2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Günaydın herkese pek giremesemde merak ediyorum hepinizi en son amip olmuştum bi 15 gün kadar çektim o bitti ise giderken kaza gecirdim ufak morluklarla atlattim cok şükür bu kış bana pek iyi gelmedi hep olumsuzluklar yasadim ve hala yasiyorum allah hayir etsin..sizler nasilsiniz hamile olan arkadaslar dogum yapan oldu mu?
Gecmis olsun canim ben dogurmadim daha bekliyoruz :)

Benimki 19 ocak canim.

Bir pasta alirim ani olarak resim.cekiniriz sadece. Burda cagiracak kimse yok. Sen yaptin mi ?
Bizim 23 ocak geçen sene bir heves güzel bir kutlama yapmıştım ailem de gelmişti bu sene kimse yok hevesimde yok ama bir pasta alıp kutlama yaparız seneye memlekete taşınınca güzel bir kutlama olur inş

Bizim 23 ocak geçen sene bir heves güzel bir kutlama yapmıştım ailem de gelmişti bu sene kimse yok hevesimde yok ama bir pasta alıp kutlama yaparız seneye memlekete taşınınca güzel bir kutlama olur inş
Benimde gecen sene acikogretim sinavlarim, ardindan dedemi kaybettim derken ertelendi subatta guzel bir dogum gunu yapmiatim. 4 aile arkadaslarimiz vardo bu sene onlarin tayini cikti hep kimse kalmadi.

Bende bir pasta alir hatira fotosu cektirmek icin. Aimdi anlamiyorlar buyuyunce asil iatiyorlar.

Nego Nego canim nasilsin nerelerdeain

İyi geceler kızlar oğlumu sütten kesmeye başladım...
bugün gündüzden pul biber sürdüm memeye her istediğinde açıyordum ayyy kııx diye kapatıyordu tekrar..
Gecede bir saat sürdü ağlaması:KK43: en son üstünde pul biber varken verdim yinede aayyy kıııx diye bıraktı çok ağladı ama en son iki tane çubuk kraker yiyerek yattı bu gece zor geçecek gibi kolaylık dileyin bana..

Bu arada vicdanım sızlıyor kıyamıyorum ama yemek yemiyor ondan
kesmek zorundayım:KK43:
Canım kademeli azaltsaydın dağa rahat olurdu. Hayırlı olsun :)

Hayirli geceler
@Lokumcukk Allah kolaylik versin canim adasimiz birakti mi memeyi..oyy oyy...ben sabrediyrum nereye kadar gider mechul haftasonu resmen burnumdan getirdi kac kezz emdi sayamiyrum...yemek yemiyruz yine devam arada bir gonlu olursa biseyler yiyor yoksa yok

@minione sunnet olucaz yazmissin en son nasilsiniz canim oldunuz mu...ilk iki gun zordu bizde..sonrasi cabuk gecmisti sukur
Nego Nego nasilsin kucuk beyler nasil canim?
Canım ben sitedeyim buraya yazan yok sanıyordum bakmıyordum o yüzden
Birde kizlar abdullah afedersiniz kaasini yapmiyor,en son bir hafta arayla Cumartesi yapti....tuvaleti gelince hopluyor zipliyor agliyo ama yapmiyo boyle 3-4 gun cekiyor en son agla agla kucagimda yapiyor
Kabiz degil ama beklettigi icin zorlaniyor
Artik canima tak etti :kızgın:..yapinca ailecek rahatliyoruz düşünün halimizi
Dr a da gitmedik...son zamanlarda boyle oldu...sipam cok zor cocuk yemiyor su Içmiyor tuvaletini yapmiyor:mad:
Ay canım Allah yardım etsin emirde çok çektim biliyorsun, Asaf da bir ara onun gibi oldu benim ruh halimi düşün bir dağa mı dedim, o ağlayınca görmezden geldim mecburen, üstüne düştükçe kalıyor öyle
Merhabalar kizlar
Annem ameliyat olacagi icin memlekete geldim annem ameliyat oldu rahmi alindi, iyi simdi cok sukur.

Nisa evde gun boyu cok sikiliyor, hava cok soguk, bugun a101 den boyama kitabi ve boya aldik, biraz olsun oyalandi.

