2018 Aralık Anneleri

Bebeğimizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    247
Uzun zamandır yazan olmamış. Nasılsınız kızlar bebişler nasıl 🤗 ben hamilelikte yazdım sonra çok bakamadım. Tuvaletini öğrenen oldu mu arkadaşlar. Benim oğlum sürekli bezini çıkarıp lazımlığa yapacağım diyor. 2 aydır falan bez takamıyorum. Öğrendiği de yok. 10 kere yere yapıyorsa 2 kere lazımlığa yapıyor. Zorla takıyorum bezi arkamı dönüyorum çıkarıyor. Oyyy içim şişti :olamaz:
Mrb😊Bende on gündür alıştırmaya çalışıyorum başlamaz olaydım diyorum 😊Hem altına yapıyor hem çişim var diyip wcye gitmek istiyor😅 Ben tam bezi altından almadım takmak istemiyor her seferinde, ama bu soğuk havalarda ortalık batsın istemiyorum.Şuan hem beze hem wcye yapıyor canı nasıl istiyorsa😅 Emzirme işinden kurtulamıyorum iyice iliğimi kemiğini somurdu, daha önce iki çocuğumu sütten kestim hiç bukadar zor olmamıştı

Selam kızlar bebişler büyüdü tabi herkes köşesine çekildi. İlk çocuk anneleri ikinciyi düşünüyor musunuz? Ne zaman düşünüyorsunuz? Ben 30 yaşındayım ve ikinci için geç kalmak istemiyorum. Yani genç anne olmak istiyorum. 6 ay sonra ikinciyi düşünelim diyor eşim. Aralarında 3 yaş olmuş olacak. Bir yandan istesem de diğer yandan epey rahatlamışken iki çocukla ilgilenmek nasıl olur diye de korkuyorum. Çalıştığım için ikisi bir arada büyüsün de istiyorum. Fikirleriniz nedir? Bu arada eşim 38 yaşında ve ikinci için bu yüzden acele etmek istiyor.

Selam kızlar bebişler büyüdü tabi herkes köşesine çekildi. İlk çocuk anneleri ikinciyi düşünüyor musunuz? Ne zaman düşünüyorsunuz? Ben 30 yaşındayım ve ikinci için geç kalmak istemiyorum. Yani genç anne olmak istiyorum. 6 ay sonra ikinciyi düşünelim diyor eşim. Aralarında 3 yaş olmuş olacak. Bir yandan istesem de diğer yandan epey rahatlamışken iki çocukla ilgilenmek nasıl olur diye de korkuyorum. Çalıştığım için ikisi bir arada büyüsün de istiyorum. Fikirleriniz nedir? Bu arada eşim 38 yaşında ve ikinci için bu yüzden acele etmek istiyor.
32 yasındayım. 2.ye hamileyim. 2,5 aylığız. 2,5 yas olmus oluyor arası kısmetse. Fazla geçmeden yapmak istedim.

Merhaba benim 11 yasinda bir kizim var 2018 aralikda bi kizim daha oldu suan 2 aylikda bir oglum var esimin 3 cocuk israri ve benimde yasim 37 oldugundan ikinciyle ucuncu arasi 21 ay olmak durumunda kaldi.🤗iyi kide olmus cok guzel bir duygu.Bende calisan bir anneyim ama ücretsiz izne ayrildim,esim ortancayla ilgileniyor oyun oynamak istiyor bizimki fazlaca babasiyla oyunlar oynuyor cokda mutlu.ben bebekle ilgileniyorum pekde zorlanmiyoruz acikcasi ama benim buyuk kizimda cok yardimci oluyor okulda olmadığından hep yanimda yardim ediyor.

Merhaba benim 11 yasinda bir kizim var 2018 aralikda bi kizim daha oldu suan 2 aylikda bir oglum var esimin 3 cocuk israri ve benimde yasim 37 oldugundan ikinciyle ucuncu arasi 21 ay olmak durumunda kaldi.🤗iyi kide olmus cok guzel bir duygu.Bende calisan bir anneyim ama ücretsiz izne ayrildim,esim ortancayla ilgileniyor oyun oynamak istiyor bizimki fazlaca babasiyla oyunlar oynuyor cokda mutlu.ben bebekle ilgileniyorum pekde zorlanmiyoruz acikcasi ama benim buyuk kizimda cok yardimci oluyor okulda olmadığından hep yanimda yardim ediyor.
Maşallah size. 3.yu düşündüğünüz için çok doğru zamanda karar vermişsiniz. Biz 3.cocugu düşünmüyoruz. Allah nasip ederse kızıma bir kardeş istiyorum. İkisini bir arada büyüteyim onların hayatıyla ilgileneyim istiyorum. Çalıştığım için kızıma kim bakacak sorunu var. Sonra ikinciye kim bakacak sorunu çıkacak. Bu yüzden 3.çocugu düşünmüyoruz. Çocukları çok seviyorum. Akıllı uslu bir prenses kızım var. Nisan Mayıs gibi ev tasıyacagız. Taşındıktan sonra bebek düşünelim diyor eşim.
Öte yandan kardeşimin iki çocuğu var aralarında 22 ay var ve büyük olan çok kıskanç ve hırçın. Kızıma ilgi gösterildiğinde de onu itiyor,yere düşünce tekmeliyor filan tipik davranışlar... Ben kardeşimin çocuklarını görünce çok çok gözüm korkuyor. Biraz daha beklesem de kıskançlık huy degistirmesi yaşamasak diyorum. Bir yandan da yaşım çok bekleyecek kadar küçük değil. Her şey nasip tabiki. Rabbim bir kolaylık veriyordur muhakkak. Ve bir bebek dünyanın en en güzel armağanı...

Kızlar ıstanbulda olup elektrikli ana kucağı beşik vs kendiliğinden sallanan bisi ne varsa 10 günlüğüne gerekirse kiralayacak olan var mı

X