2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Slm hatunlar nasilsiniz ozledim sizleri valla..okul acilinca cok giremedim siteye bizi aoracak olursaniz oglum cok sukur iyi ben hastayim hastanede sira beklerken bi bakayim siteye dedim..geceyi soylemesi ayip tuvalette geçirdim bi ishalim ki sormayin allah kimseye hastalik vermesin öpüyorum hepinizi
Geçmiş olsun canım amin

Safransari Safransari sınavın nasıl geçti umarım iyidir halı örtüsü bende istiyorum mutfak ve oturma odası için firma ismi nedir
Sinavim pek iyi gecmedi :KK43: sonuc bekliyorum hayirlisi bakalim.

Ben facebooktan ciciyuvam,com diye bir sayfadan aldim canim. Cuma elime ulasti.pazarteai memlekete geldik, pek kullanma firsatim olmadi henuz.

Slm hatunlar nasilsiniz ozledim sizleri valla..okul acilinca cok giremedim siteye bizi aoracak olursaniz oglum cok sukur iyi ben hastayim hastanede sira beklerken bi bakayim siteye dedim..geceyi soylemesi ayip tuvalette geçirdim bi ishalim ki sormayin allah kimseye hastalik vermesin öpüyorum hepinizi
Gecmis olsun canim.

herkese hayirli sabahlar kizlar........sabahin nuru evinize vursun...
nasilsiniz...sizleri cok ozledim..
mrv5534 eski ismimdi..sifreyi unuttum falan filan...
nasilsiniz...bebisleriniz nasil..anam bebisliktende cikti bizimkiler dimi..zaman ne cabuk gecti...neler neler konusurken simdi neler yaziyoruz..
benim mehmet yusuf pasam tam bir yaramaz oldu cikti..
yok anacim kurt var cocukta..
duramiyoruz biryerlrde..Allahtan ablamiz var..her ne olursa olsun bayiliyorum seviyorum ben yawrularimi ya..bu arada ablalari minik kizim anaokuluna gidiyor..minik kusum buyuyo..
oglanla aksama kadar gevezelik yapiyoruz..ablasi ona ali babanin ciftligini ogretti..sadece hayvan sesleri dogru cikiyo gerisi sallamasyon..
cok uzattim yaaa nasilsiniz siz anlatin...hepinizi coooook opuyorum...miniklerinizi cok opuyorum...hepinizi cok seviyorum
Canim cok ozledik seni, gitme artik ugra buralara
İyi olmana cok sevindim, minikleri de opuyorum

Merhaba herkese...
Biz de doktora gittik bugün. Oğlum kilo almıyor 3 aydırdır. Kilosu düşük çıktı ysşıtlarına göre. Vitamin, balık yağı ve vitamini mama yazdı doktorumuz. İnşallah iştahı açılır oğlumun. Sürekli de diş çıkartıyor.
Canim benimki de 3-4 aydir ayni kiloda, bunun aorun oldugunu bilmiyordum, bende doktora gotureyim bakalim

hayırlı olsun canım, gerçekten güzelmiş. Hangi firma? Bizde alıcaz, mutfak halım 2 tane, 1 oturma odası, bir çocuk odası, 4 tane lazım bize.
Canim 1 tane al, memnun kalirsan digerlerini al.

Ben cok baktim, degisik deaen istiyirdum, istedigim desene facebookta ciciyuvam,com diye bir saydada buldum.ordan aldim.

Canim 1 tane al, memnun kalirsan digerlerini al.

Ben cok baktim, degisik deaen istiyirdum, istedigim desene facebookta ciciyuvam,com diye bir saydada buldum.ordan aldim.
Sağol canım bende bugün epey baktım modellere.
Sınavın içinde hayırlısı olsun, sonuç şaşırtır belki.