Bizde durumlar bu simdilik.
Çok geçmiş olsun canım annene
Günaydın herkese pek giremesemde merak ediyorum hepinizi en son amip olmuştum bi 15 gün kadar çektim o bitti ise giderken kaza gecirdim ufak morluklarla atlattim cok şükür bu kış bana pek iyi gelmedi hep olumsuzluklar yasadim ve hala yasiyorum allah hayir etsin..sizler nasilsiniz hamile olan arkadaslar dogum yapan oldu mu?
Ay geçmiş olsun canım
Grup ne kadar sessiz herşey yolunda mı konuşmaya başladı mı bebeler gerçi aryık bebe sayılmazlar doğum günleri kutlandı mı?
Benimki çok konuşuyor canım hiç susmuyor hatta, cümle kuruyor şükür. Doğum günü inşallah yapıcam
Benimde gecen sene acikogretim sinavlarim, ardindan dedemi kaybettim derken ertelendi subatta guzel bir dogum gunu yapmiatim. 4 aile arkadaslarimiz vardo bu sene onlarin tayini cikti hep kimse kalmadi.

Bende bir pasta alir hatira fotosu cektirmek icin. Aimdi anlamiyorlar buyuyunce asil iatiyorlar.

Nego Nego canim nasilsin nerelerdeain
Burdayım canım özet geçeyim en iyisi :)

Selam, 20 gün oldu sütten kestim bende. Kademeli azalttım günde 3 e düşürmüştüm, aşırı düşündü malumunuz. Bir gün akşama kadar istemeyince anı bir kararla vermedim daha. Depresan kullanmaya başladım hemen.
Kuzum maşallah konuşuyor baya baya hem de. Yemek yiyor artık maşallah süphanaallah.
Süt icmiyordu artık muzlu süt içiyor. Yemek de her şeyi yemiyor, içimiz dışımız patates makarna pilav oldu :)
Büyük ana okuluna gidiyor sabahçı yazdırdım, babası götürüyor servis getiriyor.
İkisiyle montessori yapıyoruz.
Hayatımda sıkıntılar aynı ama ben değiştim :)
Doğum günü için süs yapıyorum, eşimin akrabaları yapmamı istedi bende bir kerelik olsun onlar için dedim :)
Böyle işte .

Biz de büyük oğlumun 5. yas dogumgununü kutladık büyük bi kutlamaydı çok kişi çağırdık . 3 ay oldu kutlayali ve gerçekten masrafı bir yana çok ugrastirici ve yorucuydu günler öncesinden başlamıştım araştırmaya en ince ayrıntısına kadar düşündüm konfeti bile patlattik çok güzel olmuştu ama ikinci bi büyük doğumgünü kutlamasına mecalim yok kendi aramızda bir pasta alır keseriz tamam. Geçen sene ilk yaş günü diye büyük bi kutlama yapmıştık zaten şimdi pek anlamiyolar büyüyünce istiyolar anneler heves ediyor :)

Selam, 20 gün oldu sütten kestim bende. Kademeli azalttım günde 3 e düşürmüştüm, aşırı düşündü malumunuz. Bir gün akşama kadar istemeyince anı bir kararla vermedim daha. Depresan kullanmaya başladım hemen.
Kuzum maşallah konuşuyor baya baya hem de. Yemek yiyor artık maşallah süphanaallah.
Süt icmiyordu artık muzlu süt içiyor. Yemek de her şeyi yemiyor, içimiz dışımız patates makarna pilav oldu :)
Doğum günü için süs yapıyorum, eşimin akrabaları yapmamı istedi bende bir kerelik olsun onlar için dedim :)
Böyle işte .

Canim iyi olmana sevindim.

Belki biliyorsundur ama faceden Hatice Kubra Toygari takip etmeni yazilarini okumani tavsiye ederim. Annelere cocuk geliaimiyle ilgili guzel bilgiler veriyor.

Bende kizimi 3 ay krese ginderip ders calismistim 84 puan aldim kpss den. Bir onceki pyanim daha iyidi atanamamistim, bunla da imkansiz gorunuyor.

Simdilik evdeyim, yaptigim degiaik bir sey yok, kis surekli evdeyiz.

Bende kitap aldim kizima, bugun kargoyla gelir sanirim, bakalim begenecek mi. Yarim saat bile oyalamak benim icin onemli. Gurbette gelen yok giden yok vok yalniziz

Canım kademeli azaltsaydın dağa rahat olurdu. Hayırlı olsun :)

Canım ben sitedeyim buraya yazan yok sanıyordum bakmıyordum o yüzden

Ay canım Allah yardım etsin emirde çok çektim biliyorsun, Asaf da bir ara onun gibi oldu benim ruh halimi düşün bir dağa mı dedim, o ağlayınca görmezden geldim mecburen, üstüne düştükçe kalıyor öyle

Çok geçmiş olsun canım annene

Ay geçmiş olsun canım

Benimki çok konuşuyor canım hiç susmuyor hatta, cümle kuruyor şükür. Doğum günü inşallah yapıcam

Burdayım canım özet geçeyim en iyisi :)
Merhaba eflalim..artik bayadir rahat yapiyor şükür..galiba bi cani yandi ondan sonra korktu,neyseki gecti cokk zordu o gunler....yememizde idare eder eskiye nazaran yiyor şükür
Böyle işte .
Ben emziriyorum hala...tatilden once kesicem nasip olursa 2 yasina giriyor o zaman.

