2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Merhaba herkese.
Oğlum gece çok hasta olunca bugün sabah ilk iş doktora koştuk. Bronşları dolmuş. Antibiyotiğe başlıyoruz diğer şuruplar bu sefer fayda etmedi. Bi de kilo vermiş yine hastalığı geçince iştah açıcı vitamine başlayacak. Siz hiç antibiyotik kullandınız mi yada iştah açıcı vitamin.? Faydası oluyor mu?
Büyük oğluma almıştık küçükken balık yağı . Faydasını görmüştüm gelişim açısından . Balık yağını tavsiye ederim diğer vitamin suruplarina göre

Şimdi araştırdım bağışıklığı güçlendirici ve iştah açıcı özellikleri var. Çoğu vitamini içeriyor.
Bizde de iştah problemi var, bende bir bakayım buna canım. Yemek konusunda çok sıkıntı yaşıyorum ve sanirim sizlerde de benzer sorunlar var. Birde balık yagida almak istiyorum.

Nasılsınız hanımlar? Bir süredir yazamiyorum. Telefondan alintilamak zor oluyor, birde tam yazayim diyorum kızım sagolsun fırsat vermiyor.
Bu arada aklima gelmisken sorayim. Sizler kuzularinizi hala ayni yataklarinda mi yatiriyosunuz? Bizim mobilyasi artık küçük geliyor cadima. Rahat uyuyamiyor. Kare şeklinde olan geniş yataklardan istiyorum ve hala kizim bizim odamizda uyuyor, yatagi aldiltan sonra odasinida ayiricam inşallah. Ikea da var sanırım o tür yataklar. Yada önerebileceginiz başka bir yer var mi?

ah canım estagfllah ne cahilliği uygulanabilir yiyecekelr kısıtlı herseyi yapamıyoruz zaten:KK66: benden zaten meme var diye bisey yemiyo Allahtan bakcıı var o güzel yediriyor ..işin zor canım ALLAH YARDIM ETSİN HAFTADA 6 GÜN:KK43: BU ARADA BENDE BALIK YAG ALDIM AM 2 KERE VERDİM UNUTUYorum
:) aynen tatlım ..gececk inşallah arada olabiliyor böyle seyler geçicidir zatern alerji testi cok zor degil korkma ipege yapılmıştı bisey cıkmamıstı yaştan dolayı küğcükken cıkmııyrm çoghunda inş. yedigi aburcuburdan olmustur gecer gider
Canım ya yediklerinden değil muhtemelen elleri falan hep soyuluyor, üniversite hastanesine götürelim diyorum:KK43:
Gittik 1 hafta kaldik benzin parasini veririm gel oglum dedi bizde ki olan parada gitti geldik 5 kurus kalmadi dahada bayrama kadar yuzumuzu goremezler
Ooo benim kp de çok yaptı bize bunu üstelik eşim giderdi beni hiç dinlemezdi

aaaa bende tek bızım oglan aloo dıyo sanıyorum demek kı telefonda cok konusmuyorum :KK70: bende mı hap kullansam ama guvenemem kı ona dozen lazım kesın unuturum allah vermeye 2. bebe gelmesın
Hap emzirirken olmaz canım üc aylık igne oluyor emzirirken

Geçm us olsun canım sağaalim evinize kavuştursun Allah
AngelHeart AngelHeart sanada çok geçmiş olsun tatlım ins düzelir göktuğ