gecmis olsun cnm nasil
oldun simdi

son bi kac sayfayi okudum..eflalim masaallah hep aynisin gulum ya...tek tek cvp veriyo...
kizlar cocuklari kiyaslama konusu gecmis..annemde bana yapardi bn kucukken..aslinda cok iyi olan arkadaslarima dusman olurdum..
hayatta en sinir oldugum sey bile diyebilirim..
cocugumun halindd tavrinda herhamgi bir gerilik eksiklik duzensizlik varsa bu sadece beni ve cpcugumu ilgilendirir...ben yaris ati yetistirmiyorum..ona yetissin buna yetissin..elimddn geleni yapiyorum..dikkat ediyorum gerekli ozeni gosteriyorum..gerisi kimseyi ilgilendirmez ya..
cocuk konusunca nolcak katipmi plcak..
asil dikkat edilmesi gerekn nokta soylediklerimizi anliyormu..ismini soyleyince tepki veriyormu..bunlari yapabilen bir cocugum varsa demekki saglikli..eee birak omru boyunca zaten konusucak gec konusuversin..
bu buyukler niye boyle anlamiyorum ki..bazen buyuklerimiz ismi gibi buyukluk yapmazda cahilligin ilk gostergesi olan cocuklar arasi kiyaslama yarisinda boy gosterirler..
biz anneler olarak evlatlarimizi olumlu veya olumsuz kimse ile kiyaslanmalarina izin vermemeliyiz..
erken yurumek erken konusmak erken cisini soylemek biyolojik saate bakar..o saat gelmisse olurm.gelmemisse zamai var demektir.
aman kizlar ya sikmayin caninizi..onlar bizim ballarimiz..baskasi sunu demia bunu demis pehhhh.
ne dsmisler sana zarar veren kisilerden uzal durucan..buuu kadaaarrr
hosgeldin merve seni gormek guzel,d gunleri yaklasiyor yine balon sisirme geliyor aklima sen gelince :KK70: ama artik profesyonelim bu konuda :KK70: sisirip balonun tepesine cift tarafli bantla tavana asma planim var :KK70:
bu arada evet haklisin can sikmaya degmez ama aslinda yavrularimizin hunerlerinden zekalarindan suphemiz yok hatta bazen hayret bile ediyorum kirk yil dusunsem o sekilde yapamam dedigim seyi oglum kesfediyor,yada usta bir futbolcu edasiyla topu ortalayip kosa kosa gelip vurmasi hatta bazen kesmeyip iki topu arkali koyun tek seferde vurup firlatmasi ve aldigi hazdan siritmasi dunyalara bedel ama iste insan konusanlari gorunce heves ediyor,annecim dese,iki kelimeli cumle kursa ay dunyalar benim olur yaa insallah rabbim elbet vakti zamani var banada o duyguyu yasatsin
Yarin Allah nasip ederse kizlar saat 12 de sunnet ettiriyorum oglumu,dua edin lutfen acisiz agrisiz kolaycacik atlatsin oglum,rabbim yardimcimiz olsun,detaylari yazarim yrn insallah :KK66:

Sağol canım bende bugün epey baktım modellere.
Sınavın içinde hayırlısı olsun, sonuç şaşırtır belki.
aslinda bu ortuler cok mantikli
koltuklarima bende kilif yaptirmistim cok memnunum ,halilarda dahada kafama yatiyor ama silmek daha kolayima geliyor
esim internetten bir temizlik ilaci almis videolari izleyince yok artik diyorsun
heryerde kullaniyor,kosla elde hali deterjaninida seviyorum,once lekere o ilactan skip ustundende onlw siliyorum,elbette hali yikamacinin yikadigi gibi olmuyor ama yinede lekelerden kurtuluyorum icim rahat oluyor,senede iki defa hali yikamaya veriyorum amw diger kalan zamnlarda siliyorum,ayy yazarken yoruldum kesinlikle ortu buyuk kolaylik :KK70:

aslinda bu ortuler cok mantikli
koltuklarima bende kilif yaptirmistim cok memnunum ,halilarda dahada kafama yatiyor ama silmek daha kolayima geliyor
esim internetten bir temizlik ilaci almis videolari izleyince yok artik diyorsun
heryerde kullaniyor,kosla elde hali deterjaninida seviyorum,once lekere o ilactan skip ustundende onlw siliyorum,elbette hali yikamacinin yikadigi gibi olmuyor ama yinede lekelerden kurtuluyorum icim rahat oluyor,senede iki defa hali yikamaya veriyorum amw diger kalan zamnlarda siliyorum,ayy yazarken yoruldum kesinlikle ortu buyuk kolaylik :KK70:
Canım ürünün adı ne? Örtü şart, mutfak halılarım 4 kere gitti yıkamaya :) normal polar serdim şimdilik. Koltuklarda şu bürümcük örtülerden var.
Sen streç koltuk örtüsü mü yaptırdın? Salonun da ki mavi öyle mi?

