Anaokulu, okul öncesi, kreş yorumları Çocuğu okula giden annelerin sohbet alanı

Ya süper siz aşmışsınız maşallah 😊

O yabancılık normal ama o da geçecek alisacaklar birbirlerine

Çok geçmiş olsun neyi var

Benimki de alıştı ya şükür.seviniyorum.
Eve gelince okulumu özledim diyor. Bazen de artık tatil olsun diyor. Çelişkiler deryası 😅

Geçmiş olsun inci gibi dişleri olsun kuzunun

Bizimki yarın tatil saniyormus artık günleri haftaları iyice öğreteyim de kafası karışmasın kuzunun 😅

Bizim sınıfın yarısı yoktu bugün hepsi hasta olmuş.

Anne kapanmaz yara ve özlem. Yerimiz dolmaz ama bizden uzak kalmayı da öğreniyorlar uzaktan sevmenin de tadını tadıyorlar 🤭

Aynen ya Bizim okulda da durum aynı.
Kayıt sildiren de çok var. Hasta olup gelmeyen de.
Ilk 2 hafta içinde illa ki bir hastalık oluyor. Bunu görüp çocuğa kıyamayıp alip kaydını silen de var ama çocuklar öyle daha çok güçlenecek halbuki.
Çok teşekkürler canım benim❤️❤️
Haftayı öğrenseler rahat edeceğiz ne zaman tatil ne Zaman değil🙃

Ya süper siz aşmışsınız maşallah 😊

O yabancılık normal ama o da geçecek alisacaklar birbirlerine

Çok geçmiş olsun neyi var

Benimki de alıştı ya şükür.seviniyorum.
Eve gelince okulumu özledim diyor. Bazen de artık tatil olsun diyor. Çelişkiler deryası 😅

Geçmiş olsun inci gibi dişleri olsun kuzunun

Bizimki yarın tatil saniyormus artık günleri haftaları iyice öğreteyim de kafası karışmasın kuzunun 😅

Bizim sınıfın yarısı yoktu bugün hepsi hasta olmuş.

Anne kapanmaz yara ve özlem. Yerimiz dolmaz ama bizden uzak kalmayı da öğreniyorlar uzaktan sevmenin de tadını tadıyorlar 🤭

Aynen ya Bizim okulda da durum aynı.
Kayıt sildiren de çok var. Hasta olup gelmeyen de.
Ilk 2 hafta içinde illa ki bir hastalık oluyor. Bunu görüp çocuğa kıyamayıp alip kaydını silen de var ama çocuklar öyle daha çok güçlenecek halbuki.
Bi arkadasin cocugu alisamadi 4.5 yasti ama
Kaydini almislar bugun mesela bu daha zor birsey o cocuk icin bidahaki sene de sansini deneyecek alsinlar diye 😪 keske direk kendi anaokulu yasinda baslasaydi diye uzuldum ona da .
Sizde durum nasil alisti mi seninki nasil gidiyor

Bi arkadasin cocugu alisamadi 4.5 yasti ama
Kaydini almislar bugun mesela bu daha zor birsey o cocuk icin bidahaki sene de sansini deneyecek alsinlar diye 😪 keske direk kendi anaokulu yasinda baslasaydi diye uzuldum ona da .
Sizde durum nasil alisti mi seninki nasil gidiyor
Alıştı canım şimdi severek gidiyor bakalım inşallah bir aksilik olmaz böyle devam eder. Öğretmenimiz gruba etkinlik fotoğraflar i da atıyor.
Maske zorunlu .
Ama hasta çok nedense yarısı gelmedi okula dün.
Bugün ne olacak dur bakalım 🤷‍♀️

Çocuklar okula alıştı mi ?
Geçen hafta çok zorlandık
Bu hafta ise süperiz.
Sınıfta kırmızı günü yapacaklarmış, kırmızı bluz giydirdim :)
Bir de oyuncak getirin demiş öğretmeni. Şarkı söyleyen Anna’mız da okullu oldu☺️

Geçen hafta çok zorlandık
Bu hafta ise süperiz.
Sınıfta kırmızı günü yapacaklarmış, kırmızı bluz giydirdim :)
Bir de oyuncak getirin demiş öğretmeni. Şarkı söyleyen Anna’mız da okullu oldu☺️
Ne güzel farklı bir gün olacak desene 🙂

