2017 Ekim-Kasım-Aralık Anneleri

Herkesın bunyesı yapısı cok farklı dger arkadaslarla bnzer olmadgı snın bebegının saglıksız oldgu anlamına gelmz keese gorunene kadr skıntı yapma ınsallah gercı bn böle soluorm ama bnde dusunuorm acaba duyabılckmıyım kalp atıslarını acaba kalp atısından snra skıntı cıkarmı dıe bu sure 4-5aya kadar gıdıcek anlasılan aslında becereblsek de bu gunlerın tadını cıkarsak cnku Rabbım ne ısterse o olur duanı esırgeme

çok haklısın yaa, bütün gün vücudumu dinlemekten başka hiçbişeye konsantre olamıyorum.. bir an önce yarın olsa da tahlil yaptırsam.. sen de maşallah keseyi görmüşsün, inşallah kalp atışlarını da duyarsın, önümüzdeki 8 ay su gibi akıp geçsin :KK55:

çok haklısın yaa, bütün gün vücudumu dinlemekten başka hiçbişeye konsantre olamıyorum.. bir an önce yarın olsa da tahlil yaptırsam.. sen de maşallah keseyi görmüşsün, inşallah kalp atışlarını da duyarsın, önümüzdeki 8 ay su gibi akıp geçsin :KK55:
Amin cnm cumlemexınkı skıntısız gecsın ınsallah hayırlısıyla takma kafana yarın olsun hayrola sonucu gorunce cok sukur dııp bu sfer keseyı dusuncjsın bu surecler hep war olacak oyuzden uzat ayaklarını tadını cıkar

Kizlarr bende kasim annesiyimm :) ben hamileligimi erken ogrendim. Adetime 4 gun kala 16.6 11 saat sonra yani 3 gun kala 19.8 adetimi 3-4gun gece 757 2 gun sonra 2083 degerim. Insallah saglikla kucagimizada aliriz minnaklarimizi

Kizlarr bende kasim annesiyimm :) ben hamileligimi erken ogrendim. Adetime 4 gun kala 16.6 11 saat sonra yani 3 gun kala 19.8 adetimi 3-4gun gece 757 2 gun sonra 2083 degerim. Insallah saglikla kucagimizada aliriz minnaklarimizi
İnşallah cnm hayırlısı olsun keselerı kalp atıslRını duyup huzurla atlatmak da nasıp olsun ınsallah

Evet canım düzenliydi hiç şaşmazdı çok şükür bu ay da Allah nasip etti senin nasıl kaç haftalık ?
Benim hep duzensizdi gec olurdum 35 40 45 gunde. Yumurtlamamda gec oldu bgn dpo 20deyim degerim 2183 haftaya gel keseye bebege bakalm dedi dr gozukurmu blmiyorum degerin cok guzel artiyo fln dedi

kızlar merhaba, hepinizi tebrik ediyorum, inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız bebişlerinizi :emir_bebek: benim bat 5 marttı, dayanamadım o gün test yaptım pozitif çıktı, inanamadım ertesi gün 2 tane daha yaptım yine pozitifi gördüm :KK45: salı günü kan verdim ve sonuç 269 çıktı, sizce düşük bi değer mi? yarın da kan verip doktora görünücem ama içim içimi yiyor.. sizler de değerlerinizi yazar mısınız..
Yok canim hic dusuk degil benim doktorum 164 betadan sonra beta takibinr bile gerek duymadi:)

kızlar merhaba, hepinizi tebrik ediyorum, inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız bebişlerinizi :emir_bebek: benim bat 5 marttı, dayanamadım o gün test yaptım pozitif çıktı, inanamadım ertesi gün 2 tane daha yaptım yine pozitifi gördüm :KK45: salı günü kan verdim ve sonuç 269 çıktı, sizce düşük bi değer mi? yarın da kan verip doktora görünücem ama içim içimi yiyor.. sizler de değerlerinizi yazar mısınız..
Bende cok stres yaptim sen gibi benm degerim 16.6dan iki binlere yukseldi snnkide artcak merak etme stres yaptigimiza degmiyo :)

Gunydin kizlar nasilsiniz nasil gidiyor? Benim degerim cok yuksek cikmisti 16199 bu hafta dr gidemedim,haftaya insallah.ama cok merak ediyorum kalb atislarini gidisati,insallah her sey yolundadir.

• kızlar buçak bisküvi ile suya banıp yiyen varmı enteran bır huy cıktı bende ölümüne yiyesim geliyor

X