2018 Ocak Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    261

Biricik_rose

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2017
458
454
Merhaba tatlı anneler uzun zamandır topiğe girmiyorum birlikte çok güzel bi süreç geçirmiştik çok şey öğrenmiştim şimdi 2.ye hamileyim 6 haftalık yeni öğrendim ve çok üzülüyorum günlerdir ağlıyorum kabullenemedim sezaryen Doğum yaptım kendimi hiç hazır hissetmiyorum ailem uzakta 2 bebekle nasıl baş edicem çok endişeliyim benim gibi 2.ye hamile olan var mı yada peş peşe Doğum yapan

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1201 gün geçti.

grafikdelisi

benim minik boksörüm ❤❤❤
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2017
314
168
27
Merhaba tatlı anneler uzun zamandır topiğe girmiyorum birlikte çok güzel bi süreç geçirmiştik çok şey öğrenmiştim şimdi 2.ye hamileyim 6 haftalık yeni öğrendim ve çok üzülüyorum günlerdir ağlıyorum kabullenemedim sezaryen Doğum yaptım kendimi hiç hazır hissetmiyorum ailem uzakta 2 bebekle nasıl baş edicem çok endişeliyim benim gibi 2.ye hamile olan var mı yada peş peşe Doğum yapan
Bende 2018 ocak annesiydim sezeryan doğum yaptım şimdi 10 haftalik hamileyim korkma canım üzülme biz bir de emiyorduk yeni yeni birakmaya çalışıyoruz rabbim kolaylığını verir inşallah

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 636 gün geçti.

Lilyumm_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2017
2.050
3.353

Canım hayırla, sağlıkla gelsin inşallah bebeğin. İki yılın belki zor geçer ama sonrası ferah olur arkadaş gibi büyürler. Kendini de bebeğini de üzmemelisin.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1180 gün geçti.

ferayegul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2014
3.357
4.913
Bende 2018 ocak annesiydim sezeryan doğum yaptım şimdi 10 haftalik hamileyim korkma canım üzülme biz bir de emiyorduk yeni yeni birakmaya çalışıyoruz rabbim kolaylığını verir inşallah
Bebeğin saglikla gelsin. Evet ilknzamanlar zor gecer bu gercek ama sonrasinin mufakatini dusunursen harika. Bebegine oyun arkadasi geliyor ileride de can yoldasi inşallah

yesa1

Bşlngç 59.8 güncel 54 hedef 48 boy 1.56
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2008
23.472
37.352

Niye biraktiriyorsunuz ki

yesa1

Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2008
23.472
37.352
Sağlıkla gelsin bebeler :)

doalisa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2012
281
412

Ben de ocak annesiyim ve hamileyim ben de sezaryen oldum hiç üzülme sorun yaşamazsın iki çocuk bakabileceksen herzaman daha iyidir çok şanslı olduğumu düşünüyorum bin şükür olsun zaten göreceksin zaman çabuk geçecek

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 719 gün geçti.

doalisa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2012
281
412
İkinciye hamile olan varmış bayağı üzülüp bebeklerinizi üzmeyin sadece sabır sonrası güzel olacak tek başına büyütmek biraz zor olur ama imkansız değil herşeyin bir yolu bulunuyor yeter ki neşemizi pozitifliğimizi kaybetmeyelim

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 719 gün geçti.

ferayegul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2014
3.357
4.913
Aaa cnm yukarida bir arkadasi gordum seni atlamisim gormedim. Hayirli ugurlu olsun insallah. hic uzulme biraz zorlanicaksin ama sonrasi ferah insallah. Benim doktorum gebelik dahil 2 yil demisti 2. Gebelik icin. Yani bebek 15 aylikken hamile kalabilirsin demisti ki senin bebeginde yasina geldi. Rabbim saglikla almayi nasip etsin kucagina

grafikdelisi

benim minik boksörüm ❤❤❤
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2017
314
168
27
Canım hayırla, sağlıkla gelsin inşallah bebeğin. İki yılın belki zor geçer ama sonrası ferah olur arkadaş gibi büyürler. Kendini de bebeğini de üzmemelisin.
Inşallah canım bende öyle umuyorum :)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 636 gün geçti.

yesa1

Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2008
23.472
37.352
Once gunde 2 kez verdim 3 gün sonra 1 derken aklina gelmez oldu suan bıraktı

Kendi biraktiysa bilemem de hamileyken emzirilirmis hiç bir sakıncası yokmuş o şehir efsaneymis

Yıllar boyunca bir sürü çocuk Sutten kesildi anneler hamile diye. Yazık olan o çocuklara oldu

Biricik_rose

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2017
458
454
Amin inşallah Salı günü doktor randevum bende emziriyorum nette devam edebileceğimiz yazıyor tabi doktorun görüşü önemli senin doktorun ne düşünüyor bu konuda

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1201 gün geçti.