Tüp Bebek Merkezleri 2018-2019 Kibrista sperm ve yumurta donasyonu yaptiracaklar merkezler hakkinda bilgilerimiz

Yaptırınız mi yaptirdiysaniz hani merkez acaba benimde yaş 46 2 donasyon olumsuz sonuç sperm ve yumurta ordan da bir deneme oda 6haftada kaybettim ;(

Merhaba,
Lefkoşa Sevinç Hastanesi Doç. Dr. Ahmet Eser, çok şükür pozitif sonucu aldık cuma günü. Allah size de nasip etsin, kolaylıkla olsun...

Ben de erken menepozum evlendıgımde ogrendım basta hıc ıstemedım dogal kürler denedım ne duydu ısem gıttım aldım yaptım ama olmadı 2016 aralıkta tedavıye basladık aslında benım bı kac tanıdık vardı kıbrısa gıttı orada yapttımus dıye duyuyordm ama gıc sormak bılgı almak tavsıye almak aklıma gelmedı bırı gorumcemın cok yakın arkadası hep goruyorum sormadım hıc bırde annemlerın magllesınde bı gelın onuda sormadım kızıyorum kendıne bı anda karar verdık gıtdenlere sorsana ılk kez gıdeceksın neresı nasıl bı doktor ıyımı yok sormadım ınternetre her onume cıkan numarayı aradm fıyat ve bılgı aldım hepsınden sonra benı dogus tup bebek araı dusundunuz mu baslıyormuyuz karar verdınz mı bız ocak ayında yaptırcaz dıyorum aralıktayız zaten anca hazırlanırız dedı hemen ılac lıstesı tahlıl lıstesı attı oylelıkle basladık dahasa arastıma veye baska merkezı armak aklıma gelmedı hemen alıcaz gelıcez bebegımızı dıye dusunduk ocakta gıttık trasfer olduk 3 embıryo 5. Gun koyduk dedıler kalıtesı varmıs onlarında bızdede cahıllık dız boyu zormak bıle aklımıza gelmedı hoş bılmıyoruk kı neyı soralım eve geldım ben cok mutlu esım ucuyo havalara. Bıze donmeden dedıklerı suydu 3 tane koyduk suan ucuzlere hamılesınız kanama olursa bırı gıder 2 tane kalır bıdaha kanama olursa 1 bebek kalır kanama olursa haber verım dedıler bızımde aklımızdano kaldı eve gelınce arkadaslar ailemız ıstanbulda tup bebek yaptırdık sanıyordu herkeze kanamam olmadıgı ıcın suan üçüzlere hamıleyım dedık durduk cok heyecanlıydık hergun esım arayıp kanaman varmı dıye arıyordu yok deyınce cok şükür 3 de duruyır dedık test ıstedıler 12. Gun bız ne gerek var kanamam yok kı dedık ıste o zaman bıze ya tutmadıysa dedı doktor bız kaldık oyle yanı tutmama ıhtımalı mı var dedık bıze oyle bırsey soylemdıler neyae yaptıdık 800 falan cıktı deger ever hamıleydım ama kac tane kese gormeye gıdence doktoe 3 kese var dedı 5haftalıktı o zaman cok sevındım hepsı benınleydı kalp atışı 6. Haftada duyduk 7. Haftada bı bebegımın kalbı durdu 8. Haftada bırım9. Haftada son bebegımı kayvettım olabılır boyle seyler dedı dogus tüp bebek sonra 2.tedavıye balsdık donmus vardı da bız donduramdık uzret yermedı onalrda attılar yenıden sıl bastan baslaıdk ondada hamele kadlm onuda kaybettım 10 hafta gıbı sonra yıne basladık 3. Tesvıye onuda kaybettık pıskılojımız bozuldu guvenımız kırıldı unudumuz yıkıldı korkuyorum yıne kalbındurursa dıye 2018 den berı beklıyorum tedavı olmayı korkuyla yenemedım galıba korkularımı ama cok ıstıyorum tekrar hamıle olmayı kucagıma alamyı tekrr aynı yerde yaptırmayız asla arastırma haptırmadılar hıc rahıl fılmı bıle ıstemden tum tedavılerım oldu hıc bır seyı kabul etmedıler yıne tedavı olsam yıne bı arastıamaya gerekyok dedı doguş bende parayla daha fasla rezıl olmak ıstemıyorum bahcecı yı aratıdım murat beyı ıstıyorudm arkas orada taptıdı kızı var 4 yasında falan bı tanıdık var oda halıl ıbrahım tekınde yaptrmıs ıkızlerı var akılımız basımıza yenı geldı 3. Kayıptan sonra aratırdık kım nerde yaptırıyor dıye sımdı kesın karalıyım halıl beyde yaptıracgım arkadasımda kesınlıkle halıl veyı tavsıye ettı ısını bılen bı doktor hele bu tedavıde embrıyolog cok onemlı halıl beyın lavaratuar kosulları embırıyalogu cok ıyıymıs gıdenler hep pozıtıf bakalım bızım ıcınde hayırlısı olsun bız eylul ayında bılet aldık tedavıye hazırlandık vırus sevebı ıle 7 günlük karantına geldı bızım tedavı ıptal oldu sımdı virusun duselmesını beklıyoruz belkı mart nısan mayıs ayında bırak duzelırse gıderız ınsallah
Merhabalar üzerinden epey zaman geçti ama sizi merak ettim hamile kaldınız mı inşallah çocuğunuz oldumu

Bende şimdi bu sürecin içindeyim yumurta donasyonu için Dr araştırıyorum konu açtım ama henüz kimse yanıtlamadı de konusunda yardımcı olursanız sevinirim en son ali enver kurt u önermişlerdi

X