Benim buyuk kizimda 2016 aralik dogumlu.. ama ben belcikada kaldigim icin 2,5 yasindan
Beri gidiyor anaokuluna:) coktan alisti kuzum❤️

Alıştı canım şimdi severek gidiyor bakalım inşallah bir aksilik olmaz böyle devam eder. Öğretmenimiz gruba etkinlik fotoğraflar i da atıyor.
Maske zorunlu .
Ama hasta çok nedense yarısı gelmedi okula dün.
Bugün ne olacak dur bakalım 🤷‍♀️
Hadi yaa
Bizim henuz hastaliklar baslamadi ama korkuyorum bende ya
Maske zorunlu bizde de

Bizimki şükür cok sevdi . 4 gündür çok hasta gondrremiyorum🤕

Maskeye rağmen salgın oluyor
Salgın var, benim kızım da hasta, pazartesi günü öğretmen aradı gelin alın kendini iyi hissetmiyor diye, 2 gündür göndermiyorum doktor antibiyotik verdi boğaz enfeksiyonu var 😔 okula gidemediği için çok üzgün cok sevdi okulu, öğretmeni bana sesli mesaj at seni merak ederim dedi, dün mesaj attık ,hepinizi çok özledim öğretmenim diyor😁😇

merhaba kızlar bende 2016 mart annesiyim anaokuluna başladık bizde çalıştığım için özel anaokuluna gidiyor 3. sene oldu aynı okuldayız benimki kıdemli oldu artık okulda :) kardeş düşünen var mı :)

Salgın var, benim kızım da hasta, pazartesi günü öğretmen aradı gelin alın kendini iyi hissetmiyor diye, 2 gündür göndermiyorum doktor antibiyotik verdi boğaz enfeksiyonu var 😔 okula gidemediği için çok üzgün cok sevdi okulu, öğretmeni bana sesli mesaj at seni merak ederim dedi, dün mesaj attık ,hepinizi çok özledim öğretmenim diyor😁😇
Ne tatlı😍
Çok geçmiş olsun

merhaba kızlar bende 2016 mart annesiyim anaokuluna başladık bizde çalıştığım için özel anaokuluna gidiyor 3. sene oldu aynı okuldayız benimki kıdemli oldu artık okulda :) kardeş düşünen var mı :)
Kardes guzel olur eger 2016 da dogum yapmissaniz kolay olur artik😍 benim en buyuk kizim 2016 dogumlu simdi 3 tane prensesim var❤️❤️🤲

Ya çok geçmiş olsun aynen salgın var . Bizimkide özlemiş anne arkadaşlarımda beni ozlemismidir diyi

Kızım geçen yıldan bu yana çok istiyor kardeşi olmasını, bu yıl cesaret ettik çok şükür Rabbim nasip etti. Ama bakalım nasıl olacak.
Kardes guzel olur eger 2016 da dogum yapmissaniz kolay olur artik😍 benim en buyuk kizim 2016 dogumlu simdi 3 tane prensesim var❤️❤️🤲
Maşallah, Allah bağışlasın. Çalışıyor musunuz? Zorlukları vardır elbet ama çok mu zor iki ya da üç çocuklu olmak.:KK51:

Kızım geçen yıldan bu yana çok istiyor kardeşi olmasını, bu yıl cesaret ettik çok şükür Rabbim nasip etti. Ama bakalım nasıl olacak.

Maşallah, Allah bağışlasın. Çalışıyor musunuz? Zorlukları vardır elbet ama çok mu zor iki ya da üç çocuklu olmak.:KK51:
2. Kizim olana kadar calistim cnm eczanede.. 2. Kizim olduktan sonra ara verdim suan evdeyim en kucuk kizim 3 aylik toparlasin tekrar dusunuyorum❤️ Elbette zorluklari vardir ama hersey duzene bakiyor cnm. Benim 4,5 ve 2,5 yasindaki kizlarim aksam 19 de yatar sabah 7 de kalkarlar.. sonra anaokuluna gidiyorlar ( belcikada kaliyorum 2,5 yasindan itibaren okula baslaniyor).. cok sukur esimde destekcim ❤️ Ozmn kolay oluyor:)

ben 2016 şubat annesiyim
şimdi nasipse 2022 şubat annesi olacağım :)
artık zamanı geldi :emir_bebek:

X