2017 Ekim-Kasım Anneleri

Parislim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2017
570
363
34
Yeni topiğimiz hayırlı uğurlu olsun inşallah
Bu güzel mutlu yolda beraber yürüyelim inşallah birbirimize destek olalım,başımızdan geçenleri,duygu ve düşüncelerimizi birleştirelim tecrübelerimizden faydalanalım

Biz daha 5.haftamızdayız keseyi bi görsek bide bebişi içim rahatlıcak perşembe kontrolüm var dua edin kızlar herşey yolunda gitsin

Seni cok iyi anliyorum canim dualarimiz seninle o haftalar bnm icinde cok zor gecti gun saydim resmen ama kontrolune bise kalmamis bebisi gorup ve kalp atislarini duyunca rahatliosn ztn sorasi cok hizli gecio bende 12. Haftadayim cmt gunu ikili teste girdim , bakalim kan sonucumu bekliorm merakla

Bnde adete göre 7 ama ultrasona göre 6 haftalığım keseyi gördük kalp için 22 martta gidicez zaman geçmiyor ya :KK43:

Selam kızlar tahlillerim yapıldı hepsi normal aralık içerisinde ancak ferritin değerim 8 çıktı . Ferritin normal aralığı tabloda 11-306.80 ng/ mL yazıyor. Bebeğime zarar verir mi bu değer düşüklüğü. Doktor randevum 22 sinde daha var o yüzden öncesinde size de sormak istedim.

Merhaba ben mart 8 regli gunumdu olmadim 10 da idrar testi yaptim ve cift cizgiyi gordum.buarada yumurtlamayi ovulasyon testiyle buldum gec yumurtlama oldugu icin ekimin sonu kasimin ortasi neye denk gelceni bilmiyoz dogumun

X