2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262
meltem_kaya meltem_kaya @ferayegul

Bugün suladım şuanda epey ıslak sizce ne zaman bu dediğinizi yapayım

Bir soru daha vitamin verin diyor o ne ola ki?

canım saksının içine doğru parmağını batır ya da saksıyı elinle şöyle bir tart çok hafif gelince sularsın. vitamini ben çiçekçilerden alıyorum ama orkide vitamini farklı sanırım alırken nasıl kullanılacağını tarif ederler. ben bi süre baktım sıkıldım yengeme verdim o çok güzel bakıyor orkidelere.. zahmetli bir bitki. ben hep kaktüs veya etli yapraklı bitkiler bakıyorum unut bi ay su verme bana mısın demiyorlar :KK70:

canım saksının içine doğru parmağını batır ya da saksıyı elinle şöyle bir tart çok hafif gelince sularsın. vitamini ben çiçekçilerden alıyorum ama orkide vitamini farklı sanırım alırken nasıl kullanılacağını tarif ederler. ben bi süre baktım sıkıldım yengeme verdim o çok güzel bakıyor orkidelere.. zahmetli bir bitki. ben hep kaktüs veya etli yapraklı bitkiler bakıyorum unut bi ay su verme bana mısın demiyorlar :KK70:
Bende bende kaktus candir

ben hiç bakmam çiçek ne yalan söyleyim bu ara bir çiçek merakı geldi bide bonsai çiçeğin var o gğzel büyüdü ama şu orkideye bir el atıp halletmem lazım. Minik süs kaktüsüm var sen deyince geldi aklıma uzun zamandır su vermiyorum süs gibi duruyor

Kızlar burun tıkanıklığına ne önerirsiniz?
Deniz suyu sıkıyorum ben canım.. Bir de iki gündür hastayım bayağı tıkalı, arada dudağımın üstüne çok hafif vicks krem sürüyorum, kokusu bayağı rahatlatıyor.. Bir de arkadaşların dediği şu başucuna soğan kesip koyma var, onu da bu gece deneyeceğim..

Deniz suyu sıkıyorum ben canım.. Bir de iki gündür hastayım bayağı tıkalı, arada dudağımın üstüne çok hafif vicks krem sürüyorum, kokusu bayağı rahatlatıyor.. Bir de arkadaşların dediği şu başucuna soğan kesip koyma var, onu da bu gece deneyeceğim..

Dün okyanus suyu sıktım yattım hiç etki etmedi
kalktım soğan kestim hemen uyumuşum ve uzun süre sonra deliksiz uyudum

Normal Doğum düşünenler doktorunuza sordunuz mu ? Doğum gece oldu geliyor mu ? Yoksa nöbetçi doktor mu bakıyor ?

Bazı doktorlar extta ücret karşılığı geliyor yada eski hastanede öyle bir şey duymuştum bayan bir dr uzakta evi gece olursa yerine başka o zaman Benin doktorumda o adam geliyor öyle anlaşmışlar.

İlk gittiğimde sormuştum bana nöbetçi dr muayene eder eğer başladı ise gelirim yoksa sabah 8:30 da buradayım demişti doktor 2 hafta sonra gideceğim yine soracağım.

X