2016 doğumlular buyrun sohbete

Mikan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2018
5.290
11.325
Slmlar
2. Hafta biraz mızırdandık ama bu hafta iyiydik çok şükür. Bir gün hafif ateş oldu göndermedim gerçi. Çok güzel etkinlikler yapıyorlar. Mutlu geliyor çok şükür.

Benim bir sorum olacak, çocuklarla günlük rutininiz nasıl oluyor. Okuldan gelince ve hafta sonu neler yapıyorsunuz?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 844 gün geçti.

huzurunmeraklisi

'Şişko değilim ben, pofuduğum.' -Buz Devri
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2015
4.074
11.715
Slmlar
2. Hafta biraz mızırdandık ama bu hafta iyiydik çok şükür. Bir gün hafif ateş oldu göndermedim gerçi. Çok güzel etkinlikler yapıyorlar. Mutlu geliyor çok şükür.

Benim bir sorum olacak, çocuklarla günlük rutininiz nasıl oluyor. Okuldan gelince ve hafta sonu neler yapıyorsunuz?

okuldan 5.15 gibi geliyor, el yüz yıkanıp direkt tv başına gecip uzanıyor
okulda etkinlikler dersler cok yoruluyor, bu sebeble izin veriyorum,
sonra yemek yemekten sonra oyun oynuyoruz, evde de etkinlik kitabı var canı isterse onu yapıyoruz
yatmadan önce sinema saati adı altında bazen netflixten animasyon izliyoruz
bazen youtubede bilim kanalları var onu izliyoruz
sonra diş fırcalama - masal - biraz yanında uzanma kapanış :KK70:

hafta sonumuz cok karışık o yüzden bi rutinimiz yok :)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-02-2022

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 115 gün kaldı.

Bebeğiniz düzenli, sabit hızla büyümesine devam ediyor. Sadece bu hafta boyunca bebeğiniz yaklaşık 170 gr ağırlık kazanacak. Bu büyüme atağı bebeğinizin rahim dışındaki yaşama hazırlanmasına yardımcı olacaktır. Bebeğinizin el kavramam ve irkilme refleksleri iyice gelişti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Mikan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2018
5.290
11.325
okuldan 5.15 gibi geliyor, el yüz yıkanıp direkt tv başına gecip uzanıyor
okulda etkinlikler dersler cok yoruluyor, bu sebeble izin veriyorum,
sonra yemek yemekten sonra oyun oynuyoruz, evde de etkinlik kitabı var canı isterse onu yapıyoruz
yatmadan önce sinema saati adı altında bazen netflixten animasyon izliyoruz
bazen youtubede bilim kanalları var onu izliyoruz
sonra diş fırcalama - masal - biraz yanında uzanma kapanış :KK70:

hafta sonumuz cok karışık o yüzden bi rutinimiz yok :)
Güzel bir rutin, biraz kopya çekebilirim 😅
Çalışıyor musunuz?
Ben çalıştığım için her şey koştur koştur oluyor ve hiç bir şey içime sinmiyor gibi, kardeşimiz de var. Yorucu oluyor 🤭

huzurunmeraklisi

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2015
4.074
11.715
Güzel bir rutin, biraz kopya çekebilirim 😅
Çalışıyor musunuz?
Ben çalıştığım için her şey koştur koştur oluyor ve hiç bir şey içime sinmiyor gibi, kardeşimiz de var. Yorucu oluyor 🤭

evet fotoğrafçıyım, saat 5 e kadar calışıyorum, 5 de onu alıp 15 dakika birlikte tv izliyoruz, sonra onu bırakıp murtafağa gecıyorum yemekten sonrasına kadar kendi idare ediyor :)

bizim de kardeş yolda bakalım hayat nasıl olacak :)

Bebeğiniz düzenli, sabit hızla büyümesine devam ediyor. Sadece bu hafta boyunca bebeğiniz yaklaşık 170 gr ağırlık kazanacak. Bu büyüme atağı bebeğinizin rahim dışındaki yaşama hazırlanmasına yardımcı olacaktır. Bebeğinizin el kavramam ve irkilme refleksleri iyice gelişti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Mikan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2018
5.290
11.325
evet fotoğrafçıyım, saat 5 e kadar calışıyorum, 5 de onu alıp 15 dakika birlikte tv izliyoruz, sonra onu bırakıp murtafağa gecıyorum yemekten sonrasına kadar kendi idare ediyor :)

bizim de kardeş yolda bakalım hayat nasıl olacak :)
Hayırlısı ile kucağınıza alırsınız inşallah, zor ama çok güzel olacak emin olun ☺️

huzurunmeraklisi

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2015
4.074
11.715
ikidir oğlumun burnu kanıyor, gece 3 de yine kanadı ve öyle ucundan değil çok kanadı
dr gittik, kuru havadan dolayı burun kuruyor tahriş oluyor normeldir, benim oğlumunda bu aralar sık sık kanıyor
nazalkrem sürün, içeriyi havalandırın dedi.

Mikan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2018
5.290
11.325
ikidir oğlumun burnu kanıyor, gece 3 de yine kanadı ve öyle ucundan değil çok kanadı
dr gittik, kuru havadan dolayı burun kuruyor tahriş oluyor normeldir, benim oğlumunda bu aralar sık sık kanıyor
nazalkrem sürün, içeriyi havalandırın dedi.
Geçmiş olsun, bu aralar çok kişiden duydum bunu