Canım ürünün adı ne? Örtü şart, mutfak halılarım 4 kere gitti yıkamaya :) normal polar serdim şimdilik. Koltuklarda şu bürümcük örtülerden var.
Sen streç koltuk örtüsü mü yaptırdın? Salonun da ki mavi öyle mi?
canim deterjanin adi förbix
ortuyude internetten aldim olcunu kendin aliyorsun adama mesaj atiyorsun kapida odeniyor
coverella hazir koltuk ortusu
siteyi incelersin,her yaptigi koltugu sahibi hemen sayfaya yukluyor facebook sayfasi var hergun msj aliyorum biliyomusun :S memnunmusunuz diyenler oluyor cok ilginc

canim deterjanin adi förbix
ortuyude internetten aldim olcunu kendin aliyorsun adama mesaj atiyorsun kapida odeniyor
coverella hazir koltuk ortusu
siteyi incelersin,her yaptigi koltugu sahibi hemen sayfaya yukluyor facebook sayfasi var hergun msj aliyorum biliyomusun :S memnunmusunuz diyenler oluyor cok ilginc
Biliyorum o sayfayı :) almak istediğim örtü :) çok güzel gerçekten

minione minione kiz o geceyi hic unutmucam emin ol..bir gecede kac defa cift tarafli bant dedigimi bilmiyorum artik ama bayagi eglenmistik..minigime simdiden sifalar diliyorum...ahh yavrum oyle zaman gelicekki oglum az sus motorun sogusun diceksin..seni anliyosa telkinlerini yerine getiriyorsa daha ne keyfini cikar...
opuyorum seni
@safransari canimmmm inanki cok ozlemisim sohbetimizi muhabbetimizi..merak ettiklerim unutamadiklarim..ahh neler neler..sinav icin hakkinda hayirlisi ne ise o olsun canim..rabbim emeklerini bosa cikarmasin..
bu arada bnde ilahiyata basladim..bismillah dedik bakalim..
hamdolsun artik sinav sistemide degisti..4 yanlis 1 dogruyu goturucek..Artik oyle sallamasyonla gecmek yok..egitim kalitesi articak..calisan kazanacak yani..
olumsuz yonleride var ama egitim kalitesi icin onemli bi gelisme bnim acimdan..
neyse iste banada dua edin..
buralardayim artik insaallah..kuzumu op senide opuyorum

@Pinking Tree tatlimm nerelerdesin cok merak ediyorum senii kizlarin nasillar ne var ne yok? ist da yeni evinize tasindinmi yoksa yurt disindamisin ? @praline hihami hihami kizlar hamilelik nasil gidiyor hanginiz once dogum yapicak acaba?
Cok hizli gecti canim bu sefer ama enerjik bi bebekle ugrasirken cok cok zor. Su an aldi eline kalemi cizilmedik yer birakmiyo evde pesinden kosacak halim yok agladim aglayacagim simdi

Cok hizli gecti canim bu sefer ama enerjik bi bebekle ugrasirken cok cok zor. Su an aldi eline kalemi cizilmedik yer birakmiyo evde pesinden kosacak halim yok agladim aglayacagim simdi
kizzzz sen hamilesin aman bide buda ocakta..masaallah subhanallah..supersiniz...cok sevindim adiniza...
Allahim sag salim kucaginiza almayi nasip etsin...baska kim kim hamile..
ne guzel ya...

hahahaaa :)) sipaya bakk annemin gucu yok uslu oturayim demiyooo
derlermiii :KK70: en hareketli bence en korkunc yaramazlik donemindeler degil mi
boyamayi seviyormu yoksa duvar sanatinda dahami iyi :KK70:
neden sordum seviyorsa ve duvarlar boyancak korkun varsa crayola keceli kalem var ,d&r da ve migrosta satiliyor koltuk duvar mobilyw vs nereye surse islak mendille bile cikiyor
gerci yeni eve tasincaksiniz amw eski ev boyasada sorun olmaz ama bir dene istersen eski evde memnun kalirsan yeni eve goturursun :KK66:

X