2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Canım annende denemen büyük avantaj kolaylık olur, ahmette ağır abi havası var çabuk öğrenir gülen ayva :) inanıyorum.
Bende wc ye alıyorum ama bir yerlerimi görmüyor :KK70::KK70:
:confused::confused:ay ne güldüm .aslında kastettiğim o değil o pozisyonda görmese iyi olur bilinçaltına işliyormuş :KK39:hani biz annelerimizi hayaledemeyiz ya o pozisyonlarda kucukken cinsel falan:olamaz:hani bize melek gibi gelir anneler çünkü ayıp kavrami fazla isliyordu toplu yasamdan dolayi sanırım olmasa iyi olur ama başka çaremiz yok diyorsanız bilemem canim:KK51: ilk baslarda ahmet kapıyı vuruyor açma yoluna gidiyordu simdi bekle orda ben çıkıcam diyorum beklerken bi duyuyorum oda orda sesler geliyor zart zurt :KK53::KK53::KK53:
ayy ne konu ama:skandal:

Sabahtan beri kolileme işi yapiyorum dilim damagima yapıştı:KK43: iftardan sonra zaten halim kalmıyor yine baya is yaptım Banası da ahmet le ipeği havuzu doldurup çocuk odasına koydu oyalamak için :-) ahmet cikmam diye tutturdu derisi bozardı uyku geldi yok bidi bidi diye ağlıyor :mad:ulen ahmet gel meme vericem dedim şükür uyuttum havuz hazır duruyor odada biraz dan güneş vurur oraya bide ikindi havuz keyfi yaparlar ohhh hayat onlara güzel :KK62: anne çalışsın dursun neyse hic hoşlanmasam da havuz isinden kıyamadm:KK68: tatil olayını iple cekiyorum orda eve su aktiı derdi de yok su ısıtmayla uğraşmakta yok :cool:

Sabahtan beri kolileme işi yapiyorum dilim damagima yapıştı:KK43: iftardan sonra zaten halim kalmıyor yine baya is yaptım Banası da ahmet le ipeği havuzu doldurup çocuk odasına koydu oyalamak için :-) ahmet cikmam diye tutturdu derisi bozardı uyku geldi yok bidi bidi diye ağlıyor :mad:ulen ahmet gel meme vericem dedim şükür uyuttum havuz hazır duruyor odada biraz dan güneş vurur oraya bide ikindi havuz keyfi yaparlar ohhh hayat onlara güzel :KK62: anne çalışsın dursun neyse hic hoşlanmasam da havuz isinden kıyamadm:KK68: tatil olayını iple cekiyorum orda eve su aktiı derdi de yok su ısıtmayla uğraşmakta yok :cool:
Kolay gelsin canim en sevmedigim sey esya kolilemek ve sonra o koliden cikarip yerlestirmek:KK43:

Kolay gelsin canim en sevmedigim sey esya kolilemek ve sonra o koliden cikarip yerlestirmek:KK43:
Saol canım aynen ya ne zor diyorum ki toplanması zor kırılmasın dıye sarsarmala sçyerlesmek daha kolay olur ınşallah ...bol çöp çıkar ama her tarafı uzun yol diye acayip sarmalamıyorum pıtpıtlı naylonlarla:)))

Slm kızlar size bir sorum olacak aşırı yalaka bir elti adayı evlendikten sonra yalakaligi birakirmi yoksa daha da arttirir mi?bu arada yalakaligi bana degil ben hariç eşimin tüm sulalesine beni kıskanıyorda birazcik :KK14:
Hımm sana nispet yapmak ıcın yapıyorsa bir sure devam eder ..ama yalakalık öyle boş beleş olmaz kendını yorar bakar ki saf gibi kıskanacagım dye kendını kullandırıyor aklı basına gelır..ahh dafi akıllıymıs kendımı cekeyım der bu seferde senınle kanka olmak ister:))

Canım ben de tuvalete yanıma alıyorum mecburum aynen deli gibi ağlıyor çıkıyorum ağız burun birbirine karışmış o kadar ağlamış :))) dediğin gibi belli olmaz belki şaşırtır seni ,e erkek değil mi aklı bir tarafında :))))) ben şey yapıyorum epeydir büyük tuvaletini yapınca bırt mı yaptın oğlum diyorum zaten yaparken ağlıyor sonradan çıktı bu da ona da üzülüyorum katı da yapmıyor, diyorum ne sizin büyük tuvaletten çektiğim abi kardeş, ne çektim ben be :KK45:
Canım demek kır ardanın ilgi alanı farklı, yapmıyor diyorsun ya hiç ummadığın anda hepsini toptan yapar o ,sen üstüne düşüyorsan inada yapmıyordur akıllı çocuk :) zor bu bizimkiler canımıza okuyorlar bolca, bunların ergenligi de çekilmez :ruh:
ayyyy eergenlikmmi dusunmek bile istemiyorum
bubnmki hocayida dinlemex umursamaz adami delirtir hahahaaaa

