2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
İYİ canım sen nasılsın?
iyiyiö kuzum şukur
Canim sagolasin Rabbim tez zaman da sana da nasip etsin insallah . Biz de seni ozledik cok bos birakma buralari
amin canm hayırlı zamanda inşallah

Sagol canim cay keyfi icin uyumasini bekliyrum bak bende ama onunla da biraz zor da olsa icebiliyrum...kitap okuyabiliyorum uyanıkken eline kiyap veriyrum ya da baska şeylerle mesgul. Oluyor.yaninda okuya okuya alisti şükür,namazimi bile ne zorlukla kiliyrdum
Simdi kucuk bir seccadesi var birlijte kiliyruz deyince anlıyor seriyor hemen seccadeyi elhamdulillah

Ne bin lira mi yuh....cok uc bi fiyat...ins gonlunce hayirli vicdanlı birini bulursun canim

Bizde seni canim nasilsin.arhan pasa nasillar?

Aynen canim masadan kalkiyor memee diyor ac degil kahve niyetine saat basi memede
Sorma eflalim yiyorum yaa
Kotu olmus ignenin odem yapmasi...korunmak da ayri mesele biz hic korunmuyoruz ya...rabbim olmayana isteyene hayirli evlatlar versin ins

Oyle mi canim evet akli hep yaramazlıkta bi uyaniyor uyjudan gozler fildir fildir hemen kaldigi yerden devam ediyor...yaramazlik dururken niye uyuyum der gibi:))
arhanı şimdi anneme bıraktım 2 gunluk tatile kaçıcam duham ama nasıl bi boşluk oldu anlatamam kuzumu ozledim şimdiden geri donup gitmessem iyi

evet beni unutmussun :KK42:
canımmm nickeri hatırlayamıyorum bazen severim seni :KK66:

Teşekkür ederim canım:)
Sizede iyi tatiller bizim tatil bitti yine döndük sıkıcı ve sıcak istanbula geri tatile gitmek istiyoruö:-)

teşekkür ederim canım tqtilimiz bitti ama çok güzel geçti arada kv can sıkmak için aradı ama hiç takmadım:-)

bizde seni özledik kuzum nerelerdesin gamze den haberin varmı nasıl kuzuları nasıl?
iyiler kuzu arada görüşüyoruz

Benim kızım hiçvir şet yemiyor. Kardeşi olduktan sonra ağzını açmaz oldu. Ben önceden on saatte bir çorba içirirdim artık o u yapamayınca sürekli aç ip gibi geziyor ortalıkta. :KK43:(( yediği hiçbif şey yok sadece su:KK43:

Kardeşine de iki ay olacak hiiiç alışamadı, gittikçe de artıyor kıskançlığı.
Bugün çökmüş durumdayım :KK43:

Kardeşine de iki ay olacak hiiiç alışamadı, gittikçe de artıyor kıskançlığı.
Bugün çökmüş durumdayım :KK43:
Allah sabır versin çok zor tahmin edebiliyorum biz birine enerji yettiremiyoruz bir ikincisi düşünemiyorum ne halde olurdum ama geleceğe yatırım gibi ohh kimseye ihtiyacı olmayacak kızların birbirlerine yetecekler

Off canim ya Allah yardimcin olsun ama normal bi surec galiba zamanla alisacaktir insallah[
Selam kizlar oglana bakici ariyorum yana yana ama millet bu isi paraya dokmus agzini acan bin liradan basliyor cok şaşırıyorum valla ev isi falanda yapmicak sadece bebege bakacak zaten 2 saat gunduz uyuyor
1500- 1700 duvarıydın geçen sene

slm kizlar
gecmisi surekli okuyorum bir yazmaya firsat bulamiyorum
nasilsiniz neler yapiyorsunuz
off bu yemiyen cocuklarla zaman zor geciyor yaa
hepimizin ortak sikintisi galiba bu :KK43:
oglusumda bir haftadir cok hasta
cmt gecesi ateslendi iki gun surdu
kulak iltihabi dendi antibiyotik verdi
4 gun kullandim sonra ilesmistir deyip biraktim meger hata yapmisim bu seferde bogaxlarina indi
burnu tikqli nefes alamiyor surekli hapsiriyor korkync oksuruyor sabah yine dr a gittik,bir suru ilac yazdi ,iki uc gune gecer dedi ins bakalim
hic hali yok hep yerlere atip kendini yatiyor onu ilk kez boyle goruyorum cok zor hasta olunca ya :KK43:(
onun disinda hayat devam ediyor,babamizin yogun is geceleri devsm ,cogu gece yalniziz,eskisi kdr icimden disari cikmaklar gelmiyor zoraki parka gidiyorum hava cunku cok sicak
evde cok skiliyor herseyden bikti
aklima oynuyacak oyun gelmiyor
elimde telefon anlamsiz bir sekilde nette takiliyorum
elimden tel nu atiyo elimi tutup kapiya goturuyor surekli ,gunumuz velasil boyle geciyor
biraz oyun fikri verin ya nasil guzel vakit gecirebiliriz evde sizler oyun oynuyomusynuz
gecen saolsun momofboys instagramdan akademisyen anneyi tavsiye etti
yaa kadin 8 ci aydan beri mutfak tasina cocugunu oturtmus beraber yemek yapmislar ya
hem tadiyor hem yumurta kiriyo hem karistiriyo firina veriyor afiyeyle yiyor istahina hayran olmamak elde degil
heleki oyunlari hergun yeni bir oyun etkinlik imrwne imrene izliyorum tam is uygulamaya gecipnce ardanin herseyi fiydirip atmasiyla tum sevkim yikiliyo
gecen gece 3 e kdr uyumadim keceden araba yolu yaptim,arabalarini dizdim sabah heycanla bekledim napcak diye sn de fiydurdi atti :))))
hemen egilip kopruyu ve kirmixi isigi kemirmeye kalkti
video yukleyebilsemde izleseniz keske :)

