2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262
Günaydın kızlar size bişey sorcam dün gece 3 gibi lavobaya kalktım cok açık kahve akıntı gelmiş camasırıma peçete koydum bidaha gelmedi bebek hareketleri de iyi böyle bşr durum yaşayan oldu mu hiç
Doktora git baksınlar canım inşallah önemli bir şey değildir

Canım 8 saatlik bi yolculuk yapacağım onun için tavsiye etti doktor, ayaklar şişecek malum , varis çorabı da kan akışını sağlıyor sanırım henüz arastirmadım.
Valla benim bebiş inşallah döner, içerde baya hareket ediyor alan geniş olsa gerek, bakalım zaman gösterecek artik.
34e kadar döner canım ondan sonra da ihtimali az

arkadaşlar merhaba hamile kalmadan önce evlat edinmek veya koruyucu aile olmayı çok istiyordum aslında bekarligimdan istiyorum ancak eşimin tereddütleri sebebiyle bu konuyu kapatmistik. Ama benim için hala kapanmamış anlaşılan kızıma bir kardeş gelse fena mı olur :) bugün tekrar konuşacağım eşimle heyecanliyim evrakları 5 6 ayda tamamlarsak koşturmadan dolayi seçenekleri de geniş tutarsak koruyucu ailelikte toplamda sira seneye gelir diye dusunuyorum evlat edinmede de 3 yil civari sürüyor bana şans dileyin :)
Ay canım ne güzel bir şeysin sen bizde çok istedik ama çocuğunuz var diye vermediler burda çok hayırlı inşallah gönlünce olur

X