@asliayet ogluma eşime daha çok vakit ayirmak istiyorum çok yoruluyorum demişti

Bugun yürümekten ayaklarımıza kara sular indi ikea ya götürdüm eşimi sırf girince heryer geziloyor yoruluyor diye :-) eve geldim teyze kızım aradı geliyoruz diye ..koştur koştur yemek hazırladım iyi oldu görüştük ahmet onun ogullarini çok seviyor ama şimdi ayağımda sallıyorum sıpa çok yoruldu bide elden ele ezdi nazar değdi sanırım bağıra bağıra ağlıyor bırakınca boğazım kötü benimde pufff:KK14:Eki Görüntüle 1789557 ahmeti bulun bakalım :-)
oyy yerim ben onu pencereden bakıyor meraklı gülen ayva:) annesi gibi güleç

yasalasmadi sanırım daha ..biz buralardayiz sen nasılsın

aynen canım :-)

dıztttt yanlış pencereden bakiyot

cok mutlu oluyorlar canım dun akvaryuma da görürdük çok seviyor bugün evcil hatvan parkı var bize yakin ordaki hayvanlara çıldırıyor koşturuyor atlara hav diye bagiriyorEki Görüntüle 1789681
maşaallah koca delikanlı oldu abimiz

Ben 1.59 boyundayim 58 kiloyum canim.
Ama kilom bolgesel basende hep, 55 olsam super olacak. Ama cok zor kilo veriyorum artik
keske benimde bölgesel olsaymış ozellikle basende, benim her yer şisiyor duba gibi duruyorum:)

Merhaba herkese.
Oğlum gece çok hasta olunca bugün sabah ilk iş doktora koştuk. Bronşları dolmuş. Antibiyotiğe başlıyoruz diğer şuruplar bu sefer fayda etmedi. Bi de kilo vermiş yine hastalığı geçince iştah açıcı vitamine başlayacak. Siz hiç antibiyotik kullandınız mi yada iştah açıcı vitamin.? Faydası oluyor mu?
canim gecmis olsun antibiyotik maalesef kullandik ama artık ilac kullanmak istemiyorum

.

İmnun44 diye vitamin bizimki de canım.
benim büyuk oglana verdi dokyor bundan bir faydasını göremedim

Bizde de iştah problemi var, bende bir bakayım buna canım. Yemek konusunda çok sıkıntı yaşıyorum ve sanirim sizlerde de benzer sorunlar var. Birde balık yagida almak istiyorum.

Nasılsınız hanımlar? Bir süredir yazamiyorum. Telefondan alintilamak zor oluyor, birde tam yazayim diyorum kızım sagolsun fırsat vermiyor.
Bu arada aklima gelmisken sorayim. Sizler kuzularinizi hala ayni yataklarinda mi yatiriyosunuz? Bizim mobilyasi artık küçük geliyor cadima. Rahat uyuyamiyor. Kare şeklinde olan geniş yataklardan istiyorum ve hala kizim bizim odamizda uyuyor, yatagi aldiltan sonra odasinida ayiricam inşallah. Ikea da var sanırım o tür yataklar. Yada önerebileceginiz başka bir yer var mi?
park besikl büyübürin iyi oluyor, benimki butün gece ya meme de ya ayağimda beşikte durmağı icin park beşiğe geçmedim

Gunaydinlaaaaar. Yarın misafirim var bugün temizlik var evde oğluşu anneme gönderdim ilk defa oglusumsuz evdeyim bi tuhaf oldum. Ama rahat rahat toparlayacagim insallah heryeri fırsat geçmişken :)

Biz çiçekten almıştık canım odasını ama daha hiç kullanmadi :) Park yatak almıştım bizim odaya ona rahat rahat sığıyor odasını ayiracaktim ilk alınca sanki hemen yatıracak gibi seviyesini yukselttirmistik hiç kullanamadan aşağıya düşürülecek geri :) Onu yapmayı bekliyoruz.

