilk defa çıkıyoruz ana ogul neyse yol ustunde gordugum magazalari da bi ziyaret edeyim dedim magazaya girer girmez basiyor aglamayi magazadan cikinca hemen susuveriyor magazadaki kizlar bile erkek degil mi alisverise gelince agliyor sokaga cikiverince nasil da susuyor dediler:)
:KK70::KK70:

Nego Nego güzel geçmesine sevindim canım ..darısı sunnetine damatligina olsun..bu arada utangaçlık benim kızda da var evde canavar olanlar boyle oluyor dışarda normal yani birde ilk gösterisi zamanla açılıyorlar:KK66:

@asliayet afiyet olsun ben hic bulasmayim pasta börek hayatım 3 ay ara veriyorum:KK45:

Sabah diyetisyen hastane koşturdum aldım listemi başlıyorum bu aksamdan itibaren aylık en az 3 kg verecekmişim ve 3 ay içinde 10 kg 4 ayda 12verip 63 olacakmışım:KK49: isine yarayan olursa ekleyim En Büyük TÜRKİYEEki Görüntüle 1775708 Eki Görüntüle 1775710 Eki Görüntüle 1775708
Hadi hayirli olsun diyetin canim insallah uygulayabilirsin sporsuz sadece bu elindeki listeye gore mi 3 kg vericeksin ayda

Kızlar ya yine saldırı ve bu sefer resmen can damarimiza kadar Allahım bu isi yapanlar bu dünyada.obur dünyadada cehennem görsün ..esim iyi şükür onların tarafın servisi değil ama arkadaşlarına ulaşamıyor çok üzüldük eşleri evde bekliyor gelecekler diye off lanet olsun pkk ya ve destek verenlerine ..Allah belalarini versin defolsun gitsinler pislikler

Canım ilkokul dedinde aklıma bişey geldi ben birinci sınıfta daha yeni okula başlamıştım bi çocuk bana. Sürekli karışıyordu en son kalemimi kurmıştı bende öğretmene söyledim pek takmadı dersin ortasında çıkıp abimi getirmiştim çocuk kalemimi kırdı benden durmuyor öğretmende takmıyor diye :KK70:
oh iyi yapmışın canm :)

ne güzel iste haksızlık karşısında susmamak lazim da iste bana bulaşmasın diye bende çok karışmıyorum kuyruguma basılınca yada kul hakkına giriliyorsa o zaman susmuyorum yoksa biçok insan pisliginde bogulsun umrum değil:63:

haha bizim gibilere cazgır size hanım diyorlar boşver ben hic hanim olamadım ama olsun:KK45:ama ilkokulda hep benden küçük sınıf bi oğlandan dayak yerdim en sonunda abim gördü oğlanı ohhh pislik kurtuldum bende:KK23::KK23:

estağfrullah canm ne cazgırı :)
evet avukat olacak benim arkadaşım:KK19:

haftasonu eski haline dönecekmiş sıcaklıklar

ha hay bende öyleyim ama iyi mi bilmiyorum başımıza bela almayalım da:)

hah ben öyleyim işte başkasına yapılanda bana dert olur
canım bazı yerlerde susmak gerekir mesela karşında ki psikopatsa Allah korusun öyle tiplerden işin ucu maalesef ölüme gidiyor, her zaman konuşmakta iyi değil aslında, deli cesareti bizimkisi
haklısın canım gercekten var öyleleri..arada bir bana da gelse o cesaret fena olmaz :KK70:

Kızlar ya yine saldırı ve bu sefer resmen can damarimiza kadar Allahım bu isi yapanlar bu dünyada.obur dünyadada cehennem görsün ..esim iyi şükür onların tarafın servisi değil ama arkadaşlarına ulaşamıyor çok üzüldük eşleri evde bekliyor gelecekler diye off lanet olsun pkk ya ve destek verenlerine ..Allah belalarini versin defolsun gitsinler pislikler
Ilk aklima sen geldin canim şükür esin iyiymis allah rahmet etsin ölenlere yakinlarina sabir versin isinden cikmis evine yavrularina kosan kac babaya daha kiydilar allah belasini versin yapanlarin kendi pisliklerinde bogulsunlar insallah

herhalde 10 000 kere söyledik dinledik o şarkıyı ama hala her seferinde aynı dikkatle dinliyor eee sonra nolmuş der gibi :) diğerlerinden sıkıldı ama unutkan ve şaşkın asla. Artık ben söylerken bir rüzgar esmiş diyorum o uuuuu diyor. bide bubu baba bubu baba canım babacııım sen benim biricik canım babamsın var o da fenomen. tv nin internet kumandasını aldığım gibi bubu baba diyor :) ne alfabe kaldı ne günaydın de anneye babaya günaydın de ler kaldı.
Başta açıyordum mama yerken o dinliyordu sonra baktım onlar her zaman gerekiyor ezberledim noktası virgülüne
yıka yıka yıka elini yüzünü yıka kayıyor amaaa
yemin ederim oglumu anlatiyosun tipkisunin aynisjyiz cunku :) sarkilarimizda ayni :KK70: ezberimizde

kızlar size erken olmasına rağmen şimdiden düşündürücü sorular sorayım. Biliyorsunuz önümüz yaz duruma göre tatile veya memleketlerine gidecek olanlarınız var. Gidilecek yerler örneğin 7-8 saat ise ne yaparsınız? bebekler o kadar saat yolculukta ne yaparlar bunu göze alabilir misiniz? geçen sene gidemedim ama bu sene istiyorum ama nasıl bilmiyorum. Oğluş çok sıkıntılı bir çocuk yarım saat sabredemiyor ağlıyor koltuğunda değil ki 8 saat yola gitsin. Bu sene de gitmeyeyim hadi diyorum ama bunaldım ev- iş, iş-ev, götürmeyeyim diyorum nasıl olur bilemiyorum.
Bazen diyorum ay ne ayrıntıcı sıkıntılı problemli insansın diye ama napayım :110:. Siz ne düşünüyorsunuz ?
Yaz tatili 8 saatlik yol için gece çıkmayı planlıyorum ama daha uzun yol için sanırım tablet telefon vs sarjlarini kontrol ederdim çünkü başka türlü yolda durmaz benimki

Canım bela okuma geri teper allah korusun..

