2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Merhaba kizlar.. Uzun zaman oldu yazamiyodum ama sayfayi takip ediyodum nick bibakiyimgidiyom ben.. Cocuklar buyuyunce kimse yazmaz oldu artik.. Zaman cabuk akiyo ilk bebegimdi benim.. Onun ustune ikinciyi simdi ucuncuyu kucagima aldim.. yuzunuzdeki saskin ifadeyi gorur gibiyim.. Simdi yazanlarin ikinci bebek icin tedirginliklerini okuyunca yazmak istedim.. Inanin iki bebek tek bebekten daha kolay buyuyor hem daha sosyal hem de paylasimci oluyo cocuklar.. Benim kadar yaslarini yakin (3, 1.5, 10 gunluk)dusunur musunuz bilmem ama arayi cok acmayin derim ben.. Hepinizi opuyorum..
Canim cesaretinden dolayı tebrik ediyorum.
Rabbim mutlaka kolaylık veriyor dur,
SAGLICAKLA buyut insallah

M mum of angels ay üç çocuk peş peşe üçüz gibi çok zorlu olsa gerek allah kolaylık versin :) bir yandanda değin gibi peşe peşe güzel oluyor aynı anda büyorlar bende şimdi kucağımda vi tanr olsaydı hayır demezdim:)

Duha22 Duha22 canım sende hamileymişsin inan okuyunca çok sevindim fırsat bulamadım yazmaya rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip eder inşallah:)

M mum of angels ay üç çocuk peş peşe üçüz gibi çok zorlu olsa gerek allah kolaylık versin :) bir yandanda değin gibi peşe peşe güzel oluyor aynı anda büyorlar bende şimdi kucağımda vi tanr olsaydı hayır demezdim:)

Duha22 Duha22 canım sende hamileymişsin inan okuyunca çok sevindim fırsat bulamadım yazmaya rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip eder inşallah:)

Amin canim..:dua: suna inaniyorum ben su evrende insanoglunun alisamiycagi bisiy yoktur Allah mutlaka bi kolayligini veriyo yeterki guzel tarafindan bakmayi bil.. Bi duzen kurunca cok da zorlugunu gormedim simdilik ileri de herkes daha kolay olur diyo en zor zamanlari bu donemleri.. Evde uc tane besik var.. Cocuk odasi kogus gibi :)) 3 yasindaki kizimi ve 1 bucuk yasindaki oglumu besigine koyuyorum kendileri uyuyolar gorenler sasiriyo sansli miyim oyle alistiklari icin mi cocuklarim oyleler bilmiyorum ama severek bakiyorum.. Dunyanin en guzel ve en ozel seyi anne olmak hepsinin yeri cok farkli.. Umarim yazdiklarim dusunenleri motive etmistir.. :KK24: bebes bekliyenlerde saglikla kucaklarina alirlar insaallah:anne:..

İyiyim canım sen nasılsın oğlanla uğraşıp duruyorum erkek çocuğu malum yaramaz biraz KPSS çalışıyormuşsun inşallah kazanırsın cnm allah emeğini boşa çıkarmasın senin bıdık nasıl kreşe gidiyor mu hala
Geçen sene KPSS hazirlikta 3 aylığına gidiyordu.
Bu sene yine hazirlanacagim 9. Aydan beri gidiyor canım.
İnşallah bu sene olur benim de atanirim, hayatımız düzene girer.
Senin oğlan nasıl, krese mı gidiyor evde mi ?

Geçen sene KPSS hazirlikta 3 aylığına gidiyordu.
Bu sene yine hazirlanacagim 9. Aydan beri gidiyor canım.
İnşallah bu sene olur benim de atanirim, hayatımız düzene girer.
Senin oğlan nasıl, krese mı gidiyor evde mi ?
Kreşe 2 gün gitti 2. Gün hastalandı havale geçiriyordu bizde bi daha göndermedik evde bakıcı tuttuk çok zorlandı o iki günde şimdilik evde bakalım

Kreşe 2 gün gitti 2. Gün hastalandı havale geçiriyordu bizde bi daha göndermedik evde bakıcı tuttuk çok zorlandı o iki günde şimdilik evde bakalım
Anladım canım
Kreste gerçekten çok hastalanıyorlar
Bizim kreste çocuk biraz kırgın olsa, hemen ailelere haber veriliyor gelip almaları için. İyileşene kadar da göndermemelerini tembihliyorlar
Ama ister istemez yine bulaşıyor.
Benim kızım da bugün rahatsızdı öksürük başladı göndermedim.

Anladım canım
Kreste gerçekten çok hastalanıyorlar
Bizim kreste çocuk biraz kırgın olsa, hemen ailelere haber veriliyor gelip almaları için. İyileşene kadar da göndermemelerini tembihliyorlar
Ama ister istemez yine bulaşıyor.
Benim kızım da bugün rahatsızdı öksürük başladı göndermedim.
Çok geçmiş olsun canım dikkat et ilerlemesin öksürüğü

Günaydın kızlar geçen hafta üşengeçliğimi kırdım doktora gittim ve pazartesi veya salı allah izin verirse 2 tane embriyo transfer edilecek.. gönlüm bir taneden yana ama 2 tanenin tutma olasılığı daha yüksek biyandan çok heyecanlıyım biyandan korkuyorum dua edin bana lütfen..

Rabbim
Günaydın kızlar geçen hafta üşengeçliğimi kırdım doktora gittim ve pazartesi veya salı allah izin verirse 2 tane embriyo transfer edilecek.. gönlüm bir taneden yana ama 2 tanenin tutma olasılığı daha yüksek biyandan çok heyecanlıyım biyandan korkuyorum dua edin bana lütfen..
Rabbim sağlıklı bir gebelik sağlıklı bir doğum nasip etsin canim.
Dondurulmuş embriyo mu ?
Yas aralığı çok iyi olacak.

Allah gönlüne göre versin canım

X