2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262
Ben fantastik şeyleri severim. Hayal ürünü şeyler hoşuma gidiyor. . Cem yılmaz diyince saçlarım dikenleniyor :KK70: :KK70:

:KK45::KK56:

:emir_bebek::emir_bebek::halay:Bizde izleriz canlı canlı

Baktınız Doğum var bilin benim :KK55:

InsaAllah hakkimizda hayırlısı olsun canım kendi doktorlarimizla ben Tülay hanima alistm şimdi onda rahatım o olsun yanımda isterm bakalım nasip

Tülay hanımda geliyor gece başında ilk ona gittiğim için ona da sormuştum. :KK47:
alıştığımız için yanımızda doktorlarımızı istiyoruz

İlk doğumdan Osman bey gelmeden doğurmam diye bağırmıştım uyuz bir ebe vardı bellı yetkili tutabilirsen tut kızım demişti

Dün okyanus suyu sıktım yattım hiç etki etmedi
kalktım soğan kestim hemen uyumuşum ve uzun süre sonra deliksiz uyudum

Ayy darısı bana inşallah ❤

Kızlar madem göğüs mevzusu açıldı emzirdikçe göğüsler küçülürmü?? Ben bi gün doktorumda saatimi beklerken bi bayan sohbet ediyordu. İşte ben gençken göğüslerim çok büyüktü ama iki çocuk emzirdikten sonra çok küçüldüler felan diye. Merak ettim acaba gerçekten küçülüyormu. Malum benimkiler normalde de baya büyük. :KK43:

Küçüleni duydum, annem :KK70: ama kızların da dediği gibi pörsüme oluyor :KK70:

Ben pek komedi türü şeylerden hoşlanmam. Bazen eşim izliyor öyle programlar, Ben mal mal bakıyorum. Ya hiç mi ağzı kıpırdamaz insanın arkadaş. Yok. Bana o tür şeyler komik gelmiyor. :KK70:

Benim gibisini buldum

:KK45::KK56:

Baktınız Doğum var bilin benim :KK55:

Tülay hanımda geliyor gece başında ilk ona gittiğim için ona da sormuştum. :KK47:
alıştığımız için yanımızda doktorlarımızı istiyoruz

İlk doğumdan Osman bey gelmeden doğurmam diye bağırmıştım uyuz bir ebe vardı bellı yetkili tutabilirsen tut kızım demişti
Ohh o zaman iyi canım biz daha konusmadik hic doğumdan falan gelirm ederm vs demedi daha erken diye belki
Malesef doğru canım dogurmam desek bile cikacaklar esimde diyor ki yanına birini al doguma girerken ben o olsun istiyordum kısmet olmayacak ee yalnız olma diyor annen annem kardesim biri girsin diyede ben istemiyorum kimseyi esim yoksa kimse olmasın beni tek o rahatlatır destek olabilir bakarız dedim gecistirdm sanki yanıma giren dogurtucak beni ve kardeside bekar dedim kızı doguma sokup evliliktenmi sogutucaz:KK70:

Kızlar on günü geçmiş grip im hala tam iyilesemedim sizi de takip edemiyorum merak ediyorum sizleri paylaşımlarınızı benim gibi mide yanması şikayeti olup cozum bulan var mi Rennie duo içiyorum ama etkisini göremiyorum kusmak ile sonuçlanıyor hep Sabah ise gidicem ama uykuya dalamıyorum mide yanması sebebi ile.

Bir konu hakkında bilginize ihtiyacım var kızlar. Bende mantı yapıp buzlua koymak istiyorum. ama nasıl muhafaza edeceğimi bilmiyorm. Siz fırınlayip mi koyuyorsunuz? Yoksa direk unlayip mi atıyorsunuz?
İki turlu de koyabilirsin kuzum fırınlayıp atabilirsin ki benim daha hoşuma gidiyor diğer türlü atarsan da az un koy yapışmadan birbirine poşetle at dondurucuya

İyi geceler kızlar 3 hafta geçti son 1 gün geçmez bana . Cuma öğlen arası bebişi görmeye gideceğiz . En son 740 gramdı evlat . Acaba ne kadar büyüdü ? Çok merak ediyoruz . Doktorum sonraki haftalar için 2 haftada bire düşüreceğiz kontrolü demişti . Şu an size bunları yazarken oğlum tekmeleri ile eşlik ediyor . Sıpa artık bildiğimiz acıtıyor canımı ya :)

Benim de 3 hafta önce kontrolde 747 gr, bugün gittim 1.138 gr olmuş kızım. 28+1'im, bebek 28+5 görünüyor dedi doktorum ve 2 haftada 1 gel dedi bundan sonra . Senin oğluşun da bu civardadır bence, tarihlerimiz aynı sayılır, o tekmeler bende de mevcut, mutlu oluyorum ben tekmeledikçe :)

Ohh o zaman iyi canım biz daha konusmadik hic doğumdan falan gelirm ederm vs demedi daha erken diye belki
Malesef doğru canım dogurmam desek bile cikacaklar esimde diyor ki yanına birini al doguma girerken ben o olsun istiyordum kısmet olmayacak ee yalnız olma diyor annen annem kardesim biri girsin diyede ben istemiyorum kimseyi esim yoksa kimse olmasın beni tek o rahatlatır destek olabilir bakarız dedim gecistirdm sanki yanıma giren dogurtucak beni ve kardeside bekar dedim kızı doguma sokup evliliktenmi sogutucaz:KK70:

Ben ilk gider gitmez 2 doktora da normal Doğum destekçisi olmasını sordum bide gece gelip gelmemesini ikisi de bu konuya olumlu bakıyor. Mesai saatleri aynı başlıyor 08:30 da oradalar ama gece gittik ebe dr bakıyor gerekirse geliyor Doğum başladıysa yani.

