2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262
Ayşegül hanım cok yoğun sanırım ki 1 saat beklemenden belli evet senin arastirman şart dogum zamani ne olur belli olmaz bende bir sonraki degilde ondan sonrakinde artık konusurm dogum şeylerini bir dahakinde konusu gecmezse eger zaten doğum dedikce beni heyecan basıyor sabirsizlaniyorm kızımı kucağıma almak icin ama bir yandanda diyorum tek bedende iyiyiz kimse dokunamiyor sadece benimle diyede illa çıkacak birgün mecbur:KK48:

7 ayda 7 kez gittiysem kadını hiç boş görmedim Doğumda bile değilse sırada bekleyen 3-4 hastası mutlaka oluyor kadının.

Eski de öyleydi benim ondan yabancı gelmedi.
4 kasım 1:30 randevum 3 gibi ancak girerrim

7 ayda 7 kez gittiysem kadını hiç boş görmedim Doğumda bile değilse sırada bekleyen 3-4 hastası mutlaka oluyor kadının.

Eski de öyleydi benim ondan yabancı gelmedi.
4 kasım 1:30 randevum 3 gibi ancak girerrim
Sen hastaneyi gez tanı diye doktor kıyak geçiyor sanırım canım:KK48:

Geçmiş olsun canım dikkat et havalar değişiyor sürekli
Kızlar resmen demin sinirden ağladım ya. Sırtımın ağrısından Ne sağa ne sola dönebiliyorum. Burnum tıkalı,gözler yanıyor ve şişmiş durumda. Boğazım,damağım ve kulaklarımda acayip kaşınma var. Şimdi kalkıp kendime papatya çayı yaptım en azından boğazımdaki gıcıklığı alsın. :KK43:

O biraz çok şey istemek olabilir sanki :anneadayı::KK200:
42. Haftaya kadar doğmamalı ancak öyle her doktorda buna cesaret edemiyo 40tan sonra bebek anne karnında kakasını falan yapıyor riskli oluyor ./

Amin inşallah

Doğrudur,
kız bebekler erken gelir derler ama ben ve ablam 1 hafta geç gelmişiz beklenen tarihten :)

Belki anama çekerim ben de, kızım da bana çeker :KK70:

Ahh ben de hem nasılllll

Tabi canııım dilersen 4 boyutlu da bakabiliyorlar kilo ölçümü falan yapılıyor bosuna para veriyoruz doktorlara :)

:oha: bunu diyenin cocugu falan var mı acaba bi tanıdığıma da lohusalık depresyonu yasarken kiloları duruyoken ooo sen iyice alırsın artık veremezsin de demişlerdi valla fitnelikte üstlerine yok azcık onlara karsı fitnelik mi öğrensek napsak :KK12:
Var canim 35 te ilk cocugunu dogurdu tedaviyke ikinci olmuyor onun kiskancligi midir nedir ben kimseye neden 2. Yapmiyorsun neden cocuk yapmiyorsun bile demem anlatmak istemedigi ozel bir sebebi olabilir cocugu olmaz evlilik kotudur maddi durumu yoktur uzulur isterse insanlar kendileri anlatir degil mi

34. Hafta deyince ben heyecanlandim. Birazda uzuldum. Bi an once bebegine kavuscak cok guzel. Ama hazirliklari tam mi bebek hastanede yatmak zorunda kalicak mi. Bunlar da beni endiselendirdi. Insallah topac gibi bi bebek dogurur da hastanede kalmaz bebek
Hemen hemen tamamdi hazirliklari hatta baby shower icin by nazlida biseyler hazirkatmisti saglicakla alsinda kucagina ....onemli degil bol bol dua istemis

Evet canim ozeller istio

Canm ben kendim yaptim ama astari yuzunu gecti. Instagramda ahsap isikli isimlik yaz cikan sayfalardan birj satiodu

Canim mantiyi kapat tepsiyle buzluga koy yarim saat donsun. Sonra cikar posetle geri koy. Birbirine yapismaz o zaman
Bende dun aldim bitane 27 tlye ham hali instaya bitmus halini.sordum 85 tl dedi bakalim becerebilcek miyim sen yapip bitirdin mi.foto atar misin?

Kızlar benim oğlan zaten karnımda baya hareketliydi ama dün geceden beri yaptığı hareketler sayesinde karnımda sertlik oluşturuyor dokunuyorum o kadar güzel bi duyguki resmen ellerimdeymiş gibi. Ama tabi ben biraz safım galiba kafası mı kolumu bacağım neresi olduğunu anlayamıyorum bazıları anlayabiliyormuş :)

Screenshot_2017-10-26-11-26-01-704.jpeg
Screenshot_2017-10-26-11-25-39-629.jpeg
Screenshot_2017-10-26-11-25-17-031.jpeg
Screenshot_2017-10-26-11-25-00-054.jpeg

Kızlar benim oğlan zaten karnımda baya hareketliydi ama dün geceden beri yaptığı hareketler sayesinde karnımda sertlik oluşturuyor dokunuyorum o kadar güzel bi duyguki resmen ellerimdeymiş gibi. Ama tabi ben biraz safım galiba kafası mı kolumu bacağım neresi olduğunu anlayamıyorum bazıları anlayabiliyormuş :)
Çok sert olan kafası yumuşak olan poposu ayak dirsek falan da alisirsan anlarsın ❤️

Çok sert olan kafası yumuşak olan poposu ayak dirsek falan da alisirsan anlarsın ❤️
:) çok heyecanlı ya. Bide gerçekten elimizde olsa nasıl bi duygudur kimbilir. Ama karnımda olması da güzel ya :) doğurunca özleyeceğim karnımda ki hallerini.

F ferayegul canım çok geçmiş olsun yataktan çıkma çayını hazırla bol bol sıvı tüket. C vitamini de tabii ❤️

H Hayrosgiller in iyi olmasına çok sevindim kızlar haberdar ettiğiniz için çok sağolun gece uyku arasında kaç kez aklıma geldi şükür iyilermiş.

F ferayegul canım çok geçmiş olsun yataktan çıkma çayını hazırla bol bol sıvı tüket. C vitamini de tabii ❤️

H Hayrosgiller in iyi olmasına çok sevindim kızlar haberdar ettiğiniz için çok sağolun gece uyku arasında kaç kez aklıma geldi şükür iyilermiş.
Çok sağol L Lilyumm_ cugum hastaneye geldim bakalım aman dikkat edin kendinize sizde

X