2016 KADINLAR GÜNÜ ÇEKİLİŞİNE VAR MISINIZ?:)

doakolik

Guru
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2011
4.353
4.865
Kızlar 8 mart kadınlar gününde bizim günümüzde birbirimize hediye almaya,eğlenmeye,sohbet etmeye ve yeni arkadaşlar kazanmaya ne dersiniz?:KK200::KK200:

KATILIM ŞARTLARI:

● Öncelikle lütfen topiğe aktif olarak uğramayacak arkadaşlar çekilişe katılmasın. Çünkü burda asıl amaç, sohbet etmek ve birbirimizi tanımak. En son amacımız hediyelerimiz olursa bence daha tatlı olur:KK47:

● Bir de çekilise katıldıktan sonra çekilisin saçma olduğunu düşünenler ya da eşi izin vermediği için çekilişten çekilmek isteyenler olabiliyor. Bunlar çekiliste olanlar için üzücü oluyor. Dolayısıyla çekilişe katilan arkadaşlar lütfen sonra da çıkmasın:KK36:

● Çekiliş yapıldıktan sonra kimse kurbanıyla iletişime geçmez ise heyecan olur ve herşey daha keyifli olur.

● Katilimizin bizim hakkımızda fikir sahibi olması adına tanıtım topigi açılacaktır.

● Hediyelerimiz elimize ulaşır ulasmaz hediye topiğinde paylaşırsak katillerimiz çok sevinecektir emin olabilirsiniz:mad:

● Hediye sınırlamasının doğru olabileceğini düşünmüyorum ama tutar olarak 30-40 TL olursa kimse zorlanamaz sanırım. Bu fiyat aralığında tek bir hediye ya da bir kaç parça hediye alabilirsiniz.

● Yılbaşı cekilislerinden de biliyorsunuzdur her çekilişte zorunlu bir hediyemiz oluyor. Bu çekilişte de ben kendimce 2 alternatif sunmak istedim. Ya küçük bir bozuk para cüzdanı ya da ufak boy bir cep aynası zorunlu hediyemiz olsun dedim. Sizin içinizden hangisi geçiyorsa hediyelerinizin yanına bu iki hediyeden birini koyarsınız pakete:KK200:

● İlk defa çekilise katılan arkadaşlarımız için hatırlatmak istedim.
- 1 ya da daha fazla hediye
- zorunlu hediyemiz olan bozuk para cüzdanı veya ayna.
- sohbetimizde elimize kalan güzel dostlugumuza bir hatıra olması adına ; mektup ya da minik notlar.
- çikolata ya da şekerlemeler.
Hediyelerimizi bu şekilde gönderirsek kurbanlarimiz çok sevinecektir:)) :KK200: :KK200:

GÖNDERİMLERDE KARGO ÜCRETİ KESİNLİKLE GÖNDERİCİYE AİTTİR!

:KK200::KK200::KK200: ÇEKİLİŞE KATILAN ARKADAŞLAR ÖZEL MESAJ YOLUYLA BANA İSİM,SOYİSİM,TELEFON VE ADRES BİLGİLERİNİ YOLLAYABİLİRLER.:KK200::KK200::KK200:

♤ ÇEKİLİŞ TARİHİ: 08.02.2016

♤ GÖNDERİM TARİHİ: 26.02.2016- 03.03.2016

♤ TANITIM TOPİGİ=http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/2016-kadinlar-gunu-tanitim-topigi.902433/

HEDİYE TOPİĞİ= http://www.kadinlarkulubu.com/forum...16-kadinlar-gunu-cicilerimizin-topigi.907934/

♤ KATILIMCILAR:
- asivemai
- mhnds_
- Morenica
- doakolik
- Kakao ve Ben
- geranio
- Sarisekerannesi
- SERAPSEV
- wertx35
- GezegeNKralicesi
- witch hunt
- Bilgece
- esmaa_m
- lamelifAmine

Son düzenleme:
Cnm teşekkür ederim bu seferkine katılamaycağım maalesef . Katılan arkadaşlara keyifli vakitler diliyorumm

X