Gerçekten çok üzücü bçr olay allah buyarı yapanların, yaptıranların, engel olabilme gücünde olupta seyirci kalanların, kısacası masum insanların ölmesine sebep olan herkesin hakkından gelsin diyelim...

Allah ölenlerin ailesine sabır versin ateş düştüğü yeri yakıyor biz sadece üzülüp ölwnlere rahmet dileyebiliyoruz keşke ellerimizden bişey gelsede insanlar ölmese:KK43:

haklisin cnm
aslinda cikiyorum ama gittigim heryer yaptigim hersey ayni
gecen gece esim eve erken geldi yalvadim coxuga bak dedim sturbucksa gidipb bi kayve iceyim bir cikolatali puro iceyim yarim saat ver bana dedim yok olmaz ddi hepbir avm ye gittik yine tad alamadim hicbiswy yapmadan dôndük,biraz yeniliklere ihtiyacimvar galiba :KK66:
Yenilik iyi gelir gerçekten.

Canim cok uzuldum ne yazsam bos

Nego Nego güzel geçmesine sevindim canım ..darısı sunnetine damatligina olsun..bu arada utangaçlık benim kızda da var evde canavar olanlar boyle oluyor dışarda normal yani birde ilk gösterisi zamanla açılıyorlar:KK66:

@asliayet afiyet olsun ben hic bulasmayim pasta börek hayatım 3 ay ara veriyorum:KK45:

Sabah diyetisyen hastane koşturdum aldım listemi başlıyorum bu aksamdan itibaren aylık en az 3 kg verecekmişim ve 3 ay içinde 10 kg 4 ayda 12verip 63 olacakmışım:KK49: isine yarayan olursa ekleyim En Büyük TÜRKİYEEki Görüntüle 1775708 Eki Görüntüle 1775710 Eki Görüntüle 1775708
amin canım sağolasın darısı senin kuzularına, ne bileyim canım diğer çocuklarında ilkti ama onlar maşallah kırk yıllık tiyatrocu gibiydi:) kısıtlamıycam artık evde hoplasın zıplasın düşüp bir şey olursa da sonucuna katlanacak çünkü ben açıklamasını yapıyorum

ah canım ya bende bir gazla başladım diyete şu iki hafta koşturmaca oğlumun ağlaklıkları gerdi beni uyamadım diyete, ayda 3 kilo çok iyi, bende mi gitsem emirden sonra gitmiştim yağ oranım çok çıkmamıştı şimdi gitsem
löp löp yağım vardır, halbuki o zaman ki kilomdan iki kilo fazlayım
kızlar size erken olmasına rağmen şimdiden düşündürücü sorular sorayım. Biliyorsunuz önümüz yaz duruma göre tatile veya memleketlerine gidecek olanlarınız var. Gidilecek yerler örneğin 7-8 saat ise ne yaparsınız? bebekler o kadar saat yolculukta ne yaparlar bunu göze alabilir misiniz? geçen sene gidemedim ama bu sene istiyorum ama nasıl bilmiyorum. Oğluş çok sıkıntılı bir çocuk yarım saat sabredemiyor ağlıyor koltuğunda değil ki 8 saat yola gitsin. Bu sene de gitmeyeyim hadi diyorum ama bunaldım ev- iş, iş-ev, götürmeyeyim diyorum nasıl olur bilemiyorum.
Bazen diyorum ay ne ayrıntıcı sıkıntılı problemli insansın diye ama napayım :110:. Siz ne düşünüyorsunuz ?
canım benim küçükle ben mümkün değil çıkamam annemler 20 dk. falan sürüyor kan ter içinde kalıyorum çok ağlıyor arabada, büyük desen onunla iki kere uzun yol yapmıştım uyumuştu hep:)
@Mrssuperfine canım çok geçmiş olsun çok üzüldüm ablana. Allah acil şifalar versin, evlatlarına bağışlasın.

Cuma günü istanbula kayinvaldemlere gidiyoruz inşallah, 5 ay oldu gitmeyeli bende özledim istanbulu iyi gelecek inşallah banada.

Nego Nego fotoğraf bekliyoruz özellikle de seninkini. Sen hep çok özenlisin eminim çok şık olmussundur.
ay sağol canım ekliycektim ama şişman çıkmışım:KK70: ablamın çektikleri güzelse onları ekliyim:KK48: şık da değildim kıkr kere giydiğim elbisemdi tabi o ortamda ilkti:KK45:
ha hay çok hoş:KK70: benim minikte abisinin okulda ki öğretmenlere bakıp ağlıyor beyaz önlükleri var ya hemşire doktor sanıyor:KK70:
canım ya şükür eşin iyi , diğer ölenlere ne denir ki gerçekten bıktık artık............... amin diyorum
@Mrssuperfine geçmiş olsun canım, Ablan tez zamanda eski sağlığına kavuşsun inşallah
Nego Nego tebrik ederim kuzucugunu
Diyete başlayanlara da tebrikler sabırlar dilerim, tatliyi gördüğüm an bende diyet bitiyor :KK45:
teşekkür ederim:)

X