Hımm sana nispet yapmak ıcın yapıyorsa bir sure devam eder ..ama yalakalık öyle boş beleş olmaz kendını yorar bakar ki saf gibi kıskanacagım dye kendını kullandırıyor aklı basına gelır..ahh dafi akıllıymıs kendımı cekeyım der bu seferde senınle kanka olmak ister:))
Ben mesafeliyim esimin ailesiyle oda bunu fark etti ve asiri yalakalik yapiyor aklinca herkese kendini sevdirip en sevilen gelin olacak beni kiskandiracak salak bir seyi anlamiyor iste ben zaten onlara kendimi sevdirmek istesem mesafe koymam araya...ben ne yapmiyorsam o aşırısını yapiyor ben hic aramam kv o hergun arar mesela ben hic iltifat etmem cunku edecek bi tarafi yok o her seye bi iltifat bi iltifat sinir ediyor beni kv gilde her gidisimde anlata anlata bitiremiyorlar o da aklinca bak o gelin boyle sende onun gibi ol demeye getiriyor...bi dugunleri olsun evlensinde gorecem onu

Ben mesafeliyim esimin ailesiyle oda bunu fark etti ve asiri yalakalik yapiyor aklinca herkese kendini sevdirip en sevilen gelin olacak beni kiskandiracak salak bir seyi anlamiyor iste ben zaten onlara kendimi sevdirmek istesem mesafe koymam araya...ben ne yapmiyorsam o aşırısını yapiyor ben hic aramam kv o hergun arar mesela ben hic iltifat etmem cunku edecek bi tarafi yok o her seye bi iltifat bi iltifat sinir ediyor beni kv gilde her gidisimde anlata anlata bitiremiyorlar o da aklinca bak o gelin boyle sende onun gibi ol demeye getiriyor...bi dugunleri olsun evlensinde gorecem onu
Katılıyorum evlenssinde görürsün:)))

Slm kızlar size bir sorum olacak aşırı yalaka bir elti adayı evlendikten sonra yalakaligi birakirmi yoksa daha da arttirir mi?bu arada yalakaligi bana degil ben hariç eşimin tüm sulalesine beni kıskanıyorda birazcik :KK14:

Bırakmaz bir de salak kocan bak x ne güzel annemlerle ablaşıyor diye seni delirtir. Sen de o yalaka dersen kötü biyetli fesat olursun. Ama o kız sevgi doludur.. Bir de böyle deli eder kocanla işbirliğindeymiiş gibi:)

Daha en başındasın en güzeliiii bu ravsiyemi tut. Eltini ipleme asla hakkında yorum yapma derim. Kocan senin eleştirdiğini savunmaya bayılıyor çünkü hiç umrunda seğil gibi davran.. Ben eltime kızdıkça eşim giç sevmediği kadına o benim yengem diyip sahip çıkardı :KK66:)) hiç gaza getirme. Artık iplemiyorum.

Tesekkurler iyi dilekleriniz icin.. geldik hastanedeyiz oglusu uyuttum cok agladi hasta bilekligini bile taktirmadi uyurken taktim babasinin arkasindan agladi kuzum :KK43: ve yataklari gorduginde bile agliyor korkuyor napicam cok nazli bi cocuk :'( gece 3 den sonra bisey yiyip icmicekmis. Nego Nego canim annemler istanbulda oturuyolar ben izmirdeyim kv gelemedi cunku hastane cook uzak oturdgumuz koye kayinbabam tek kalkamaz sahura bide.esim ve ben geldik onuda almadilar. oda 3 hasta yatakli ama ben tekim oglusla bari izin verselerdi babasina daha rahat ederdim canım sıkılıyor bide tek :KK43:

Tesekkurler iyi dilekleriniz icin.. geldik hastanedeyiz oglusu uyuttum cok agladi hasta bilekligini bile taktirmadi uyurken taktim babasinin arkasindan agladi kuzum :KK43: ve yataklari gorduginde bile agliyor korkuyor napicam cok nazli bi cocuk :'( gece 3 den sonra bisey yiyip icmicekmis. Nego Nego canim annemler istanbulda oturuyolar ben izmirdeyim kv gelemedi cunku hastane cook uzak oturdgumuz koye kayinbabam tek kalkamaz sahura bide.esim ve ben geldik onuda almadilar. oda 3 hasta yatakli ama ben tekim oglusla bari izin verselerdi babasina daha rahat ederdim canım sıkılıyor bide tek :KK43:
Cok gecmis olsun canim allah yardimcisi olsun minik oglusunun hic kiyamiyorum bebekler hasta olmasin yaaa daha konusamiyorlar bile:KK43:

