2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262
Normal Doğum düşünenler doktorunuza sordunuz mu ? Doğum gece oldu geliyor mu ? Yoksa nöbetçi doktor mu bakıyor ?

Bazı doktorlar extta ücret karşılığı geliyor yada eski hastanede öyle bir şey duymuştum bayan bir dr uzakta evi gece olursa yerine başka o zaman Benin doktorumda o adam geliyor öyle anlaşmışlar.

İlk gittiğimde sormuştum bana nöbetçi dr muayene eder eğer başladı ise gelirim yoksa sabah 8:30 da buradayım demişti doktor 2 hafta sonra gideceğim yine soracağım.
Canım bizim hastanede kadin dogumcular hep kadindi dimi gecen Tülay hanim rahatsizlaninca benimde aklıma direk ya benim doğum zamanimda rahatszilanirsa kim gelir acaba nasıl olur ya da gece olsa napar falan onlar geldi

benim 75 di şimdi 80 düşün 23 ay emzirdim.,

büyüklükle hiç alakası yok :işsiz: ama emzirme döneminde süt dolunca böyle taş gibi oluyor emzirme bitince keçi memesi :spor::KK17:

:KK70:keci memesi muazzam bi benzetme olmus valla :KK70: benim de minnaklar biraz dolgunca 80 oldular ama emzirdikten sonra keçiye dönüşmesin noluuuuurrr :KK70:

Kızlar herkes karnıma küçük bu bebek zayıf doğacak diyor çok canım sıkıldı doktor kilosu normal dedi bende toplamda 9 kilo aldım 59 oldum zar zor kadına benzedin diyor kv kilo konusunda :/

Üfff benim bebisim 1200gr gobek çevresi 1 hafta geriden geliyor bana da gecen arkadasım dedi yok senin göbeğin kucuk de ondan bebek kucuk plasentanda sıkıntı vardır suyun da az oldugundan kucuk göbeğin cart curt :KK67: takma ya sinir bozuyolar evet ama belki de kıskandıklarından bi de böyle dusunelim:KK73:

benim 75 di şimdi 80 düşün 23 ay emzirdim.,

büyüklükle hiç alakası yok :işsiz: ama emzirme döneminde süt dolunca böyle taş gibi oluyor emzirme bitince keçi memesi :spor::KK17:

:KK70:keci memesi muazzam bi benzetme olmus valla :KK70: benim de minnaklar biraz dolgunca 80 oldular ama emzirdikten sonra keçiye dönüşmesin noluuuuurrr :KK70:

Kızlar herkes karnıma küçük bu bebek zayıf doğacak diyor çok canım sıkıldı doktor kilosu normal dedi bende toplamda 9 kilo aldım 59 oldum zar zor kadına benzedin diyor kv kilo konusunda :/

Üfff benim bebisim 1200gr gobek çevresi 1 hafta geriden geliyor bana da gecen arkadasım dedi yok senin göbeğin kucuk de ondan bebek kucuk plasentanda sıkıntı vardır suyun da az oldugundan kucuk göbeğin cart curt :KK67: takma ya sinir bozuyolar evet ama onların gobusleri everest'e çıktıysa belki de kıskandıklarından bi de böyle dusunelim:KK73:

doktorun.birsey dedi mi canim. en iyisini onlar bilir.
Bi de canım aldırmamaya karar verirsen dogum yapacak dr a söyle sonra kafasına göre dogumda aldım gerekliydi falan demesin biz bu süreçlerin içinde oldugumuz için daha dikkatli olmalıyız seninde inşallah küçülmüştür
Haklısın canım inşallah iyi bir doktor ve hastane bulabilirsem konuşacağım

Üfff benim bebisim 1200gr gobek çevresi 1 hafta geriden geliyor bana da gecen arkadasım dedi yok senin göbeğin kucuk de ondan bebek kucuk plasentanda sıkıntı vardır suyun da az oldugundan kucuk göbeğin cart curt :KK67: takma ya sinir bozuyolar evet ama onların gobusleri everest'e çıktıysa belki de kıskandıklarından bi de böyle dusunelim:KK73:
O nasıl arkadaş öyle. Senin bu konudan muzdarip olduğunu bilmiyor mu? Şu hassas konuların üstüne kötü yorum yapan insanlardan nefret ediyorum.

canim bende instgramdan yazdim.cevap bekliyorum bakalim insallah yazar

birimize cevap yazar inşallah :anneadayı:

Canım bizim hastanede kadin dogumcular hep kadindi dimi gecen Tülay hanim rahatsizlaninca benimde aklıma direk ya benim doğum zamanimda rahatszilanirsa kim gelir acaba nasıl olur ya da gece olsa napar falan onlar geldi

Erkek doktor yok canım ama nöbette 2 kez doktora denk geldim birisi Türk değildi zaten diğeri de yeni doktor olmuş acayip heyecanlıydı gece denk gelmek istemiyorum o yüzden. Normal Doğumda doktorla işimiz yok ebelerle işimiz ama yine de inşallah gündüz olur..

Kiyamam yavrumm ❤ nasıl masum :)

:emir_bebek:

Hala 80 benim küçülme olmadı
Ama daha kötüsünü söyleyim tek göğsümü emmedi o taş gibi 75 diğeri 80 keçi memesi

Son düzenleme:
Yok karnın büyük küçük. Plesantaya bile yorum yapmış sanırsin kırk yıllık kadın doğumcu
Insanlar patavatsiz asosyal toplum icinde konusmayi bilmiyorlar kirarmiyim be diyorum kendilerini aptal duruma dusuruyorlar..benimde sonlandirilan gebeligimden sonra bi arkadasim aradi yikilmisim zaten yasadigimi anlattim bi taraftan agliyorum durdu durdu ve ne dedi biliyomusunuz ? Senin bir daha cocugunda olmaz hepsi sakat olur simdi ....konusacak durumda degilim dedim ve kapattim bir daha da gorusmedim tum iliskimi kestim..

Insanlar patavatsiz asosyal toplum icinde konusmayi bilmiyorlar kirarmiyim be diyorum kendilerini aptal duruma dusuruyorlar..benimde sonlandirilan gebeligimden sonra bi arkadasim aradi yikilmisim zaten yasadigimi anlattim bi taraftan agliyorum durdu durdu ve ne dedi biliyomusunuz ? Senin bir daha cocugunda olmaz hepsi sakat olur simdi ....konusacak durumda degilim dedim ve kapattim bir daha da gorusmedim tum iliskimi kestim..

:sinirli:Bu patavatsızlık bile degil.
Densiz...

X