2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Herkese merhaba güzel anneler ve evlatları:)

Doğdu mu doğacak mı kız mo erkek mi uykusuz geceler yemiyorlar derken 4. Yaş olduk:) 2.5 senedir girmiyorum ilk defa girdim:)

Herkes nasıl? Bebeler nasıl? Kardeş geşen var mı? Öpüyorum hepinizi çok.
İyiyiz canım çok şükür.
Sen nasılsın
Bizde kardeş yok henüz,
Sende durumlar nasıl ?

Herkese merhaba güzel anneler ve evlatları:)

Doğdu mu doğacak mı kız mo erkek mi uykusuz geceler yemiyorlar derken 4. Yaş olduk:) 2.5 senedir girmiyorum ilk defa girdim:)

Herkes nasıl? Bebeler nasıl? Kardeş geşen var mı? Öpüyorum hepinizi çok.
Merhaba, biz de 4 u doldurduk. Alerjik bünyemiz olduğu icin bu sene de kreş ve okulu pas geçtik. Seneye başlayacağız insallah. 3. Kardeşimiz oldu bizim 7 aylık hatta. Şuan 3 erkekler evde 9 yaşında abimiz de var. Çok şükür büyüyorlar. Oğlum alerjik olduğu icin büyürken çok yoruldum üzüntüsü yetti. Çok şükür geçti o günlerde.

Merhaba, biz de 4 u doldurduk. Alerjik bünyemiz olduğu icin bu sene de kreş ve okulu pas geçtik. Seneye başlayacağız insallah. 3. Kardeşimiz oldu bizim 7 aylık hatta. Şuan 3 erkekler evde 9 yaşında abimiz de var. Çok şükür büyüyorlar. Oğlum alerjik olduğu icin büyürken çok yoruldum üzüntüsü yetti. Çok şükür geçti o günlerde.
Canım maşallah
Rabbim şifa versin inşallah..
Kizimdan 3 ay büyük yeğenim de alerjik
Çok çok.zor bir durum, Allah kolaylık versin.

4 buçuk yaşını geçtik çok şükür uzun zamandır girmiyorum buraya şimdi aklima geldiniz acaba napıyor kizlar dedim kendi kendime bizde hala kardeş yok Abdullah sipariş veriyor iki tane istiyor 1 kiz 1 erkek))

4 buçuk yaşını geçtik çok şükür uzun zamandır girmiyorum buraya şimdi aklima geldiniz acaba napıyor kizlar dedim kendi kendime bizde hala kardeş yok Abdullah sipariş veriyor iki tane istiyor 1 kiz 1 erkek))
Nasılsın canım.
Bizde de kardeş yok henüz.
Benim kız da istiyor.
Hayırlısı bakalım.
Kızım bu sene krese gidiyor
Abdullah beyimiz nasil?

MERHABA KIZLAAAR :)) ne cok konuşurduk güzel gunlerdı tek çocuk rahatlık :) sımdı 3 bebe bır hunılı anne.... zor zamanlardan gecıyorum oğlum anaokuluna gıdıyor ama alışmıyor sosyal ortama. ogretmen söylenmeye başladı. uyum sağlayamıyor dıyor. ıkızlerden sonra oğlum cok hırçınlaştı bende vakıt ayıramadım.. ıkızlerım 1.5 yasındalar onlarda daha yuruyemıyor. evden de pek çıkamıyoruz aman ne dertlıymıssım :) eskılerden kımler var ses verıın

MERHABA KIZLAAAR :)) ne cok konuşurduk güzel gunlerdı tek çocuk rahatlık :) sımdı 3 bebe bır hunılı anne.... zor zamanlardan gecıyorum oğlum anaokuluna gıdıyor ama alışmıyor sosyal ortama. ogretmen söylenmeye başladı. uyum sağlayamıyor dıyor. ıkızlerden sonra oğlum cok hırçınlaştı bende vakıt ayıramadım.. ıkızlerım 1.5 yasındalar onlarda daha yuruyemıyor. evden de pek çıkamıyoruz aman ne dertlıymıssım :) eskılerden kımler var ses verıın
Canım maşallah sana
Okula alışır inşallah. Biraz disiplin sıkmış olabilir, böyle böyle alışacak.
Benim kızımın 3 yaşında kreş tecrübesi oldu 9 ay.
Şimdi de Kur'an eğitimi veren bir krese gidiyor.
Seneye anaokulu, sonraki sene ilkokul inşallah.
Benimki daha tek çocuk.
Seneye planlıyorum inşallah 2. Gebelik.

