2018 Kasım Bebeklerinin Cicileri :)

LezzetliCipetpet

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
24 Mayıs 2010
7.841
16.863
28
Çok teşekkür ederim canım ya, inşallah yetiştiririm bende :KK16: İlham oldunuz, sağ olun.
Rica ederim, malzemen olduktan sonra bir iki günde bile hazırlanıyor canım. Aklına takılan bir şey olursa sorarsan yardımcı olmaya çalışırım :KK74:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1090 gün geçti.

Nehirella_

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2016
416
547
Rica ederim, malzemen olduktan sonra bir iki günde bile hazırlanıyor canım. Aklına takılan bir şey olursa sorarsan yardımcı olmaya çalışırım :KK74:
Bir soru daha sorayım o zaman ya, içindeki kumaş ne tür bir kumaş onu da söyleyebilir misin:KK48:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1108 gün geçti.

LezzetliCipetpet

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
24 Mayıs 2010
7.841
16.863
28
Bir soru daha sorayım o zaman ya, içindeki kumaş ne tür bir kumaş onu da söyleyebilir misin:KK48:
Tabi canım :KK48: ablamın kapı süsünde jüt kumaş yani çuval kumaşı kullandık, benim kapı süsümse krem etamin kumaşından :KK48:

Eklentiler

• Screenshot_20180927-140811_Gallery.jpg
    Screenshot_20180927-140811_Gallery.jpg
    333,7 KB · Görüntüleme: 99
  • Screenshot_20180929-112335_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20180929-112335_WhatsApp.jpg
    111,7 KB · Görüntüleme: 135

Nehirella_

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2016
416
547
Tabi canım :KK48: ablamın kapı süsünde jüt kumaş yani çuval kumaşı kullandık, benim kapı süsümse krem etamin kumaşından :KK48:
Ay çok güzeller hemen başlamalıyım, inşallah güzel olur benimde :KK200: sorum olursa rahatsız ederim yineeee:olamaz:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1108 gün geçti.

aydingelini

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2018
4.500
9.859
27
Yok canım malzeme bekliyorum... Yapınca atarım. LezzetliCipetpet LezzetliCipetpet inki gibi olacak ama inşallahhhh yani:KK54: seninkinide çok beğendim bu arada. :KK200: beceriklisiniz maşallah :nazar:
Anladım kuzum sende becerirsin ya ben hiç ümitli değildim kendimden :) ama bi başlayınca hemen bitiyo :) önemli olan cidden Emira SY Emira SY nın dediği gibi kafada taslağını hazırlamak :)
Teşekkür ederim bu arada :)

Sevdeeee1

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2017
1.896
2.520
Kızlar şekerlerinize sticker almistiniz ya tekrar paylaşabilir misiniz fotosunu? Yaptirdiginiz siteden tasarladım ama yazı altta oluyor ortaya falan alınabiliyor mu yazı :KK51:

Bır de jüt kumaşa sticker yapışır mi? Elinizde sticker kaldıysa jüt kumaşa benim için deneyebilir misiniz? :olamaz: benim magnetler jüt ten yaptık.dogum beklenmedik anda olunca isimsiz kaldı veremiyorum kimseye. şimdi dışarıya da çıkamıyorum netten halledeyim dedim :)

LezzetliCipetpet LezzetliCipetpet Emira SY Emira SY

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 272 gün geçti.

Spizella

Realist
Pro Üye
27 Ağustos 2017
13.208
29.183
Kızlar şekerlerinize sticker almistiniz ya tekrar paylaşabilir misiniz fotosunu? Yaptirdiginiz siteden tasarladım ama yazı altta oluyor ortaya falan alınabiliyor mu yazı :KK51:

Bır de jüt kumaşa sticker yapışır mi? Elinizde sticker kaldıysa jüt kumaşa benim için deneyebilir misiniz? :olamaz: benim magnetler jüt ten yaptık.dogum beklenmedik anda olunca isimsiz kaldı veremiyorum kimseye. şimdi dışarıya da çıkamıyorum netten halledeyim dedim :)

Soruların cevabını bilmiyorum ama ben tüle zımbaladım

IMG_1189.JPG

Yapışmaz ise deneyebilirsin

LezzetliCipetpet

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
24 Mayıs 2010
7.841
16.863
28

Canım benim stickerım böyle, belki seçtiğin modelden kaynaklı bir şeydir. Başka bir etikette de dene istersen.
20180808_154302.jpg

Bir de malzemeler annemde, anneme geçince bugün dener yazarım inşallah etiket yapışıyor mu jüt kumaşa diye

Sevdeeee1

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2017
1.896
2.520
Soruların cevabını bilmiyorum ama ben tüle zımbaladım

Eki Görüntüle 2203185

Yapışmaz ise deneyebilirsin

Teşekkür ederim canım senin de sticker mı? Yapışmazsa ben de zimbalarim mantıklıymıs :KK68:

Canım benim stickerım böyle, belki seçtiğin modelden kaynaklı bir şeydir. Başka bir etikette de dene istersen.
Eki Görüntüle 2203187

Bir de malzemeler annemde, anneme geçince bugün dener yazarım inşallah etiket yapışıyor mu jüt kumaşa diye

Çok tesekkur ederim canım :KK68: ben burda birisinden görüp resimlimagnet sayfasını kaydetmişim.buradan mı yapmıştıniz canım :olamaz:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 272 gün geçti.

LezzetliCipetpet

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
24 Mayıs 2010
7.841
16.863
28
Teşekkür ederim canım senin de sticker mı? Yapışmazsa ben de zimbalarim mantıklıymıs :KK68:

Çok tesekkur ederim canım :KK68: ben burda birisinden görüp resimlimagnet sayfasını kaydetmişim.buradan mı yapmıştıniz canım :olamaz:
Yok canım biz iki site kullandık tasarimsensin.com ve tasarimabasla.com diye. İlk siteden lolipopların stickerını bastırdık. Diğer siteden de 3 yaşına giren yeğenime doğum günü için sticker, pipet, peçete, su şişesi etiketi vs yaptırdık. İki sitede aynı gün kargoladı, ertesi gün elimize geçti canım