2016 Aralık Anneleri

AzRASILAM AzRASILAM gozun aydin canm
Cok sevindim
Allah saglikli evladini hayirla kucagina almayida nasip etsin.
Bi daha bebis duaunursen sende benim gibi onden genetik testini yaptirirsin artik geriyorlar insani biarada harmony testmi demistinya
Serenity plus en guvenilir ve en kesin sonuc veren testmis yaptirdigimiz tavsiye ederim ilerde.
Hayirli aksamlar
aay ben de serenity yaptırıp aşırı memnun kalıp arkadaşlarına da tavsiye edenlerdenim. aman Çin de Korede yaptırmayın. Amniyosentezden arkadaşımı kaybettim ben.....

AzRASILAM AzRASILAM canim oncelikle cooik tebrik ederim darisi basima . :) senin son adet tarihin ne zamandi? Kullandigin bir hamilelik takvim parogrami varmi? Sormamin ssebebi aramizda sadece 3 gun var bilmek istediyim takvimlerde kac gosteriyodu ultrasonda 8+2 cikti mesela ben sat 27 subat suan 9+0 takvimimde acaba ultaronla farkli cikiyomu
iyi günler senuber,forumlari karistirirken bu yazinizi gordum cok uzun zaman olmus belki gorüp donersinz diye umut ediyrm,bende suan sata göre 5 gün geriyim,sizin sonraki durumunuz ne oldu acaba,bebek normal zamanini yakaladimi bir problem yasadinzmi,yazarsaniz beni cok mutlu edersiniz,kalin sağlicakla

iyi günler senuber,forumlari karistirirken bu yazinizi gordum cok uzun zaman olmus belki gorüp donersinz diye umut ediyrm,bende suan sata göre 5 gün geriyim,sizin sonraki durumunuz ne oldu acaba,bebek normal zamanini yakaladimi bir problem yasadinzmi,yazarsaniz beni cok mutlu edersiniz,kalin sağlicakla
bebeğim büyüdü koca kız oldu ablası
hiç bir sıkıntı yok canınızı sıkmayın çok güzel bir hamilelik dönemi yaşarsınız inşallah

Yaaa gözlerim yaşardı ne güzel yazışmalarımız olmuş şimdi kocaman çocuklar oldular maşallah hepsine 🧿 gören herkese selamlar ❤️🌸

X