2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
merhabalar geçmişi okuyup anıları tazeledim biraz :KK43: artık kimse yazmaz olmuş nerelerdesiniz?:KK43:

Ben iyiyim canim
Çoğu 2. Yo doğurdu, bu tropik eski oldu :)
Beni hala 1
Sen nasılsın ?
selam kızlar ? bizde iyiyiz çok şükür ben sanırım ardayla tek kalıcam bu gidişle,çok ama çok zor bir çocuk beni her konuda çok yordu,Allah eksiklikllerini göstermesin herşeyim iyiki doğurmuşum amma velakin 2.ciyi düşünmüyoruz

selam kızlar ? bizde iyiyiz çok şükür ben sanırım ardayla tek kalıcam bu gidişle,çok ama çok zor bir çocuk beni her konuda çok yordu,Allah eksiklikllerini göstermesin herşeyim iyiki doğurmuşum amma velakin 2.ciyi düşünmüyoruz
Canim arda kuzum nasıl, evde mi kreş gidiyor mu?

biraz geç oldu cevaplamak ama bende iyiyim çok şükür . İki çocukla uğraşıp duruyorum . Buyuk oglum 2. sinifa gecti kucugu de seneye gonderirim insallah . zaman ne cabuk gecti okul caglari geldi nerdeyse :KK43: Bazen beni cok uzdugu zaman hemen buyusun istiyorum . Bazen de hemen buyumesin diyorum uzuluyorum çabuk büyüdüğüne. Allah hayırlı uzun omurler versin hepsine onemli olan o ...Burdaki çoğu kişi 2. 3. yu dogurmuş maşallah . Ben cesaret edemiyorum 3. ye . İki çocuk çok zorladi beni Allah isteyenlere versin inşallah ..

kizzz gene 1 ocakta mi doğurdun :)) yine iyi denk gelmiş :))
Evet gercekten oyle oldu..aslinda 15 ocaktu..ama agrim basladi yilbasi gecesi..bebegi aldilar...sen nasilsij napiyorsun...nasil gidiyor..zamann ne acimasiz dimi??ne cabuk gecti

Herkese merhaba güzel anneler ve evlatları:)

Doğdu mu doğacak mı kız mo erkek mi uykusuz geceler yemiyorlar derken 4. Yaş olduk:) 2.5 senedir girmiyorum ilk defa girdim:)

Herkes nasıl? Bebeler nasıl? Kardeş geşen var mı? Öpüyorum hepinizi çok.

X