2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Ben aşıyı yaptırmadım grip oldu oğlum doktorda 10 gün daha vakti var dedi her diş çıkarma öncesi grip olurdu ama bu sefer biraz ağır gözlerde kızarık şiş aZı dişleri çıktı hatta üstler yarım patladı şimdide köpek dişler patlamak üzere çok huysuz mutsuz ne yapsam bilemiyorum

Ben de bazı aşıları iki yaş sonrası beyin gelişimi tamamlandıktan sonra yapacağım ama bebeklen aşı yaptırmak ne kolaymış şimdi kızım doktprun pdasına değil binasına bile girmiyor:))

Ben aşıyı yaptırmadım grip oldu oğlum doktorda 10 gün daha vakti var dedi her diş çıkarma öncesi grip olurdu ama bu sefer biraz ağır gözlerde kızarık şiş aZı dişleri çıktı hatta üstler yarım patladı şimdide köpek dişler patlamak üzere çok huysuz mutsuz ne yapsam bilemiyorum
Geçmiş olsun canım, hasta olunca bizde yaptırmamıstık bir kaç sefer

Orda isteğe bagli mi aşı burda hemen ariyorlar gel asisini yaptir diye

tr deki gibi sistem aslında, aşı da yapılıyor yaptırmayan da oluyor.. Ben de tr de kayıtlıyım ama üç hamileliğimde de doğumda bebeklerde de hiçbir zaman aramadılar:))

Ablamsa hanilelik testi yaptırıp sonucunu almamış sağlık ocağı aramış hayırlı olsun diye:) bu takip işi şans işi sanırım birqz:)

tr deki gibi sistem aslında, aşı da yapılıyor yaptırmayan da oluyor.. Ben de tr de kayıtlıyım ama üç hamileliğimde de doğumda bebeklerde de hiçbir zaman aramadılar:))

Ablamsa hanilelik testi yaptırıp sonucunu almamış sağlık ocağı aramış hayırlı olsun diye:) bu takip işi şans işi sanırım birqz:)
Sanirim cezasi varmis ebeler takip etmek zorundaymis yoksa dusunceliliklerinden degilde

Selam kızlar nasılsınız iyisinizdir inş:)
Bebişler napıyo bu Aralar pek yazamıyorum tatile çıktık annem yengelerim ve ablamla Abdullah çok eğleniyor şimdi uyuttum onu gidip bisiklet sürecem ilk defa rahat bi tatil geçirdim en küçük çocuk Abdullah burda herkes onunla ilgileniyor bende tatilin keyfini çıkarıyorum:)

Bebişler napıyo bu Aralar pek yazamıyorum tatile çıktık annem yengelerim ve ablamla Abdullah çok eğleniyor şimdi uyuttum onu gidip bisiklet sürecem ilk defa rahat bi tatil geçirdim en küçük çocuk Abdullah burda herkes onunla ilgileniyor bende tatilin keyfini çıkarıyorum:)

İyi tatiller iyi keyifler:))
Aileyle yakın olmak ne güzel şey..

praline praline bebeğin cinsiyetini merakl bekliyorum:)
hihami hihami başladın mı canım kız cicileri almaya? Ne güzel ikisi de kkş bebeği birbiribinn kıyafetini giyer diyexeğim ama biri koz biri erkek:)

Benimkiler kız olmasına rağmen yaz kış olduğu için yeniden alışveriş yaptım:)

Biz de tatildeyiz kızlar tatil demeye bin şahit:) doktor bebek için denizi tavsiye edince geldik.. İki bebe küçük bir motel vs ama birkaç gün kalıp bebişleri okuanus suyuna sokacağız vücutlarında isilik alerji vs var...

praline praline bebeğin cinsiyetini merakl bekliyorum:)
hihami hihami başladın mı canım kız cicileri almaya? Ne güzel ikisi de kkş bebeği birbiribinn kıyafetini giyer diyexeğim ama biri koz biri erkek:)

