2016 Şubat Anneleri

Kızlar günaydın, kan testi vermiştim dün, bugün sonuçlar çıkmış , ast-alt değerlerim yüksek çıkmış biraz panik olmuş olabilirim. Karaciğerde hasar diyor , daha önce yükselen oldu mu aramızda?
Bilgisi olan var mı, endişelendim.

Saolun arkadaşlar alıntı yapamadım beceremiyorum hiçbir alerjim yok diyorum ya doktorlarım bile anlam veremedi hersey nasip kısmet bnmde kaderim de böyle doğum yapmak varmış ama yinede Rabbime sonsuz şükürler olsun ki bebeğim sağlıklı bi problemi yok tek tesellim bu onda en ufak bişey olsaydı cektigim bukadar acı dan daha çok cnm yanardi buna şükür olacaksa bende olsun onlara bişey olmasın insan kendinde hertürlü acıya katlaniyorda evladının gaz sancısı bile allakbullak etmeye yetiyo bide şunu Anladım ki bazı şeyleri oluruna bırakmak lazım çok fazla niyet edip dile dokmemek gerek bnm ki birazda nazara geldi diye düşünüyorum çok fazla hazırlık yaptım geceden gidip iki araba dolusu esyayla odasını susledik herseyi en ince detayına kadar hazırladım doğum fotoğrafçısı kordon kanı kitleri babamızi doğuma girdirip orda ona doğumgünü sürprizi hazırlamak bunların hepsi ni dile döktüm herkez herseye şahit oldu nazar gerçekten hak inanmayan kafir meraktan bütün hastane basimdaydi bu nasıl bir doğum diye düğün hazırlığı gibiydi hersey ama hiçbirini tadıyla yapmak kullanmak nasip olmadı masal gibi bir hazırlık heycanlı bekleyiş ve sonu böyle oldu rabbim beterinden korusun evlatlarimida benide cumlemizi içinde şimdi normale döndüm hamdolsun sadece beline yapılan iğneler yüzünden rahat eğilip dogrulamiyorum ve olması gereken sezeryan sonrası ağrılar çok şükür biliyorum hepsi geçecek ama KEŞKE olmasaydi dilerim bnm yaşadıklarım hicbirinizin başına gelmez ama ben birdaha asla epidural anestezi gibi bir belaya bulasmam düşünen herkesi de uyarmak boynumun borcu o binde bir olasılık bende olduysa demekki herkeste olabilir bende bilemezdim o olasılığın içinde kendimi bulup bunları yasiyacagimi rabbim hepinize su gibi kolay doğum nasip etsin insallah
Yıllar geçmiş aynı şeyi yaşıyorum yama sonrası ne zman düzeldiniz çok kötüyüm ölümü care görür oldum...

X