slm kizlar
gecmisi surekli okuyorum bir yazmaya firsat bulamiyorum
nasilsiniz neler yapiyorsunuz
off bu yemiyen cocuklarla zaman zor geciyor yaa
hepimizin ortak sikintisi galiba bu :KK43:
oglusumda bir haftadir cok hasta
cmt gecesi ateslendi iki gun surdu
kulak iltihabi dendi antibiyotik verdi
4 gun kullandim sonra ilesmistir deyip biraktim meger hata yapmisim bu seferde bogaxlarina indi
burnu tikqli nefes alamiyor surekli hapsiriyor korkync oksuruyor sabah yine dr a gittik,bir suru ilac yazdi ,iki uc gune gecer dedi ins bakalim
hic hali yok hep yerlere atip kendini yatiyor onu ilk kez boyle goruyorum cok zor hasta olunca ya :KK43:(
onun disinda hayat devam ediyor,babamizin yogun is geceleri devsm ,cogu gece yalniziz,eskisi kdr icimden disari cikmaklar gelmiyor zoraki parka gidiyorum hava cunku cok sicak
evde cok skiliyor herseyden bikti
aklima oynuyacak oyun gelmiyor
elimde telefon anlamsiz bir sekilde nette takiliyorum
elimden tel nu atiyo elimi tutup kapiya goturuyor surekli ,gunumuz velasil boyle geciyor
biraz oyun fikri verin ya nasil guzel vakit gecirebiliriz evde sizler oyun oynuyomusynuz
gecen saolsun momofboys instagramdan akademisyen anneyi tavsiye etti
yaa kadin 8 ci aydan beri mutfak tasina cocugunu oturtmus beraber yemek yapmislar ya
hem tadiyor hem yumurta kiriyo hem karistiriyo firina veriyor afiyeyle yiyor istahina hayran olmamak elde degil
heleki oyunlari hergun yeni bir oyun etkinlik imrwne imrene izliyorum tam is uygulamaya gecipnce ardanin herseyi fiydirip atmasiyla tum sevkim yikiliyo
gecen gece 3 e kdr uyumadim keceden araba yolu yaptim,arabalarini dizdim sabah heycanla bekledim napcak diye sn de fiydurdi atti :))))
hemen egilip kopruyu ve kirmixi isigi kemirmeye kalkti
video yukleyebilsemde izleseniz keske :)
Oncelikle cok gecmis olsun canim allah sifa versin.oyun konusuna gelince canim hic zorlama kendini oynamayan cocuk oynamiyor iste o internet annelerine aldiris etmiyorum artik onlqrin cocuklari ne kadar uyumlu ne kadar guzel etkinlikler yapiyor diye imreniyordum oglanda bicogunu denedim etkinliklerin sonuc ayni sizin gibi oldu ya ustune basti kirdi ya parcalayip atti ya da hic orali olmadi ben kendi kendime oynamis oldum su an tek oyuncagi camasir mandallari onlari sepete doldurup bosaltiyor doldurup bosaltiyor bizde de durumlar boyle işte

minione minione daha önceki mesajlardan da okuduğum kadarıyla bizim oğlanlar birbirine benziyor uyku sorunu yeme sorunu tabletle yemek yemek gıdıgıdı şeklinde konuşmalarına kadar aynı bende parka götürüyorum salıncak sevmez kaydırak sevmez merdivsnleri elleriyle tutuyor yerlerdeki çöpleri eline alıyor yani oynamayı bilmiyor evdede aynı bazen eline oyuncak alıyor eşlik edeyim diyorum sinirlenip atıyor istemiyor yapacak birşey yok tek sevdiği banyo yapmak ve su ile olan herşey havuza koyuyorum kovaya su koyuyorum içine birşeyler atıyor doldur boşalt falan öyle eğleniyor bende imreniyoeum nette görünce ama baştan mı hata yaptık alışmadılar yoksa bizim çocuklarda mı sıkıntı var bilemiyorum canları sağolsun ne yapalım birkaç ay daha dişimizi sıkalım herşey daha güzel olacak inş umutluyum

