2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262
Kızlar göğsüm sıkışıyor sıkıntı geliyor bana ama ben üşüyorum
Her zaman aynı olmuyorlar ki 2 gün önce bildiğin kolunu bacağını tutabiliyorduk kaydırdırıyordu kendini böyle hop elimin altından kayıyordu
Dün akşama kadar oynamadı arada minik minik oda gurultu gibi. Artık bebeklerimiz uyuyor

her zaman ayni olmazlar canim. sikma canini. artik yerleri de daraliyo hareket alanlari da cok fazla olmayacak. kendimizden pay bicelim. ben bazen cok hareketli bazen kimildayacak halim olmuyo. annelik boyle iste canim. hareket etse de etmese de hep aklimiz onlarda.

Cinsiyetler öğrenildi , testler yapıldı , şeker testleri de bitti ? Başka test kalmadı artık Doğuma sayacağız ?

Şeker testi yaptırmayan kaldı mı bu arada ?

Cinsiyetler öğrenildi , testler yapıldı , şeker testleri de bitti ? Başka test kalmadı artık Doğuma sayacağız ?

Ben yaptırmadım şeker testi zaten tatlıyla aram yok dediğin gibi ilk hedef 30. Hafta 32 34 öyle hafta sayacaz her güne şükredecez inşallah

Havalar useyecek kadar soğuk değil canım üşümem ama bilmiyorum ya Allah sonumuzu hayretsin Sağlıkla kucağımıza versin bebislerimizi

panik yok :KK76:
Üşümek yada üşümemek bebeği etkilemez etkileyecek olsa benim kız anne Karnında soğuğa mahkum kalmaktan çok üşüyen birisi olurdu.:anneadayı:

Çatı var çatı :KK45:

:halay:

hahahaha bak onu unuttum 37-38 Doğuma yakın zaman onlar :bicak: belki o zamana doğuranlar bile olabilir.:KK49:

Ben yaptırmadım şeker testi zaten tatlıyla aram yok dediğin gibi ilk hedef 30. Hafta 32 34 öyle hafta sayacaz her güne şükredecez inşallah

Bende yaptırmadım evde ölçtüm doktor gerek yok dedi iyi de oldu :anne:
ben yine rahatım şöyle 36 göreyim öyle sayarım artık gelebilir diye :anne::110:
36-38 arası gelebilir öncesinde geleni kabul etmiyorum

panik yok :KK76:
Üşümek yada üşümemek bebeği etkilemez etkileyecek olsa benim kız anne Karnında soğuğa mahkum kalmaktan çok üşüyen birisi olurdu.:anneadayı:

hahahaha bak onu unuttum 37-38 Doğuma yakın zaman onlar :bicak: belki o zamana doğuranlar bile olabilir.:KK49:

Bende yaptırmadım evde ölçtüm doktor gerek yok dedi iyi de oldu :anne:
ben yine rahatım şöyle 36 göreyim öyle sayarım artık gelebilir diye :anne::110:
36-38 arası gelebilir öncesinde geleni kabul etmiyorum

Ayyy çatı olmadan dogurursam çok üzülürüm hahahah

Ya da doktorum çatıya gerek yok derse çok üzülür çatı yapan doktor ararım hahhaaha

Ayyy çatı olmadan dogurursam çok üzülürüm hahahah

Ya da doktorum çatıya gerek yok derse çok üzülür çatı yapan doktor ararım hahhaaha

:emir_bebek::emir_bebek:Özellikle sor yapmıyorsanız doktor değiştireceğim de,
Kontrolde sorabilirsin aslında kaçıncı hafta yapılıyor her doktor farklı olabilir.

Her çatı catiiiii dediğimde şu karikatür geliyor aklıma :KK70:

Catiiiii verin bana catiiiii

Screenshot_2017-10-23-18-08-07.png

Ben daha yaptırmadım canım ya dr gel dedi ilk gittiğim bu gittiğim yeni dr da hic bahsetmedi benimde aklımdan çıktı unuttum söylemeyi iki hafta sonra tekrar gidecem ne zamana kadar yapılıyordu acaba çünkü ailede seker var annemde teyzemlerde falan ondan gerçi seker hen hemen hic kullanmiyorum çayda bile ama yinede belli olmaz

Ben daha yaptırmadım canım ya dr gel dedi ilk gittiğim bu gittiğim yeni dr da hic bahsetmedi benimde aklımdan çıktı unuttum söylemeyi iki hafta sonra tekrar gidecem ne zamana kadar yapılıyordu acaba çünkü ailede seker var annemde teyzemlerde falan ondan gerçi seker hen hemen hic kullanmiyorum çayda bile ama yinede belli olmaz

28. Hafta diyebiliyorum senşn tam sonuna denk gelecek istersen dr bi ara sor belki öncesinde gel der. Benimde annemde gizli şeker var ama bende çıkmadı. Tokluk ölçtüm evde annemin şeker aleti ile sonuçlara baktı dr gerek görmedi.

Arkadaslar seker yuklesinde 50 liklik yuksek çikip 100 luk normal cikan varmi veya ikiside yuksekse ne yapiliyor

X