Bırakmaz bir de salak kocan bak x ne güzel annemlerle ablaşıyor diye seni delirtir. Sen de o yalaka dersen kötü biyetli fesat olursun. Ama o kız sevgi doludur.. Bir de böyle deli eder kocanla işbirliğindeymiiş gibi:)

Daha en başındasın en güzeliiii bu ravsiyemi tut. Eltini ipleme asla hakkında yorum yapma derim. Kocan senin eleştirdiğini savunmaya bayılıyor çünkü hiç umrunda seğil gibi davran.. Ben eltime kızdıkça eşim giç sevmediği kadına o benim yengem diyip sahip çıkardı :KK66:)) hiç gaza getirme. Artık iplemiyorum.
Ay varya aynisini yapiyor su an eşim şok oldum birebir aynisini yazmissin dilimi tutabilsem de keske hakkinda yorum yapmasam iyi olacakta iste yalakligini bir ben görüyorum esimde gorsun istiyorum da yengem olacak diye sahipleniyor bi de

canım yaa simdi hastanedesiniz demek malesef bazen saçma prosedur işliyor canım üzülme hayırlısı olsun biraz yorulup yipranacaksin ama sonrası kolay

Kızlar bitos yazmisken bizde biranda sünnete karar veridk daha doğrusu kocam ikna oldu perşembe düşünüyoruz benim okulun son günü öğle sonu tabi önce randevu almak gerek bakalım .
Erken olsun diyordum ama is ciddiye binince bi tırstım hadi bakalım bütün pipilere az acılar 4:halay:

Aynısından bendede var ben daha onun adını ağzıma almadan eşim başlıyor yok sen kinlisin demeye geçenlerde eşim bikaç ayakkabı getirmişti iki tanesini x e göndereceğim dedi bende haketmiyor dedim oda sen ne ara bu kadar kinli oldun demeye başladı en sonunda dayanamadım arkamdan konuşan dedikodumu yapan biri için az bile yapıyorum hani o bize ne yapıyor dedim sen onun çocuklarına neler yapıyorsun o oğluma ne yaptı dedim hiç bişeyi haketmiyor günahım kadarda sevmiyorum onu sen bunu değiştiremezsin dedim..
Tabi eşim hiç susarmı onu savunmakta geri kalmadı..

Ay varya aynisini yapiyor su an eşim şok oldum birebir aynisini yazmissin dilimi tutabilsem de keske hakkinda yorum yapmasam iyi olacakta iste yalakligini bir ben görüyorum esimde gorsun istiyorum da yengem olacak diye sahipleniyor bi de

Aynısından bendede var ben daha onun adını ağzıma almadan eşim başlıyor yok sen kinlisin demeye geçenlerde eşim bikaç ayakkabı getirmişti iki tanesini x e göndereceğim dedi bende haketmiyor dedim oda sen ne ara bu kadar kinli oldun demeye başladı en sonunda dayanamadım arkamdan konuşan dedikodumu yapan biri için az bile yapıyorum hani o bize ne yapıyor dedim sen onun çocuklarına neler yapıyorsun o oğluma ne yaptı dedim hiç bişeyi haketmiyor günahım kadarda sevmiyorum onu sen bunu değiştiremezsin dedim..
Tabi eşim hiç susarmı onu savunmakta geri kalmadı..

Kızlar bu rrkekler ne salak:)) karım çocuğum demez yengem derler.. Bence haklarında konuşup da ekmeklerine yağ sürmeyin.
Benim eşim de her dönüşümüzde kıyafet oyuncak oyuncak da öyle uyduruk değil en lüksleri çikolatasına kadar alır yeğenlerine.. sadakam olsun diyorum.. Bir şey diyinxe daha çok abarttıklarını gördüm hiç gerek yok ...
Hele daficim yeni geline senhiç başlama dilini tut kazanan sen olursun gün gelir kocan der ne yalaka ya diye..