Belki biliyorsundur ama faceden Hatice Kubra Toygari takip etmeni yazilarini okumani tavsiye ederim. Annelere cocuk geliaimiyle ilgili guzel bilgiler veriyor.

Bende kizimi 3 ay krese ginderip ders calismistim 84 puan aldim kpss den. Bir onceki pyanim daha iyidi atanamamistim, bunla da imkansiz gorunuyor.

Bende kitap aldim kizima, bugun kargoyla gelir sanirim, bakalim begenecek mi. Yarim saat bile oyalamak benim icin onemli. Gurbette gelen yok giden yok vok yalniziz
Hakkinda hayirlisi canim...vaktini bekliyor.
Hatice kubra tongari bende takip ediyrum..su an ikinci kitabina basladim cok guzel,faydali gercekten..

Merhaba eflalim..artik bayadir rahat yapiyor şükür..galiba bi cani yandi ondan sonra korktu,neyseki gecti cokk zordu o gunler....yememizde idare eder eskiye nazaran yiyor şükür

Ben emziriyorum hala...tatilden once kesicem nasip olursa 2 yasina giriyor o zaman.

Hatice kubra tongari bende takip ediyrum..su an ikinci kitabina basladim cok guzel,faydali gercekten..
Kitabini bende alacagim mutlaka merak ediyorum.

Memeden de kolayca kesersin insallah

Üzüldüm canım istediğin puanı alamamana.
Hatice Kübra Tongarı takip ediyorum :) kitabını aldım hatta yeni. Henüz okumadım başka kitap okuyorum şimdi

Evet canları yanınca öyle oluyor, düzelmesine çok sevindim.
İki yaşı beklemekti niyetim ama ruh sağlığım daha önemliydi :KK43: içim çok burkuldu son kez emzirseydim diye

Mrhb arkadaşlar,oğlum 30 ocak 2015 doğumlu.8 Şubat'ta 2 yaş asisi var 10 Şubat'ta memeden keseyim diyorum çok düşkün özellikle gece vermeyince ağlama krizine giriyor azaltarak denedim ama işe yaramadı birden kesmenin şart oldu.sabir taşını duyup aldım deneyeceğim zorlu bir süreç beni bekliyor sanırım.deneyimlerinize ihtiyacım var

Bayanlar 1 yasindaki kizim cok istahsiz :KK43: ne meme emiyo ne yemek yiyo .siz bebeklerinize istahi acilsin diye neler yapiyosunuz.balik yagi markasi onerileriniz olur ,takviye edici vitamin gibi onerileriniz olur :KK43: veya bitkisel istah acan evde hazirlayacagim neler olabilr.lutfen fikirlerinize cok ihtiyacim var :KK43:

Bayanlar 1 yasindaki kizim cok istahsiz :KK43: ne meme emiyo ne yemek yiyo .siz bebeklerinize istahi acilsin diye neler yapiyosunuz.balik yagi markasi onerileriniz olur ,takviye edici vitamin gibi onerileriniz olur :KK43: veya bitkisel istah acan evde hazirlayacagim neler olabilr.lutfen fikirlerinize cok ihtiyacim var :KK43:
Balık yağı aç karna pekmez verdim işe yaramadı bizde.iki yaşında.ek gıdaya geçti geçeli istahsiz.sebzr yemekleri süt ve süt ürünleri yemrz içmez.yogurt çorbası ve köfte yediği..Doktor sağlığı yerindeyse zorlama diyor önüne Sun kendine bırak dedi 2 yaşında 11 kg ve çok hareketli.cok şükür saglikli

Balık yağı aç karna pekmez verdim işe yaramadı bizde.iki yaşında.ek gıdaya geçti geçeli istahsiz.sebzr yemekleri süt ve süt ürünleri yemrz içmez.yogurt çorbası ve köfte yediği..Doktor sağlığı yerindeyse zorlama diyor önüne Sun kendine bırak dedi 2 yaşında 11 kg ve çok hareketli.cok şükür saglikli
Canim benimkide cok hareketli.aksama kadar ac karnina ordan oraya emekliyo.cok minyon duruyo cajim cok sikiliyo

Balik yagi hangi marka verdin canim bide ben deneyim kizima

Ben ocean kullanmıştım ama nutrigien nin değil guzel.aslinda çay kaşığı ucu ile pekmez de deneyebilirsin her gun
Sagol canim bende alip deneyim bi ocean marka balik yagini.sen internettenmi siparis verdin.ben internetten siparis vermek istiyorumda nerden verden dicektim.bide ocean markanin hangi cesidini kullanmistin bebegine

X