Benimkiler kız olmasına rağmen yaz kış olduğu için yeniden alışveriş yaptım:)

Biz de tatildeyiz kızlar tatil demeye bin şahit:) doktor bebek için denizi tavsiye edince geldik.. İki bebe küçük bir motel vs ama birkaç gün kalıp bebişleri okuanus suyuna sokacağız vücutlarında isilik alerji vs var...
Cuma günü kesin kız deyince hemen gidip 2 tane tüllü dantelli tulum aldım canım :) Hiç düz bişi alasım yok gözüm hep dantelli, taşlı , fırfırlı kıyafetlerde. Oğluşun badilerini giydirmeyi düşünüyorum çoğu beyazdı zaten mavili olanları da giydiririm gerçi içinde kalacak nasıl olsa. Hatta abisi gibi çok kusan bi bebek olur da kıyafet yetiştiremezsem mavileri ve papyonluları da giyer dermişim :KK48: Size de iyi tatiller canım inşallah güzelce dinlenmeye fırsatın olur

Cuma günü kesin kız deyince hemen gidip 2 tane tüllü dantelli tulum aldım canım :) Hiç düz bişi alasım yok gözüm hep dantelli, taşlı , fırfırlı kıyafetlerde. Oğluşun badilerini giydirmeyi düşünüyorum çoğu beyazdı zaten mavili olanları da giydiririm gerçi içinde kalacak nasıl olsa. Hatta abisi gibi çok kusan bi bebek olur da kıyafet yetiştiremezsem mavileri ve papyonluları da giyer dermişim :KK48: Size de iyi tatiller canım inşallah güzelce dinlenmeye fırsatın olur

İnş kusan bebek olmaz canım benim şk kızım kusardı kıyafet giydir soy çıkar emzir ömrüm tükenmiş:))
Çorap bandana takım onlardan da alabilirsin koz bebeklere çok yakışıyor..

Bu arada gözün aydın canım:) allah sağlıkla kucağına almayı nasip rtsin inş.

Pinking Tree Pinking Tree Canım henüz belli değil bu aralar çok yoğunum 5 gün arayla yatılı misafirim geliyor 10ar gün kalçalılar ilk misafirim gitti ikincileri bekliyoruz :) doktora vs gidecek vaktim yok zaten, bende merak ediyorum ama beklemekten başka çarem yok :). Sen nasılsın Serranin kardeşine tepkisi Nasıl oldu? Alışmıştır biraz daha herhalde..

hihami hihami ilk Zamanlar çok heves oluyor sonra yavaş yavaş sade kıyafetlere geçiş yaparsın :))

iyi tatiller canım bol keyifler :)

Reengarenk Reengarenk ne guzel tatildesin bol eglenceli tatiller olsun insaallah

Pinking Tree Pinking Tree sana da iyi tatiller canim iki kucuk kuzuyla...bu arada kucuk prensesin adi ne yazdin da kacirdim mi aceba?

Nasilsiniz kizlar hic ses seda yok girip bakiyrum
Abdullah in gunduz uykusu epeydir bir e düştü onceden iki kez yatardi..ramazanda cok guzeldi uykumuz gece gec yatiyirdu 12 bazen 1 ama gunduz 10 a 11 e kadar uyuyordu gece de iki kez filsn uyaniyrdu
Simdi erken yatiyor 9 gibi sabah 8 de uyaniyor...ve ogleyin yatiyor cokk kisa uyuyor 1-1 bucuk saat gun boyu tum uykumuz bu üzülüyorum uyku cok onemli sizlerde nasil degisme azalma oldu mu
Elhamdulillah artik kuzum yiyor her seyi degil tabi kavunu cok seviyor mesela daybuzz(karpuz)diyerek yiyor, onu yerken gormek ne guzel darisi yemeyen cocuklara ins

Bir de gece babayi odadan cijarali epey oldu sabaha kadar yanimda surekli ustumde ve memeyle uyuyor:mad::kızgın:

X