Oncelikle cok gecmis olsun canim allah sifa versin.oyun konusuna gelince canim hic zorlama kendini oynamayan cocuk oynamiyor iste o internet annelerine aldiris etmiyorum artik onlqrin cocuklari ne kadar uyumlu ne kadar guzel etkinlikler yapiyor diye imreniyordum oglanda bicogunu denedim etkinliklerin sonuc ayni sizin gibi oldu ya ustune basti kirdi ya parcalayip atti ya da hic orali olmadi ben kendi kendime oynamis oldum su an tek oyuncagi camasir mandallari onlari sepete doldurup bosaltiyor doldurup bosaltiyor bizde de durumlar boyle işte
saol cnm bir citir daha iyiyiz insallah bu gece daha az oksurmeli daha az kalkmali bir gece olur
Aslinda dedigin gibi kesinlikle kisilik meselesi sanirim ,bir kere cani gonulden can kulagiylq seni dinleyen bir cocuk tipi var ogrenmek icin can atan,seni taklit eden ,eger o tip bir cocuksa hem oyun oynuyor hem eslik ediyor
ama bir model tipte benim oglan gibiyse taman
inat basina buyruk asla ogrenmek istemeyen bildigini okuyan,bul takta bir takip ikinciyi takamadiysa sinir krizi gecirip kovayi bir tarafa atan biri oluyor
o yuzden benim cocugumun yapisi belli artik,bizi oyunmus aktiviteymis kagitmis kartonmus hicccc ilgilendirmiyor artik bakiyorum en haz aldigi oyun saklanmac kovalamaca kedi gibi yurumemi seviyor ,firsat buldukca o sekilde oynayip gonlunu almaya calisiyorum bende :KK66:

minione minione daha önceki mesajlardan da okuduğum kadarıyla bizim oğlanlar birbirine benziyor uyku sorunu yeme sorunu tabletle yemek yemek gıdıgıdı şeklinde konuşmalarına kadar aynı bende parka götürüyorum salıncak sevmez kaydırak sevmez merdivsnleri elleriyle tutuyor yerlerdeki çöpleri eline alıyor yani oynamayı bilmiyor evdede aynı bazen eline oyuncak alıyor eşlik edeyim diyorum sinirlenip atıyor istemiyor yapacak birşey yok tek sevdiği banyo yapmak ve su ile olan herşey havuza koyuyorum kovaya su koyuyorum içine birşeyler atıyor doldur boşalt falan öyle eğleniyor bende imreniyoeum nette görünce ama baştan mı hata yaptık alışmadılar yoksa bizim çocuklarda mı sıkıntı var bilemiyorum canları sağolsun ne yapalım birkaç ay daha dişimizi sıkalım herşey daha güzel olacak inş umutluyum
evettt evettt biz oyuz sizin ruh ikiziniz :KK70:
park maceralarimiz birebir ayni ama cok sukur salincakta en az 20 dk skilmadan sallanir,merdivenden cikmayi sever ,hele kendinden biraz buyuk cocuk varsa ve buna ilgi gosterip pesinden kovalarsa deyme keyfine
ama parkta kimse yoksa keyifide olmuyo nesallanir ne kayar tek yaptigi yerden pis pis taslar toplasin ,agzina gotursun pis seyler arasin gozleri hep
gelelim yemege malesef cizgi filme devam,yaklasik 1 aydir istahi cok kapandi,hele bu son hastalik haftasi lokma yemiyo diyebilirim
artik niloyaymis,sakar ayiymis harika kanatmis hivniri farketmiyo
ayrica butun cizgi filmlerdem bikti artik hrpsinden nefret ediyo izlemek istemiyor onune koyuyorum atiyo
hele ennn uzuldugumm meyva :KK43: yerdeki tasa gelince cigne,peceteleri ye,evimin duvar kagitlarini sok kusana kdr yrmeye kalk ama bir meyva dilimi bir karpuz kavun seftali hepsiiiini reddet ,tatmak bile istemiyor,cam rendede rendeliyorum o sekilde zoraki yiyor cok uzuluyorum asil vitamin meyva ve sebzelerde ama yok yokkk olmuyor
tek tesellim pinkingtrea nin sozleri,kreste alisir bir gun yer diye diye umit ediyorum iste
uykuyu hic acmiyorum ben tam ohh memeye eski duskunlugu yok du yavss yavs gece keseyim bari dedigim an meme tiryakisi oldu,gidip gelip emmek istiyor,saat basi uyaniyor oda duzene girmedi :KK43:
sizin yine bir artiniz su ile oynamakmis bnmki yikanmayida cok sevmiyor, havuxu doldurdum kac kova su ziyan oldu girmesiyle cikmasi bir oldu
kesinlikle basta su yemek yedirirken izletmek hususunda bende ayni fikirdeyim cok hata etmisiz,eline meyva verip dokmesine musade etmedigimde bir hataydi ,artik olan olmus ,dedigin gibi guzel gunler insallah gelecek
artik eskisi kdrda takmiyorum ben cok saldim bu aralar oluruna birakmaya calisiyorum
canlari saolsun hasta olmasinlar yeter :KK66:

image.jpeg
buda meshur oyun halimiz

X