Hayirli sabahlaaar :)
Sizinde bebisiniz sinirlenince istedigi olmayinca kafasini yere vurup sizi isirmaya calisiyor mu :KK43: ckk korkuyorum niye boyle yapiyor hemen unutturmaya calisiyorum ama hala ayni
bizimki sinirlenince kendine ah ah yapıyor ama ısırma huyumz yok dun misafirlige gittgimiz çocukta isiriyordu ısırdığında bi sure gormezden gel eğer çok şiddetli devam ederse hafif kolunu ısır bakalim aci verdigini biliyor mu
Gunaydinlaaaaar. Yarın misafirim var bugün temizlik var evde oğluşu anneme gönderdim ilk defa oglusumsuz evdeyim bi tuhaf oldum. Ama rahat rahat toparlayacagim insallah heryeri fırsat geçmişken :)
Biz çiçekten almıştık canım odasını ama daha hiç kullanmadi :) Park yatak almıştım bizim odaya ona rahat rahat sığıyor odasını ayiracaktim ilk alınca sanki hemen yatıracak gibi seviyesini yukselttirmistik hiç kullanamadan aşağıya düşürülecek geri :) Onu yapmayı bekliyoruz.
kolay gelsin canım kesintisiz temizlik gibisi var mi ya :-)

@Qeenn_21 canim bizimki odasında yatmıyor ama artik park tarafı kaldirdim onu yere koydum yer yatağında daha rahat etti sanki ..ikea dan alacaksin sonra yatmayacak bence en iyisi ranza almak bizim kizimin yatağı ikeanin buyuyen demir yatagindan altına falan bisey konulmuyor yani görünüyor bazalı yatakta isini görür yanlara koruma satiliyor

Hayirli sabahlaaar :)
Sizinde bebisiniz sinirlenince istedigi olmayinca kafasini yere vurup sizi isirmaya calisiyor mu :KK43: ckk korkuyorum niye boyle yapiyor hemen unutturmaya calisiyorum ama hala ayni
bizimki sinirlenince kendine ah ah yapıyor ama ısırma huyumz yok dun misafirlige gittgimiz çocukta isiriyordu ısırdığında bi sure gormezden gel eğer çok şiddetli devam ederse hafif kolunu ısır bakalim aci verdigini biliyor mu
kolay gelsin canım kesintisiz temizlik gibisi var mi ya :-)

@Qeenn_21 canim bizimki odasında yatmıyor ama artik park tarafı kaldirdim onu yere koydum yer yatağında daha rahat etti sanki ..ikea dan alacaksin sonra yatmayacak bence en iyisi ranza almak bizim kizimin yatağı ikeanin buyuyen demir yatagindan altına falan bisey konulmuyor yani görünüyor bazalı yatakta isini görür yanlara koruma satiliyor

Canım ya yediklerinden değil muhtemelen elleri falan hep soyuluyor, üniversite hastanesine götürelim diyorum:KK43:
Ooo benim kp de çok yaptı bize bunu üstelik eşim giderdi beni hiç dinlemezdi

Hap emzirirken olmaz canım üc aylık igne oluyor emzirirken

oyy yerim ben onu pencereden bakıyor meraklı gülen ayva:) annesi gibi güleç

maşaallah koca delikanlı oldu abimiz

keske benimde bölgesel olsaymış ozellikle basende, benim her yer şisiyor duba gibi duruyorum:)

canim gecmis olsun antibiyotik maalesef kullandik ama artık ilac kullanmak istemiyorum

.

benim büyuk oglana verdi dokyor bundan bir faydasını göremedim

park besikl büyübürin iyi oluyor, benimki butün gece ya meme de ya ayağimda beşikte durmağı icin park beşiğe geçmedim
Yok canim ya seninki daha iyi
Ben bir kilo alsam basenden aldigim icin belli oluyor.ama vucuduma dagilsa daha tertipli dururdum

27 uzun süre 13ayinizi dolu dolu geçirin hoşgeldin tekrar canım gitme artık aramızdan

Evet canım ama insan bağlanıyor krese bile nasıl bırakacağım diye düşünüyorum ... neyse o zaman gelince daha kolay olur sanirim. Bu arada sıkıntıdan mi bilmiyorum ama kafayı 2. bir cocuk yapmak gerekir mi ye taktım.. aslında hiç gücüm ve enerji yok gibi hissediyorum. 0_6 yas çok önemli o yüzden oğlum 5 yaşına gelmeden asla düşünmem o zamanda yas oluyor 36 amannn ışte öyle çalışıyor olsam belki bunları düşünmezdim..

