2018 Ocak Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    261

Cagbet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2017
35
26
39
Sicak silikonsa ben denedim onuda sokuyor.vidayi sokemedi.zaten bi sure sonra alisti simdi hic denemiyor.

Gullya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2017
568
428
30
Merhaba arkadaşlar, evdeki sivri köşelerden bebeklerinizi nasıl koruyorsunuz. Bütün köşe koruyucuları aldım bildiğim. Ama kızım söküyor. Var mı orijinal fikirleriniz.
Benim kızımın kaşı yarıldı sehpa kesti en son çare nalburdan eşik süngeri aldım kalın ve çok esnek değil TV ünitesini ve orta sehpanın sivri yerini onunla kapladım

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1186 gün geçti.

ferayegul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2014
3.357
4.913
Benim kızımın kaşı yarıldı sehpa kesti en son çare nalburdan eşik süngeri aldım kalın ve çok esnek değil TV ünitesini ve orta sehpanın sivri yerini onunla kapladım
Oyy çok geçmiş olsun kuzuna. Bende boydan boya bebek güvenliği için satılan arkası yapışkanlı kalın sungerlerden aldım ve kapladim. Ama gel gelelim kızım onu da soktu. Sizin ki sokmuyor mu?

Gullya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2017
568
428
30
Oyy çok geçmiş olsun kuzuna. Bende boydan boya bebek güvenliği için satılan arkası yapışkanlı kalın sungerlerden aldım ve kapladim. Ama gel gelelim kızım onu da soktu. Sizin ki sokmuyor mu?
Baya kuvvetli yapıştı sökmeye çalışıyor ama ötekiler gibi çabuk gelmiyor

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1186 gün geçti.

angelicna

angelicna
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2017
359
515
Merhaba arkadaşlar, evdeki sivri köşelerden bebeklerinizi nasıl koruyorsunuz. Bütün köşe koruyucuları aldım bildiğim. Ama kızım söküyor. Var mı orijinal fikirleriniz.

Canım ben de vazgeçtim artık, ne koyduysak söktü. Dolap kilitlerini de çözmüştü ama şimdi fisher price ın kilitlerinden aldım. Onları açamıyor. Yine aklınızda olsun sizin de.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1189 gün geçti.

ferayegul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2014
3.357
4.913
Canım ben de vazgeçtim artık, ne koyduysak söktü. Dolap kilitlerini de çözmüştü ama şimdi fisher price ın kilitlerinden aldım. Onları açamıyor. Yine aklınızda olsun sizin de.
Teşekkür ederim bizimde derdimiz dolap kilidi değilde eve aldığımız bütün sivri kenarlı mobilyalar... :)

Lilyumm_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2017
2.050
3.353
Bizim Dr.bu aşının ilk dozunu 14 aylıkken yaptı. 2 .dozuda 16 aylıkken yapacağız dedi. Önümüzdeki ay gittiğimizde 2. doz yaptıracağız.
B tipi aşı da mı iki dozmuş canım bilmiyordum. Teşekkürler bilgi için :)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1181 gün geçti.

yanne

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2010
1.784
3.131
Sorma ya kaldirilacaklari bende yok ettim ama yemek masasını nereye kaldırayım. O kadar sivri ki. Komidinlerin köşesi de öyle. Mutfak masası öyle. Yani gözüne gelecek diye aklım gidiyor. O koruyuculari koparıyor acaba silikonla yapıştırınca da çıkarabilirler mi
silikonu belki sökemeyebilir ama mobilyaya zarar vermezmi? birde bizimki nin kemirme huyu var. Haliyle salyasıyla herşey sökülüyor. bilemedim

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1204 gün geçti.

ferayegul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2014
3.357
4.913
silikonu belki sökemeyebilir ama mobilyaya zarar vermezmi? birde bizimki nin kemirme huyu var. Haliyle salyasıyla herşey sökülüyor. bilemedim
Kafasına gözüne zarar vereceğine varsın mobilya zarar görsün diyorum ama silikon da pat pat atıyor kendini çözümsüz kaldım bu konuda. Yukarı da bir arkadaş vidalamis son care

xxxOzLeMxxx

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2015
1.389
1.641
33
B tipi aşı da mı iki dozmuş canım bilmiyordum. Teşekkürler bilgi için :)

Merhaba asiyi doktorumuzla bugun gorusebildik turkiyeye yeni giren bi asidan bahsetti doktorumuz beklettigim hastalarim icin cok iyi oldu avrupada vardi bize yeni geldi dedi 3 doz olarak yaptiricakmisiz b tipi dediginiz asi nedir farkli turlerimi varmis

bshk1993

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2017
606
987
27
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 4 gündür emziği bıraktırdım oğluma. Ama böyle olacağını bilsem askere gidene kadar bıraktırmazdım. Öğlen uyutmaya çalışıyorum resmen ağlıyorum artık uyumaya direniyor tam uyuyacak uyanıyor ağzı sürekli emzik arıyor. Artık 3 günün sonunda dayanamadım emziği verdim bu seferde kendi almak istemedi. Artık versekte almıyor ama uyutmak resmen azap oldu. Daha ne kadar böyle sürecek bilmiyorum ne yapmam lazım bi fikri olan var mı? Ayrıca çok hareketli yaramaz bi çocuk ama emzikten sonra daha bi tuhaf oldu uyanıcağı an yatakta tekmeler atarak elleriyle bi yerlere vurarak uyanıyor. Bu da emzikten dolayı mıdır? :KK43:( çok zordayım.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1206 gün geçti.