Canım maşallah sana
Okula alışır inşallah. Biraz disiplin sıkmış olabilir, böyle böyle alışacak.
Benim kızımın 3 yaşında kreş tecrübesi oldu 9 ay.
Şimdi de Kur'an eğitimi veren bir krese gidiyor.
Seneye anaokulu, sonraki sene ilkokul inşallah.
Benimki daha tek çocuk.
Seneye planlıyorum inşallah 2. Gebelik.
benım oğlanda 4 6 yas kuran kursuna gıdıyor. çocuklarla ıletısımı yok. bıraz ozgur kafama gore oynayım kurallara uymayım ıstıyor. öğretmende ondan memnun degıl e bende azcık nefes almak ıstıyorum zaten gun ıcınde kafam kazan... bu haftada deneyelim dedı ogretmen moralım cok bozuk. valla cok çocukluluk cook zor bı kac yıl daha ertele :KK70:

benım oğlanda 4 6 yas kuran kursuna gıdıyor. çocuklarla ıletısımı yok. bıraz ozgur kafama gore oynayım kurallara uymayım ıstıyor. öğretmende ondan memnun degıl e bende azcık nefes almak ıstıyorum zaten gun ıcınde kafam kazan... bu haftada deneyelim dedı ogretmen moralım cok bozuk. valla cok çocukluluk cook zor bı kac yıl daha ertele :KK70:
Allah kolaylık versin sana canım.
Bence 1. Dönem bitene kadar şans ver. İnşallah alışır da sen de biraz rahatlarsın, hem de kendisi için de çok iyi olur.

Canim bizimde her gören aa aglamiis diyolar herkese ayri ayrı laf anlatmaktan usandim. Gözleri surekli capaklaniyor siliyorum yine aynı bide sanki çocuğun gözlerini uykudan kalkınca temizlemiyorum sanıp şu çocuğun gözlerini bi temizlesen diyorlar . Bazende bilen kişiler bir yaşından sonra geçecek goreceksiniz diyolar benimde umudum o.. sol gözünde çok azda sağ fena. İnş geçer.

@minione @pınar45 göz yası kanalı tıkanıklığı soylemisimdr ipek kızımda da vardı ah kuzum benım bır yasına kadar masak yaptım geçmedı geçmezse sondalama yapılıyor boz 2 kere ypatırdık şükürler olsun gectı sımdı...yolda herkes severken ay sen nı ye agladın derlerdi :KK43: bi damla dağ gözünde yaş hep olurdu ancak benum kızım çok yavaş büyüdü kafası ırılesmedı kafası büyüyen cocukların cabuk geçiyor düşünlü hemen ge cer eminim bebeklerde oluyor oğlumda olmadı ..onunda minicik göğsünde leke var belli belirsis size foto atarım bi ara neler düşünüyorum bazen Allah korusun..babasının da aslında aynın yerde doğum lekesi var annelik iste

Merhaba bizde doktora gittik bizede sondalama yapılacak dedi bu işlemden sonra gözlere bandaj yapıştırılıyormu yoksa operasyondan sonra hemen gözler açık kalıyormu

Nasılsın canım.
Bizde de kardeş yok henüz.
Benim kız da istiyor.
Hayırlısı bakalım.
Kızım bu sene krese gidiyor
Abdullah beyimiz nasil?
Cevap yazmak için çok zaman geçti ama iyiyiz kuzum sizler nasılsınız? Abdullah paşa 5 oldu, 8 ocakta doğum günüydü ögün tüp bebek tedavisine tekrar başladım ilk igneme doğum gününde başladım çok şükür dün son aşamaya geldik transferi yaptık bakalım rabbim Abdullaha kardeşler nasip eder insallah😊

Cevap yazmak için çok zaman geçti ama iyiyiz kuzum sizler nasılsınız? Abdullah paşa 5 oldu, 8 ocakta doğum günüydü ögün tüp bebek tedavisine tekrar başladım ilk igneme doğum gününde başladım çok şükür dün son aşamaya geldik transferi yaptık bakalım rabbim Abdullaha kardeşler nasip eder insallah😊
Hayırlı olsun canım.
İnşallah tutar sağlıklı bir evlat olur.

Gözunaydın canım hayırlı olsun...bizim abdullah da yıne abi oluyor nasipse 3.ye 21 haftalık hamileyim

X