Nego Nego canım benim Allah kolaylık versin çok zor tüm gece ugrasmak, hihami hihami canim sende park beşik kullaniyosun demek, ben onu almadim önce küçük herodaya tasiyabildigim bir besikte uyutuyodum sonra mobilyasina gecti, simdide çok fena yatıyor kızım sigmiyor artık gerci böyle uyumasa biraz daha yatabilirdi ama yapacak birsey yok degistirmek zorundayim.

http://2.bp.blogspot.com/-xRxAQ4lsdGA/VA1tnob671I/AAAAAAAABpU/CEwqzRVGQ6w/s1600/23.jpg

Bu tarz bir yatak istiyorum yere yakinda olmalı, artık benim yatagimdanda kolayca inebiliyor çok şükür. Bundanda rahat inebilir diye düşünüyorum.

Nego Nego emirn egzamami acaba bi ogrencimde vardi kendi sabunuyla yıkardı elini sıvı sabunla acayip kasinti ve soyma yapardı parmak aralarini
Canim egzemaya çok benziyor ama doktor bir sey demedi o yüzden arastırma hadtanesine göturelim diyorum, sıvi sabun yasaklandı zaten, okula el sabunu gönderdim bugunde gittim koymak için kutu aradim buldum da okula bıraktim, psikolojik olduğunu düşünüyotum, ayak parmaklarıda soyulmaya başladi
Hayirli sabahlaaar :),
Üstüne düsme sakın o hareketi yapınca görmezden gel yoksa ipin ucu kaçar başedemezsin
Nego Nego kaçırmışım canım çok geçmiş olsun acaba okulda oynadıkları oyun hamuru türü birşey dokunuyor olabilir mi
Sagol canim, okula kaliteli aldık başından betr kullaniyor ama şu dönemde yasaklandı düzelene kadar, birde ayak parmaklarıda soyulmaya başladı

Nego Nego canım benim Allah kolaylık versin çok zor tüm gece ugrasmak, hihami hihami canim sende park beşik kullaniyosun demek, ben onu almadim önce küçük herodaya tasiyabildigim bir besikte uyutuyodum sonra mobilyasina gecti, simdide çok fena yatıyor kızım sigmiyor artık gerci böyle uyumasa biraz daha yatabilirdi ama yapacak birsey yok degistirmek zorundayim.

http://2.bp.kadinlarkulubu.com/-xRxAQ4lsdGA/VA1tnob671I/AAAAAAAABpU/CEwqzRVGQ6w/s1600/23.jpg

Bu tarz bir yatak istiyorum yere yakinda olmalı, artık benim yatagimdanda kolayca inebiliyor çok şükür. Bundanda rahat inebilir diye düşünüyorum.
amin canım sağol, link açilmiyor göremedim, park beşige kendi girere çikar büyuk oglum öyle yapardı 3 sene kullandi

Evet canım ama insan bağlanıyor krese bile nasıl bırakacağım diye düşünüyorum ... neyse o zaman gelince daha kolay olur sanirim. Bu arada sıkıntıdan mi bilmiyorum ama kafayı 2. bir cocuk yapmak gerekir mi ye taktım.. aslında hiç gücüm ve enerji yok gibi hissediyorum. 0_6 yas çok önemli o yüzden oğlum 5 yaşına gelmeden asla düşünmem o zamanda yas oluyor 36 amannn ışte öyle çalışıyor olsam belki bunları düşünmezdim..
canım dediğin gibi düşünüyorsan yap yoksa sonra insanın gözü yemiyor..evet zor olacak ama hiç pişman degilim ahmeti yaptıgımdan cok iyi kardesler simdi

X