Anaokulu, okul öncesi, kreş yorumları Çocuğu okula giden annelerin sohbet alanı

dün oğlanı rutin yıllık kontrolüne götürdüm,
2016 şubat doğumlu 25 kilo, dr kilo sınırında
biraz daha yemek yemesine dikkat etmemiz gerekiyor
ergenliğe ortalama 9 yaşında giriliyor ve az kiloyla girmesi lazım dedi

Hasta olmayan var mı acaba bu haftalarda?
Kime sorsam hasta boğaz enfeksiyonu.
Çocuklardan bize de bulaştı. Şimdi tüm aile hastayız 😔
Bu işin piri olarak (4 yıldır okula giden çocuk annesi olduğumdan bu sıfatı aldım kendimce:KK48:)
Boğaz enfeksiyonu hissettiğim an ev yapımı turşu suyu, nezle- grip hissettiğim an aromatik yağlar ve at kestanesi desteği ile çok şükür atlatıyoruz. Geçmiş olsun.

Slmlar
2. Hafta biraz mızırdandık ama bu hafta iyiydik çok şükür. Bir gün hafif ateş oldu göndermedim gerçi. Çok güzel etkinlikler yapıyorlar. Mutlu geliyor çok şükür.

Benim bir sorum olacak, çocuklarla günlük rutininiz nasıl oluyor. Okuldan gelince ve hafta sonu neler yapıyorsunuz?

Slmlar
2. Hafta biraz mızırdandık ama bu hafta iyiydik çok şükür. Bir gün hafif ateş oldu göndermedim gerçi. Çok güzel etkinlikler yapıyorlar. Mutlu geliyor çok şükür.

Benim bir sorum olacak, çocuklarla günlük rutininiz nasıl oluyor. Okuldan gelince ve hafta sonu neler yapıyorsunuz?

okuldan 5.15 gibi geliyor, el yüz yıkanıp direkt tv başına gecip uzanıyor
okulda etkinlikler dersler cok yoruluyor, bu sebeble izin veriyorum,
sonra yemek yemekten sonra oyun oynuyoruz, evde de etkinlik kitabı var canı isterse onu yapıyoruz
yatmadan önce sinema saati adı altında bazen netflixten animasyon izliyoruz
bazen youtubede bilim kanalları var onu izliyoruz
sonra diş fırcalama - masal - biraz yanında uzanma kapanış :KK70:

hafta sonumuz cok karışık o yüzden bi rutinimiz yok :)

sonra yemek yemekten sonra oyun oynuyoruz, evde de etkinlik kitabı var canı isterse onu yapıyoruz

Güzel bir rutin, biraz kopya çekebilirim 😅
Çalışıyor musunuz?
Ben çalıştığım için her şey koştur koştur oluyor ve hiç bir şey içime sinmiyor gibi, kardeşimiz de var. Yorucu oluyor 🤭

Güzel bir rutin, biraz kopya çekebilirim 😅
Çalışıyor musunuz?
Ben çalıştığım için her şey koştur koştur oluyor ve hiç bir şey içime sinmiyor gibi, kardeşimiz de var. Yorucu oluyor 🤭

evet fotoğrafçıyım, saat 5 e kadar calışıyorum, 5 de onu alıp 15 dakika birlikte tv izliyoruz, sonra onu bırakıp murtafağa gecıyorum yemekten sonrasına kadar kendi idare ediyor :)

bizim de kardeş yolda bakalım hayat nasıl olacak :)

evet fotoğrafçıyım, saat 5 e kadar calışıyorum, 5 de onu alıp 15 dakika birlikte tv izliyoruz, sonra onu bırakıp murtafağa gecıyorum yemekten sonrasına kadar kendi idare ediyor :)

bizim de kardeş yolda bakalım hayat nasıl olacak :)
Hayırlısı ile kucağınıza alırsınız inşallah, zor ama çok güzel olacak emin olun ☺️

ikidir oğlumun burnu kanıyor, gece 3 de yine kanadı ve öyle ucundan değil çok kanadı
dr gittik, kuru havadan dolayı burun kuruyor tahriş oluyor normeldir, benim oğlumunda bu aralar sık sık kanıyor
nazalkrem sürün, içeriyi havalandırın dedi.

ikidir oğlumun burnu kanıyor, gece 3 de yine kanadı ve öyle ucundan değil çok kanadı
dr gittik, kuru havadan dolayı burun kuruyor tahriş oluyor normeldir, benim oğlumunda bu aralar sık sık kanıyor
Geçmiş olsun, bu aralar çok kişiden duydum bunu

Amin, sizin icin de hayirlisi 🧿💜

Tesekkurler 🤗
Büyük sevdi, alıstı ama malesef 2. Kez hastalandi. Bu hafta ilk kez bugun götürdüm okula 🥺

Geçmiş olsun, bu aralar çok kişiden duydum bunu

Selamlar, 2016 temmuz doğumlu oğlum var. 2016 temmuz annelerine epey yazardım. Hey gidi zalim zaman.

Hasta olanlara geçmiş olsun.
Zor bir dönemden geçiyoruz ama inşallah her şey daha iyi olacak.
Hastalıklar evlere girmiş durumda her birimiz daha çok Bağışıklık güçlendirici gıdalar peşine düştük.
Benim çocuklar da hasta.
Elma çayını icirdim yeni.
Okuldan geri kalmalarını istemiyoruz hasta da olmalarını da.

2016 şubat doğumlu oğlum. Ah ah anasinifina başladığından beri hasta yavrum ilaç kullanıyoruz iyi oluyor, ilaç kullanmayı bırakınca yine aynı ciğerleri balgam doluyor. Hiç keyfini süremedik okullu olmanın 😑

2016 şubat doğumlu oğlum. Ah ah anasinifina başladığından beri hasta yavrum ilaç kullanıyoruz iyi oluyor, ilaç kullanmayı bırakınca yine aynı ciğerleri balgam doluyor. Hiç keyfini süremedik okullu olmanın 😑

Ben de bu konudan muzdaribim çözüm bulan bize de söylese biz de rahat etsek

Valla benmki de yaklasik 2 haftadir tam duzelememisti pazartesi basladi ama korkulu bir bekleyisteyim resmen 😫😫 insallah tekrar hasta olmaz ara tatil yaklasti ozamana kdr gider rahatca insallah

Herkesten duyuyorum çocuklar hep hasta diye. 2 seneye yakın evde kaldı çocuklar kalabalığa girince de bir türlü toparlayamadılar 😐 Allah bebelerimize sağlık versin.

Toplum bağışıklığı yok oldu gibi bir şey.
Tekrar kazanmaya çalışıyor vücutlar.
Ama kazanınca daha sağlam olacaklar. Bize de bu süre zarfında sabır ve sükunet düşüyor.

X