:confused::confused:ay ne güldüm .aslında kastettiğim o değil o pozisyonda görmese iyi olur bilinçaltına işliyormuş :KK39:hani biz annelerimizi hayaledemeyiz ya o pozisyonlarda kucukken cinsel falan:olamaz:hani bize melek gibi gelir anneler çünkü ayıp kavrami fazla isliyordu toplu yasamdan dolayi sanırım olmasa iyi olur ama başka çaremiz yok diyorsanız bilemem canim:KK51: ilk baslarda ahmet kapıyı vuruyor açma yoluna gidiyordu simdi bekle orda ben çıkıcam diyorum beklerken bi duyuyorum oda orda sesler geliyor zart zurt :KK53::KK53::KK53:
ayy ne konu ama:skandal:
Anladım canım haklısın ama maalesef susmuyor her zamanda uyumasını bekleyemiyorum az altıma kaçırmadım :KK70: çok güldüm zart zurt yapıyor demek:KK70:
Allah kolaylık versin canım ya zor iş koli taşınma iki kere taşındım tek avantajı ıvır zıvır atılıyor bu bahaneyle
Havuza bende niyetleniyorum balkona koyuyum diyorum sonra iş çıkarma iki kurtlu burnundan getirir diyorum:KK45:
Ay yapsın yalakalık iki gün sonra kokunca görürüm ben onu , kazık yiyince akıllanır iki taraf için de geçerli, sen sakın hakkında konuşma canım sakın kızlarda yazmış kıymete biner srn eşinin gözünde küçülürsün sabret derim :KK66:
canım inşallah ameliyatta sonrası da çabucak geçecek

canım yaa simdi hastanedesiniz demek malesef bazen saçma prosedur işliyor canım üzülme hayırlısı olsun biraz yorulup yipranacaksin ama sonrası kolay

Kızlar bitos yazmisken bizde biranda sünnete karar veridk daha doğrusu kocam ikna oldu perşembe düşünüyoruz benim okulun son günü öğle sonu tabi önce randevu almak gerek bakalım .
Erken olsun diyordum ama is ciddiye binince bi tırstım hadi bakalım bütün pipilere az acılar 4:halay:
ayy bir pipisi daha gidiyor:-) iyi olur canım bu yaz taşınma vs her şeyi toptan halletmiş olacaksın sonrası ferahlık inşallah :KK66:

Günaydın, benim minik yan kesiciler çıkmadan azı diş çıkardı ağlarken gördüm ondanmış huysuzluğu.
Benim kaynana görümce diğer eltimlede kavga etmişler bunların suyu ısındı, boşanma aşamasına gelmişler, ya kızlar siz söyleyin bir kaynana görümce oğluna oğlum sen ayrı yat çocuk uyutmuyor diye karışabilir mi , bunlar ne manyakmış ben ne polyannaymışım.
Eltime dedim konuş KP le anlat bak ben konuştum, o mesafeli çekiniyor kp den . O da bunları anlatirsa kp iyice hadlerini bildirir.
Ben kp e baba aramızda kalsın oğlun da karında bilmesin demiştim konuşmamızı söylememiş. Ben iftara inmiyorum onların sofraya eltimi sıkıştırdım sordum ne diyorlar arkamdan diye , benim küs durmamla ilgili konuşuyorlarmış kp kaynanama tek taraflı olmaz sen bir şey yapmıştırsın demiş kaynanam cevap vermemiş, kp bir anını kolluyor onun burnundan getirir helal olsun adama sen annenin babanın Allahın emanetisin diyordu, sözünün eriymis. Eğer eltimde yaptıklarını söylerse kaynanamgile haddini bildirir.
Birde arkamdan rahat batıyor diyorlarmis, iyi dedim o rahat bir gün kızlarına da batar ben Allaha havale ettim nasılsa.
Bu eltimin kocası da bilmiyor ya olayları niye küs diye konuşuyormuş arkamdan eltimde sen içini bilmiyorsun konuşma diye susturuyormuş.
Benim avantajım kocam beni zorla konuşturamaz onlarla annesigili de çok iyi biliyor ne halt olduklarını yani ama eltimin koca öyle değil eltimi ezdiriyor, diyorum sen isve cilveyle kocanı parmağında oynatırsın soğuk durma az beceremiyorum diyor yapı olarak soğuk biri , abla tavsiyesi yap kendini zorla dedim yoksa bu kadın oğlunu parmağında oynatmaya devam eder.
Ben nasıl iyi düşünmüş davranmışım bunlara nasıl körmüşüm ya ,evimin her karesine ellerini sürdüler nasıl izin verdim ben. Eltimin iç çamaşırı çekmecesini duzeltmis ya düşünebiliyormusunuz, dağınıktı düzelttim diyormuş.
İyi haberse bunlardan kurtulduğum için mutluyum, kendilerine yolunacak yeni tavuk buldular küçük eltim yazık bunların eksiğini ihtiyacını o alıyor şimdi.

bence sinirlenme tatlim bilakist sevin aman mubarek olsunlar
o kendini paralasin onlara kv dede anlatsin dursun cok mu sevdiler birbirlrtini oturup sık sık gorussunler kimsede seni rahatsix etmesin
bosver sevilmeyen gelin ol en guzeli o :KK66:

X