Bu arada doğumhane nerede çok merak ediyorum. 3. Kat Doğum katı ebeler hemşireler çok tatlı sık sık serum takıldığı için biliyorum.

O anda yanında işi bilen biri ebe doktor olsun yeter tabi sen yanına birisini istiyorsan doktorunla konuş her doktor bunu kabul etmiyor.
Eski doktorum ayağımın altında kimseyi istemiyorum demişti fotoğrafçı dahil.

26. Hafta da gördüm oğlumu randevuyu da 4 kasım 32. Haftaya aldım 6 haftadır görmüyor olacağım ooooffff:anneadayı:

S selifor Ayşegül hanım cumattwsi de hastanede daha önceleri yoktu

Bende öyle biliyorum canım ama bana bir yıl sonra dedi şaşırdım acaba ben mi yalnış hatırlıyorum diye ah ah öyle bir yere düştüm ki allaha emanet yaşıyoruz işte kaldığım yerde sağlıkçılar o kadar vurdum duymaz bilgisiz ki şaşırıyorum gerçekten türkiye gibisi yokmuş anladım En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
Hangi ulkedesin, bende yurtdisindayim ve turkiyedeki hamilelerin surekli ultrasona girmesini cok kiskaniyorum :mad:o_O

Hangi ulkedesin, bende yurtdisindayim ve turkiyedeki hamilelerin surekli ultrasona girmesini cok kiskaniyorum :mad:o_O

Sizde 9 Aydan 3 kez falan bide 40-45 sürüyor ama bizde sizi kıskanıyorum
Bide Doğum odada oluyor Buda psikolojik olarak güzel bence, ayrı bir ameliyathane olmuyor
Fransa’da arkadaşım var omdan biliyorum

Sizde 9 Aydan 3 kez falan bide 40-45 sürüyor ama bizde sizi kıskanıyorum
Bide Doğum odada oluyor Buda psikolojik olarak güzel bence, ayrı bir ameliyathane olmuyor
Fransa’da arkadaşım var omdan biliyorum
Sadece 12. Ve 20. Haftada toplam iki kere yani, biz hamilelik boyunca hic doktor gormuyoruz her randevuda baska bir ebeyle kisa bir gorusme, dedigin gibi tek guzel kismi ameliyathane gibi bi yer degil normal otel odasi gibi bi yerde dogum

Sadece 12. Ve 20. Haftada toplam iki kere yani, biz hamilelik boyunca hic doktor gormuyoruz her randevuda baska bir ebeyle kisa bir gorusme, dedigin gibi tek guzel kismi ameliyathane gibi bi yer degil normal otel odasi gibi bi yerde dogum

Kendinize ait bir Ebe oluyor doktor gerine zaten doğumu da onlar yaptırıyor

Canım sen hangi ülkede yaşıyorsun. Ben Almanyadayım ve her ay düzenli olarak doktor kontrolüm var. Hatta ilk ay 3 kereydi kontrolüm.

Ben ilk gider gitmez 2 doktora da normal Doğum destekçisi olmasını sordum bide gece gelip gelmemesini ikisi de bu konuya olumlu bakıyor. Mesai saatleri aynı başlıyor 08:30 da oradalar ama gece gittik ebe dr bakıyor gerekirse geliyor Doğum başladıysa yani.

Bu arada doğumhane nerede çok merak ediyorum. 3. Kat Doğum katı ebeler hemşireler çok tatlı sık sık serum takıldığı için biliyorum.

O anda yanında işi bilen biri ebe doktor olsun yeter tabi sen yanına birisini istiyorsan doktorunla konuş her doktor bunu kabul etmiyor.
Eski doktorum ayağımın altında kimseyi istemiyorum demişti fotoğrafçı dahil.
Ben yanımda kimseyi istemiyorum canım esim olsa onu isterdim sadece
Bende bilmiyorum hic kaçıncı katta falan simdilik 1.katta dönüyor ya işler hic merak etmedim doğrusu sen benden önce orda dogurup bilgilendirmis olacaksın beni canım:halay:

26. Hafta da gördüm oğlumu randevuyu da 4 kasım 32. Haftaya aldım 6 haftadır görmüyor olacağım ooooffff:anneadayı:

S selifor Ayşegül hanım cumattwsi de hastanede daha önceleri yoktu
Benimde senden tam 1 hafta sonra randevum 11inde Tülay hanımada cumartesileri ordaymis süreklimi bilmiyorum
Bende 28.haftada görmüş olucam belki iyi bakabildiysem daha büyükte çıkabilir sağlıklı iyi olsunda yalniz sen arayi cok acmissin nasıl dayandin o kadar ben özledim bile daha 2 hafta var ya

Kızlar resmen demin sinirden ağladım ya. Sırtımın ağrısından Ne sağa ne sola dönebiliyorum. Burnum tıkalı,gözler yanıyor ve şişmiş durumda. Boğazım,damağım ve kulaklarımda acayip kaşınma var. Şimdi kalkıp kendime papatya çayı yaptım en azından boğazımdaki gıcıklığı alsın. :KK43:

X