2018 de Allah nasip ederse ikiz annesi olacaklar :)

Merhaba kan degerlerinizi ogrenebilir miyim. Benimnilk deger 177 di 10 gun sonra 11.370 oldu tek kese var ama daha kalp atisi yok. Acaba ikiz olabilir mi?

merhaba canım doktor bana da aynısını dedi dün kalp atışlarını duyduk bebeklerimin : ) :anne::anneadayı::emir_bebek:
Gerçekten mı çok mutlu oldum. İdrara sıkışık gel dedi stresimden sıkışık hissettim halbuki mesane dolu değilmiş. Doktor tam sıkışık olsaydın ikiside netesirdi kalbini bile duyardık dedi. Canım benim sat ve ultrason tarihi arasında fark var yaklaşık 2 hafta kadar sende nasil

Gerçekten mı çok mutlu oldum. İdrara sıkışık gel dedi stresimden sıkışık hissettim halbuki mesane dolu değilmiş. Doktor tam sıkışık olsaydın ikiside netesirdi kalbini bile duyardık dedi. Canım benim sat ve ultrason tarihi arasında fark var yaklaşık 2 hafta kadar sende nasil
benim kide öyle canım 2 hafta var

Ya umarim benimde ikiz olur kan degerim 177 di 11370 oldu 10 gun sonrasi. Olur mu dersiniz ikiz?
Benim 4. Hafta da yani adet olmam gereken günde 2.550 idi ve ikizdi. Ne yazlık ki kaybettim bebeklerimi kalpleri durduğu için ama sana moral olsun diye değerimi yazayım dedim :) sen kaç haftalıksın bilmiyorum tabi

5haftalik basladi halsizlik sonra mide bulantisi.resmen hastayim.dr ilac veriyor yanliz heyhat ne care.insallah siz boyle olmassiniz tadini cikarirsiniz.
Mrb canım bende 13 haftalık ikizlere hamileyim bende de aynı sorunlar var hala kusmalar istahsizliklar 3 buçuk ayda 4 kilo verdim ilaçları icemiyorum malesef çok zor geçiyor

X