2018 2019 ankara doğum için hastane & dr tavsiyesi

htctas06

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2015
172
193
Gebelik takibi yapan ve yeni doğum yapmış ark etimesgutta oturuyorum ulaşımı rahat ve memnun kaldığınız bi hastane önerisine ihtiyacım var devlet hastanesi yada üni hast olabilir

Sami ulus kadın doğum ve çocuk hastanesi beştepede eski turgut özal gidip takip yaptıran varmı yada orda doğum yapmış yakınınız tanıdık oraya gitmeyi düşünyrm nasıldır acaba

Sami ulus kadın doğum ve çocuk hastanesi beştepede eski turgut özal gidip takip yaptıran varmı yada orda doğum yapmış yakınınız tanıdık oraya gitmeyi düşünyrm nasıldır acaba

Ben gittim ancak yatak az olduğu için sıkıntılı. Bugün yatak yok bak gelenleri doğuma alamıyoruz hep gönderdik dedi doktor. Oyüzden vaz geçtim ve Hacettepeden devam edeceğim. Siz şimdi nereden devam ediyorsunuz?

Ben gittim ancak yatak az olduğu için sıkıntılı. Bugün yatak yok bak gelenleri doğuma alamıyoruz hep gönderdik dedi doktor. Oyüzden vaz geçtim ve Hacettepeden devam edeceğim. Siz şimdi nereden devam ediyorsunuz?
Ben posttan sonra düşük yaptım şuan yeniden hamileyim çok şükür inş sıkıntısız devam eder gebelik bu hamilelik için henüz Dr gitmedim

Benim Memorial olacak büyük ihtimal. Personeli çok tatlı ve fiyatı da diğer özellere göre uygun geldi.

Ben posttan sonra düşük yaptım şuan yeniden hamileyim çok şükür inş sıkıntısız devam eder gebelik bu hamilelik için henüz Dr gitmedim
Hayırlı olsun gebeliğiniz. Umarım hayırlısıyla kucağınıza almak nasip olur. Ben Sami Ulus a devam ediyorum. Şimdilik sıkıntı yaşamadım. Tavsiye edebilirim.

ben balgatta akropol hastanesi ile görüştüm.. iki ablam ve arkadaşım daha önce doğum yaptılar o hastanede hepsi de çok memnun ayrıldı.. inşallah bende aynı memnuniyetle ayrılırım. ilk kontrolüm haftaya.. her şey dahil 4500 civarı olacak.. ( on muayene, tarama testleri, ayrıntılı ultrason, doğum, epidural, oda, refakatçi, oda süsleme..)

Hayırlı olsun gebeliğiniz. Umarım hayırlısıyla kucağınıza almak nasip olur. Ben Sami Ulus a devam ediyorum. Şimdilik sıkıntı yaşamadım. Tavsiye edebilirim.
Merhaba. Bende sanki ulusa gideceğim. Her ay doktorlar değişiyormuş sanırım. Sizin kontrolleriniz nasıl oldu hangi doktora gittiniz memnun kaldınız mı 🌸

X