2018 Haziran Ayı Tüp Bebek tedavisine başlayan var mı?

laugh_a_lot

SonRası... İyilik, güzellik
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2017
664
538
Arkadaşlar merhaba,
12 aylık denemelerimiz sonuç vermeyince tüp bebek denemeye karar verdik. Bugün itibari ile iğne ve ilaç tedavim başlıyor. Umarım süreç güzel ilerler.

1 haziran da tedavi başladı 21 haziran da dondurulmuş embriyo transferi ile 2 embriyo transfer edildi ilki 20 Kasım da taze 5.gun 1 embriyo transferi Yapılmıştı ama su çiçeği oldum ve tutmadı bugün 3. gün çok kaşınıyorum ödemim var bacaklarimda ağrı ve morluklar var herşey kötü kokuyor umarım tutmuştur

1 haziran da tedavi başladı 21 haziran da dondurulmuş embriyo transferi ile 2 embriyo transfer edildi ilki 20 Kasım da taze 5.gun 1 embriyo transferi Yapılmıştı ama su çiçeği oldum ve tutmadı bugün 3. gün çok kaşınıyorum ödemim var bacaklarimda ağrı ve morluklar var herşey kötü kokuyor umarım tutmuştur
İnşallahhh tutmuştur, Allah yardımcınız, yardımcımız olsun.

Siz de mi Antalya dasınız? Nerde oldunuz tedaviyi?

Slm bende bu formu arıyordum :KK70: 5. denemem olacak her denemede şu ayda tüp bebek yaptıranlar diye forum oluyor ve çok faydalı güzel bilgiler paylaşılıyor hayırlı olsun hepimize inşallah.
Benim tedavim 18 haziranda başladı inşallah bu defa kucağıma alırım :dua:

Slm bende bu formu arıyordum :KK70: 5. denemem olacak her denemede şu ayda tüp bebek yaptıranlar diye forum oluyor ve çok faydalı güzel bilgiler paylaşılıyor hayırlı olsun hepimize inşallah.
Benim tedavim 18 haziranda başladı inşallah bu defa kucağıma alırım :dua:
İnşallah arkadaşım. Ben de 18 Haziran da başladım. Bugün yine kontrolüm var. Hepimiz güzel sonuçlar alırız inşallah.
Hangi ildesiniz?

İnşallah arkadaşım. Ben de 18 Haziran da başladım. Bugün yine kontrolüm var. Hepimiz güzel sonuçlar alırız inşallah.
Hangi ildesiniz?
oo süper beraber takip ederiz gelişmelerimizi. benimde kontrolüm yarın inşallah kaliteli kaliteli olmuşlardır. Adana başkentte yaptırıyorum siz.

Ben özelde yaptırıyorum. Doktorum Antalya IVF nin laboratuvarını kullanıyor.
Belki bugün belli olur ne zaman toplanacağı :KK66: size bir şey söylediler mi?

Merhabalar bende 12 haziranda başladım tedaviye . Dondurulmus embriyo transferi olacak . Yarın çözünme olacak çarşamba da bilgi verecekler . Embriyo rlar in durumu iyi olursa perşembe transfere çağıracak lar . 2. Denemem ilk denemé de 3.5 aylıkken dustu bebeğim ; (

Ay hadi inşallah güzel haberlerinizi alırız. İlki için çok geçmiş olsun. Bebeğiniz sizinle olsun.
Güzel sonuçlar alır, duyururuz inşallah.

Benim de opu Cuma günü olacak kısmetse. Hepimiz için herşeyin en hayırlısı olur inşallah. :anneadayı:

Son düzenleme:
Merhaba, o zaman Haziran ayının ilk müjdesini siz verirsiniz inşallah :anneadayı:. Benim histereskopi yapılacağı için transfer biraz bekleyecek. Olmsaydı taze transfer düşünüyorduk.

İnşallah hepiniz dua edin lütfen herşey çok iyi ilerledi ama bu bekleme öldürüyor insanı haftaya belli olacak hayırlısıyla inşallah size güzel haberler veririm

Benim pazartesi günü transferim yapıldı iki tane beşinci gün embriyosu transfer edildi taze embriyo hayırlısıyla bekliyorum allah hepimize nasip etsin doktorum Bülent traş
İnşallah hayırlı haberlerini alırız benimde dondurulmus çift embriyo transferi olucak memorialde rabbim pes pese hayırlı pozitif haberler vermeyi nasip etsin

X